NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 44 45 46 47 48 49 50 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 7
Dołączył: 13 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2017r. 12:18  
Cytuj
Ludzie, żartowałem. jezyksmiech2 Co prawda dawniej gdy zakład startował bylo to praktykowane i chodziło się odlewać koła lub zakładać formy. Obecnie awarii jest tyle, że nie ma czasu podrapać się po tyłku i nie ma mowy o żadnym przechodzeniu na inne stanowiska, żaden pracownik UR na to by nawet nie przystał. Niestety ruch ciągły, za mała obsada i przede wszystkim brak pozwolenia na zatrzymanie maszyn ("sztuki!") powodują, że nie ma kiedy robić remontów stąd tyle roboty na bieżąco. Przeglądy i remonty w większości robione są tylko na papierze, czasem od święta coś się robi, (ale to głównie 1-zmianowi) gdy jest mus, bo maszyna już ledwie zipie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2017r. 12:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2017r. 20:46  
Cytuj
Witam chciałbym zapytać jak jest z chorobowym w tym zakładzie? Bo znajomy poszedł zaraz po okresie próbnym na chorobowe czy jakieś dodatki premie są zabierane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2017r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Witam chciałbym zapytać jak jest z chorobowym w tym zakładzie? Bo znajomy poszedł zaraz po okresie próbnym na chorobowe czy jakieś dodatki premie są zabierane?


Z takim podejściem to Ty kariery nie zrobisz. Jedna premia zabrana i wyleczysz się sam na na dłuższy okres.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2017r. 10:40  
Cytuj
CYTAT

Z takim podejściem to Ty kariery nie zrobisz. Jedna premia zabrana i wyleczysz się sam na na dłuższy okres.


premia zabrana o matko bosko częstochowsko toż to koniec świata jest w kołchozie premie zabrali :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2017r. 14:57  
Cytuj
A czy do uniwhelsu idzie się dla kariery? ^^ tam karierę tylko jedni robią. Ja zapytałem bo kolega poszedł a nie ja czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Maja 2017r.
Skąd: Gorzyce
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2017r. 18:32  
Cytuj
W Uniłelsie robi się głuwnie karierę łupacza i wynoszacza gąsek jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 10:08  
Cytuj
Hahahahaha panowie kariera w w uniwheelsie hahahahaha😁. Po stażu idąc do innej firmy jak słyszą uniwheels to od razu dziękują!!!!!! A jak rozdupcza ten zakład a niedługo tak będzie że w stw zostanie zamknięty więc zobaczycie gdzie kierownicy i brygadziści dostaną pracę 😁😁😁😁😁 w poluuuuuu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 10:10  
Cytuj
Hahahahaha no nie mogę zeszczalem się z tą karierą! Już wkrotce close uniwheelsumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Hahahahaha no nie mogę zeszczalem się z tą karierą! Już wkrotce close uniwheelsumiech


Piszesz tak chyba od rokunie wiem Wyczuwam śmiech przez łzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 10:14  
Cytuj
To czyli czytasz hahahahaha uniwheels hahahahaha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 10:15  
Cytuj
Napisałem prawdę i proszę się przekonać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Ludzie uniwheelsu opanujcie się .
Nic nie zostało sprzadene!!!!!!!
Nic nie zostalo sprzedane!!!!!!!
Płakać się chce jak to czytam.
A co z ta Magda dupodajka z lakierni pracuje nadal?? ??


CYTAT
Żadne złote jaja tak ludzie mówią ze kol dużo schodzi to jest super ta firmę trzymają tylko niemieckie auta a zaczyna schodzić ich coraz mniej Niemcy zaczynają kupować auta inne ciach pach i krach od nowego roku redukcje w ludziach w płacy w kadrze kierowniczej taka kura


CYTAT
Sytuacja jest tragiczna właściciele chcą się pozbyć zakładu w niemczech oraz Polsce prawdę mówiąc to uniwheels się kończy.Sytuacja się pogarsza coraz gorsze produkty w odróżnieniu do innych zakładów produkujących felgi z stopy lekkiego wiec trzeba być dobrej myslibze z 2 lata będzie w Polsce.


CYTAT
Panowie i Panie wiem ze średnio jest z praca w stw lecz nie pokladajcie nadziei w tej firmie dziś jest super paczka socjal za tydzień mogą być wszyscy bez pracy to jest spółka zoo i tak jak mowie dziś jest jutro nie ma wiadomo trzeba pracować ale szukajcie także innej pewnej bo wczesniej czy później interes zwina.


CYTAT
Zwina chłopie interes!!
Każdy sobie wmawia nie zwina bo kola ida oraz ze wybuduja następny zakład to nic bo odrobiną to szybko nie chciałbym żeby zwineli gdyż ludzie maja pracy ale tam przyszłości nie ma pozdrawiam


CYTAT
Panowie nie ma co się przejmować pogadamy popiszemy sobie tyle naszego nie ma co się denerwowac jeden na drugiego zakład i tak wkrótce zniknie wiec spotka wszystkich to samo jest to pewne każdy normalny zdaje sobie z tego sprawę jest to przemysł motoryzacyjny


CYTAT
panowie są przelewy.!!!!!!


CYTAT
Panie i panowie nie ma nagrody za pol roku wyhujali naasssss



To tylko twoje posty od listopada (dalej już mi się nie chciało szukać). Panowie zakład do zamknięcia, Panowie są przelewy... OMG. To już Licht ma stosunek do siebie lepszy. A najbardziej podoba mi sie twój jeden z ostatnich twoich postów:

CYTAT
Hahahahaha panowie kariera w w uniwheelsie hahahahaha😁. Po stażu idąc do innej firmy jak słyszą uniwheels to od razu dziękują!!!!!! A jak rozdupcza ten zakład a niedługo tak będzie że w stw zostanie zamknięty więc zobaczycie gdzie kierownicy i brygadziści dostaną pracę 😁😁😁😁😁 w poluuuuuu


Do tego brakuje twojej wypowiedzi:

CYTAT
panowie są przelewy.!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Maja 2017r.
Skąd: Gorzyce
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
Hahahahaha panowie kariera w w uniwheelsie hahahahaha😁. Po stażu idąc do innej firmy jak słyszą uniwheels to od razu dziękują!!!!!! A jak rozdupcza ten zakład a niedługo tak będzie że w stw zostanie zamknięty więc zobaczycie gdzie kierownicy i brygadziści dostaną pracę 😁😁😁😁😁 w poluuuuuu

Zwłaszcza "kierownicy" B.....o, P......k i P....k do tego sie nadają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 12:16  
Cytuj
Dla czego tyle się pisze o tym zakładzie?
Czy to jest jakiś specyficzny zakład dla umysłowo chorych typu jak kiedyś ZRYW?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Dla czego tyle się pisze o tym zakładzie?
Czy to jest jakiś specyficzny zakład dla umysłowo chorych typu jak kiedyś ZRYW?
Zakład nie jest specyficzny poprostu co poniektórzy piszacy tu maja cos z głową mlotek A jesli nawet zakład by upadł co jest narazie mało prawdopodobne smiech2wpłynie to bardzo na rynek pracy w okolicy wiec nie ma sie zabardzo co cieszyc no chyba ze jest sie idiotąsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 15:59  
Cytuj
90% ludzi co tam robi to ludzie ze wsi, tylko 10% jest ze stalowej woli. Najlepszy zaklad to zaklad nr2 leja tam najtrudniejsze kola i do marek premium AMG,Audi,Bmw,Jaguar,VW, Mercedes , to z zakladu nr2 poszli ludzie na przymus do nowego zakladu nr4 (pozbyto sie najgorszych ludzi), to na zakladzie nr2 leje sie kola dla zakladu nr4 pakuje sie i wywozi do obrobki na nr4. Na zakladzie nr 2 na dobe odlewa sie 15 000 kol, na nowym tylko 8000 na dobe bo wiecej nie potrafia.Nie wszyscy sa normalni na nr2 ale jestem pelen podziwu dla odlewnikow leja na 4 a czasami jak nie ma ludzi na 5 maszynach. Wiec jak skladac papiery do pracy to tylko na zaklad nr2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 19 Cze 2017r.
Skąd: Wrzawy
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 01:13  
Cytuj
Uniłels to najleprzy zakład na świecie a brygada B to najleprza brygada z wszystkichwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 12:46  
Cytuj
A ja myślę, że trochę marudzicie. Pracowałem jakiś czas temu u Polaka. Wypłata nigdy na czas, nadgodziny pokantowane, o dostaniu urlopu nie wspomnę. Do tego często bluzgi i ubliżanie. Teraz pracuję tutaj. Robić trzeba, ale jak się walnie ze 2-3 nadliczbówki wypłata jest OK, z urlopami też nie jest źle. Kierownik też nigdy nie nazwał m nie C..jem. A najważniejsze 10 mam pieniądze na koncie i nie muszę o nie żebrać jak to było wcześniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 15:30  
Cytuj
Hahahahaha uniwheels its close!!!!
Vixi będzie dawał dupy bo pracy nie znajdzie hahahaha

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 15:32  
Cytuj
To jest zakład chroniony ale wiecie jak jest i co jest grane ci zapierdol ja mają Przewale inni czyli ja mają luuz i trzepią kasę ale tak jest wszędzie więc w garść się wziasc i ogień z duupy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
To jest zakład chroniony ale wiecie jak jest i co jest grane ci zapierdol ja mają Przewale inni czyli ja mają luuz i trzepią kasę ale tak jest wszędzie więc w garść się wziasc i ogień z duupy

A teraz napisz to samo po polskusmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Hahahahaha uniwheels its close!!!!
Vixi będzie dawał dupy bo pracy nie znajdzie hahahaha

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


"Hahahahaha"mlotekZostawię to bez komentarza Inaczej zdania nie zbudujesz sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 09:05  
Cytuj
Na tym forum i wiedzy i zakładzie wystarczy jak zacznę od hahahahaha. Ale sort jak kogoś uraziłem wyraziłem swoją opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 13 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
Na tym forum i wiedzy i zakładzie wystarczy jak zacznę od hahahahaha. Ale sort jak kogoś uraziłem wyraziłem swoją opinie.

Weź chłopie przeczytaj to co napisałeś przed wysłaniem na forum.:szok: I nie pij tyle, bo kwadratowe koła odlewasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 07:24  
Cytuj
Prawda wczoraj ciapnolem co nieco 0.75 i 2 piwka więc przepraszam za błędy,teraz będę pisał tylko jak będę trzezwy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 44 45 46 47 48 49 50 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »