NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 41 42 43 44 45 46 47 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2017r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Jedno jest pewne, na pewno będą na trójce zmiany, bo wyników nie ma żadnych, i nie będzie bo jak naprzychodziło reklamacji to Ci z ostatecznej już nie będą wciskali tego gówna klientom.


Zmiany może już dziś umiech wiem, że szanowne kierownictwo tu zagląda. Pozdrawiam Wasumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2017r. 13:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 4 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2017r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Grzesioczesio czyli chodzi ci o twój przypadek było odrazu napisac podejrzewam ze jestes młody i ta sobota i niedziela jest ci bardzo potrzebna ok uznaje tosmiech2 smiech2 A co do urlopu wierz mi sa wydziały i brygady na których nie ma z tym problemów ..i to bardziej kierownicy maja problem z wolnymgood.Jak ktos jest zaradny to spokojnie zorganizuje sobie wolne dla rodziny no i dla siebie, zawsze pozostaje szukac systemu 3 brygadowego gdzie czesto i tak wymagane jest przyjscie w sobote na nad godziny sam to przerabiałem.

Kłamstwo, możesz sobie pisać takie bzdury że kierownik ma problemy z urlopem itp.ale nie przekrzyczysz tłumów które tu piszą, dziś ludzie już nie żyją w ciemnogrodzie jak za PRL, mamy internet otwarte granice i wszyscy widzą jak traktuje się ludzi na zachodzie a jak w "Tych aluminowcach" W żadnym kraju unii nie pozwolono by na takie traktowanie pracowników tylko w tym kraju jeszcze można, tu nie chodzi też o zarobki bo mój znajomy kiedyś pracował w thoni alutec i zarabiał dobrą kasę lecz się zwolnił sam, jak go zapytałem dlaczego, odpowiedź była prosta co ci z tej kasy gdy nie ma czasu wolnego (system pracy) traktują cię jak śmiecia warunki mordercze, powiedział że nawet gdyby dostał drugie tyle kasy i tak by odszedł bo nie ma kasy która ci odda życie i godność. Tyle w temacie


Polecam bardzo spróbować pracy na zachodzie... np do niemieckiego SSi Schafer szczególnie polecam tworzywa sztuczne albo na niemiecką budowę i praca na produkcji zaawsze bedzie ciezka czy to w polsce czy w niemczech , chodzi o to zeby sie dokształcac i szukać innej pracy,wiem czasami jest cieżko , ale czasami też ludzie wolą siedzieć i narzekac... jak ktoś chce to proszę bardzo dzwonić Ex bud skanska kielce . spawaczy potrzebuja i innych ludzi na produkcje to jest praca na kontrakcie. aha i gdy juz tam pojedziecie zobaczycie czy niemcy turcy i jugole i slązacy robią mniej niz polacy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Kwie 2017r. 14:20  
Cytuj
Prawdopodobnie poleci asystent lakierni wyniki są tragiczne!!!!!
A to co wieszane tam jest to szok żeby taki burdel był z kołami bałagan burdel syf.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2017r. 19:17  
Cytuj
Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci co w d... byli i g... widzieli.Usłyszeli od znajomego który ma znajomego którego znajomy tam pracuje.Jak zawsze zale wylewaja nic nie potrafiące tepaki myślący ze za przyjście do pracy należy się minimum 3 tysiące.Skoro Wam nie pasuje robota zawsze można "wziąć kredyt i zmienić pracę ".

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 00:06  
Cytuj
Wolę być tępakiem niż podludziem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 11:13  
Cytuj
Lexter, ojej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 17:45  
Cytuj
Po pierwsze na L2.3 nie ma lakiernika!!!!Który potrafi malować nie mówiąc o lak proszkowych których jest 3 -4 po co do zabawy na tel?? Niech ktoś zobaczy co się dzieje a jest szansa na wyprostowanie wszystkiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 15:56  
Cytuj
Czy ktos wie, co tam amerykance maja zmiar zmienic? Słyszałem ze na wejscie maja cos kasy rzucic bo niby za małe zarobki? ktos cos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 16:28  
Cytuj
A co z pracownikiem który uległ wypadkowi dziś w nocy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 18:19  
Cytuj
z którego zakładu? i jaki wydział ten pracownik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 18:40  
Cytuj
Z zakładu nr 2 przy piecu do OC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 19:40  
Cytuj
Hahahahaha ameryknace majancos dorzucić chyba do pieca aluminium hahahahaha wypadek za wypadkiem zwróćcie uwagę jak w ciągu ostatniego czasu się dzieje jeden wypadek drugi trzeci czwarty wszystko bo zapiernicz jaki tam jest ludzie w nocy to nie wiedzą co się dzieje chodzą i lunatykuja w nocy pracownik nie jest wydajny!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 06:07  
Cytuj
Jak tam podwyżki? Może jakieś zwolnienia? Dużo osób po podwyżkach dało sobie spokój z tą firmą? umiech pewnie dalej wszystko będzie jechać na znajomościach z riala :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
Na L2.3 oddają życie i czas za kasęumiech tacy są ludzie.

możesz założyć własną firmę i będziesz pracował wg uznania a znając życie to doby ci nie starczy i tak jest na całym świecie, trochę popracowałem za granicami i owszem mobbingu nie ma ale jesteś obserwowany ciągle i jak jesteś niewydajny albo konfliktowy to na koniec szychty wzywany jesteś do biura i pięknie ci dziękują za pracę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 12:24  
Cytuj
Jałmużne przelali już?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 6 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 13:15  
Cytuj
Do Uniwelsu idą tylko ludzie bez wykształcenia, albo recydywa. Trzeba mieć nasarane w bani, żeby tam pracować,ale jak się nie chciało uczyć to trzeba zapieprzać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 7 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 15:05  
Cytuj
Przelewy 9.05

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
Przelewy 9.05


To się Sebuś nawalisz

CYTAT
Z resztą nie tylko ty ze mną też sią podzielisz...wiesz na gigancie nie ma kasy.


Oj Feniks, feniks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 7 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 15:15  
Cytuj
Sebus ??? Chyba ci sie cos chlopie pojebalo nie chyba tylko napewno buahahah scianamlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 15:17  
Cytuj
Nie żartuj,czasami tak ma ale chyba nie tym razem.Teraz cierpie na manię Feniksa.

CYTAT
Sebus ??? Chyba ci sie cos chlopie pojebalo nie chyba tylko napewno buahahah scianamlotekmlotek


napewno? czy na pewno? jest roznica

Nie dziwię się, że pracujesz w "Uniwelsie".
Tobie to dobrze,że pracujesz "Uniwelsie" a ja znowu zapomniałem, że tam tylko sprzątam.
CYTAT
Tobie to dobrze,że pracujesz "Uniwelsie" a ja znowu zapomniałem, że tam tylko sprzątam.

Współczuję.
CYTAT
Współczuję.

Niestety już sam do siebie piszę.
Mie mogę pisałem już, że 3 maja uciekłe z oddziału na Wyszyńskiego i nie chce tam wrócić.

Moderowano przez: magpie
8 postów jeden pod drugim? Chyba przesada. Swoje wypowiedzi proszę moderować, a nie nabijać posty! 20 pkt. za zaśmiecanie forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 14 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Współczuję.

Niestety już sam do siebie piszę.


Idź się zbadaj zaklopotany

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakietę na księżyc, teraz potrzeba Pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2017r. 12:27  
Cytuj
Dziś przelewy czy jutro?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 7 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2017r. 12:38  
Cytuj
Barany jutro przelew pracujesz i kurr... Nie wiesz kiedy wynagrodzenie dostajesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Kwie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2017r. 12:44  
Cytuj
No własnie kurr... nie wiecie ze przelewy som 9? banda idiotuf

Jestem Seba, spoko gosc.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2017r. 13:00  
Cytuj
To prawda, że na niektórych działach kierownicy z góry ustalają dwd oraz urlop i pracownik nie ma możliwości zmiany tego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 41 42 43 44 45 46 47 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »