NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 57 58 59 60 61 »
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 19:37  
Cytuj
To, ze ktos walczy aby go nie traktowac jak podludzia to oznacza, ze jest przedszkolakiem??? Dobrze wam tam postkomunistyczne juny glowy wyprano. "Wazne ze robota je, a jaka i za ile to ło nie warzne. Byleby gdzie robic bo w dom nuda je."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 19:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 21:17  
Cytuj
ElaB
Czy Ty jesteś normalna ? Ja też już chwilę tam pracuje, oczywiście na produkcji, a nie w biurze i dużo widziałem. Wyzywanie pracowników od głupków, debili i matołów (delikatnie mówiąc, bo padają dużo gorsze wyzwiska) przez pseudo brygadzistów karierowiczów za przyzwoleniem kierowników to norma. Tak się dzieje na każdym wydziale od ślusarni kokilowej przez odlewnie, obróbkę i dalej. Ale co wy tam w biurach możecie wiedzieć ?mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 21:45  
Cytuj
A niby skąd mamy wiedzieć skoro siedzimy w biurze.
Zacznijmy od tego. Rano proszę przyjdź do biura i powiesz Nam to co uważasz za stosowne. Bez ogródek i owijania w bawełnę.
A obiecuje że pomogę we wszystkim.

A. Jeszcze jedno.
Ujadać jak pies za płotem każdy może na tym forum.

Przyjdź i powiedz co ci leży na wątrobie. A nie płacz i obrazanie kadry kierownicZej. Bo niby co. Wy na produkcji to co... same sieroty. Wielki bohater na klawiaturze. Przyjdź rano i powiedz to wszystko prosto w oczy. I jeszcze jedno. Od razu cie nie zwolnie. Wręcz przeciwnie. PrZekonasz mnie że masz rację. A w południe będziesz Ty kierownikiem zmiany.. więc... gra warta świeczki. Do roboty z tym myśleniem.
Masz wybór. Marna wypłata i klawiatura by się wyplakac lub dobra kasa i wdrazenie tego czego się tak domagasz na tym forum. Działamy. Ja się nie wycofam z mojej propozycji A Ty? Dajesz. A pomożesz tylu osobom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
A niby skąd mamy wiedzieć skoro siedzimy w biurze.
Zacznijmy od tego. Rano proszę przyjdź do biura i powiesz Nam to co uważasz za stosowne. Bez ogródek i owijania w bawełnę.
A obiecuje że pomogę we wszystkim.

Przyjdź i powiedz co ci leży na wątrobie. A nie płacz i obrazanie kadry kierownicZej. Bo niby co. Wy na produkcji to co... same sieroty. Wielki bohater na klawiaturze. Przyjdź rano i powiedz to wszystko prosto w oczy. I jeszcze jedno. Od razu cie nie zwolnie. Wręcz przeciwnie. PrZekonasz mnie że masz rację. A w południe będziesz Ty kierownikiem zmiany.. więc... gra warta świeczki. Do roboty z tym myśleniem.
Masz wybór. Marna wypłata i klawiatura by się wyplakac lub dobra kasa i wdrazenie tego czego się tak domagasz na tym forum. Działamy. Ja się nie wycofam z mojej propozycji A Ty? Dajesz. A pomożesz tylu osobom.


Jeśli jesteś na kierowniczym stanowisku, to rusz tyłek i biegusiem na halę zobaczyć co się dzieje i zacznij rozmawiać z ludźmi. Jak tak czytam to się zastanawiam gdzie się uczyliście ludźmi zarządzać? Wy jako kadra kierownicza powinniście organizować cykliczne spotkania i zbierać feedback od pracowników wdrażając rozwiązania problemów które się pojawiają lub rozwiewać wątpliwości jeśli nie ma możliwości wdrożenia zmian. Nie mówię już o dziale HR który bezzwłocznie powinien interweniować w przypadku nazwania kogoś głupim, nie mówiąc o cięższych epitetach.

Już sam Twój post w stylu podblokowego dresa pytającego przechodniów czy mają jakiś problem pokazuje poziom zakładu - jeśli rzeczywiście pracujesz tam na kierowniczym stanowisku, bo wypowiadając się w ten sposób bardzo negatywnie wpływasz na wizerunek marki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2018r. 08:08  
Cytuj
Kurde.
Przecież moje pisanie to kwintesencja wyżej pisanych głupot.
Jak się wczytasz to zauważysz ze się śmieje z tego wszystkiego.
Płacze pracownik jeden z drugim zamiast wpaść do biura i powiedzieć co leży na wątrobie.
Podobnie kadra kierownicza. Jak by czuła ze jest coś nie tak to zapewne by działali.
Ja.myślę tak. Ja i mój kolega pracuje tysiące km od Stalowej Woli i pozamiatane.
A tam. Dość że marne zarobki. Warunki byle jakie to ciągle źle i źle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2018r. 18:14  
Cytuj
Prawda jest taka, że poza Kontrolą Jakości na ATS-ie,Pakownią i Lakiernią na nowym zakładzie to mało jest wydziałów gdzie normalnie traktuje się pracownika. Większość ogarniętych ludzi, którzy przychodzą do tej firmy bez znajomości odbijają się od betonu, albo robią za pięciu, aby dostać 1 % podwyżki, bo resztę zabrano dla szwagrów, przydupasów itd. Każda nowa osoba, która coś chwyta, a nie ma pleców to potencjalne zagrożenie dla wiecznych kierowników zmianowych, którzy mają wywindowane stawki i chcą przesiedzieć na tym stołku do emerytury. No bo czemu nie?? Robota praktycznie tylko od poniedziałku do piątku na pierwszych zmianach i na kawałku drugich, aż panowie z biur nie rozejdą się do domu, a potem laba. Przydupasy parzą kawę, przydupasy porobią wszystko za zmianowego, a zmianowy w tym czasie śpi. Zmianowy dostanie propozycję awansu? Zmianowy odmówi, bo gdzie mu będzie lepiej robić. W biurze trzeba pracować. To jest największa bolączka tej firmy, że ludzie na jednym stanowisku robią na produkcji po 10 lat i odmawiają awansów i przez takich ludzi zawsze będą problemy z pozyskaniem pracownika, bo kto normalny to omija tę firmę szerokim łukiem, albo ma szczęście i pracuje na jednym z trzech wydziałów, które wymieniłem. Oprócz tego robi też od cholery wieśniaków, co traktują tą pracę jak etat za komuny, trzeba odwalić jak najlżejszym kosztem zmiane, żeby emerytura była, a potem w pole sadzić ziemniaki, albo płytki układać u sąsiada. Normalny człowiek chce wziąć wolne na weekendzie bo chce się spotkać ze znajomymi, a tu usłyszy odpowiedź: "Nie dam Ci wolnego". Czego? Bo Maniek płytki kładzie u sąsiada i nie może się zmęczyć, a jakby dał wolne to Maniek będzie musiał wziąć się za robotę. Także tu nawet podwyżki po 1000 zł na głowę nic nie dadzą, bo ktoś kto robi za siebie i przykładowego Mańka i tak dostanie za mało, a Maniek nic nie robi i dostanie tysiączka za free, o procentowych to nie wspominam, bo wtedy ten kto robi za Mańka dostanie 1 %, a Maniek dostanie 6 % bo kierownikowi zmianowemu pokój pomalował po godzinach za darmo. Oczywiście większość kierowników wydziałów bierze w tym czynny udział. Niektórzy nawet utworzyli sobie swego rodzaju dynastie pod sobą i to od nich zaczynają się macki, które powodują, że właściciele dają podwyżki, a ludzi dalej nie ma do pracy. Jeszcze zapomniałem dodać o nadgodzinach, które są dla wybrańców i oczywiście chodzący na nie muszą sobie przed nimi odpocząć na swoich normalnych zmianach lub wziąć sobie wolne pod robienie nadgodzin. Książkę można by było napisać. Podsumowując to rację ma Adams, wszystko kręci się wokół JUNÓW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2018r. 19:18  
Cytuj
NIERÓWNOŚĆ PODWŁADNY-PRZEŁOŻONY WIĘKSZA BĄDŹ RÓWNA PRZYJACIEL-PRZYJACIEL BEZCENNA I RZECZYWISTA CHOCIAŻ NIENATURALNA ALE ZAWSZE DODATNIA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2018r. 19:47  
Cytuj
Footix to jest winą zarządzających tą firmą, skupili się na karierach swoich i kolegów,nowi właściciele po dwóch latach pewnie będą chcieli wsadzić swoich ludzi. Odchodząc z firmy lepiej mieć papiery dyrektora niż kierownika.Pracownicy zostali na łasce kierowników.System podwyżek procentowych doprowadził do tego, że na tym samym stanowisku rozpiętość w zarobkach dochodzi do 1000 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2018r. 19:50  
Cytuj
TRICK wybacz że nie przyszedłem do biura, ale tam tyle ludzi, że nie wiadomo do kogo się zgłosić.nie wiem
A tak poważnie nie ujadam, bo nie jestem psem, więc mnie nie obrażaj.
Kadry kierowniczej nie obrażam tylko stwierdzam fakty, nie raz się widziało jak zachowują się brygadziści i kierownicy i jak odnoszą się do swoich ludzi, a opowieści z szatni to nawet nie będę cytował. I niestety nie są to wiadomości wyssane z palca.Prawda Was w oczy kole ??? Nie szkoda wydawać pieniędzy na szkolenia dla brygadzistów i kierowników zmianowych jak mają postępować z ludźmi, skoro nie wyciągają z takiego szkolenia wniosków ???
Zwolnieniem mnie nie strasz, bo pewnie nie jesteś moim kierownikiem, a po drugie zwolnienie nie robi na mnie większego wrażenia. UPP to nie jedyny zakład w okolicy.
Ten wątek chyba po to został na forum założony, żeby każdy mógł tu wypowiedzieć swoje zdanie i nie ważne jak to nazwiesz (wypociny, płakanie),może jak by ludzie mieli gdzie pójść i zgłosić swoje problemy czy spostrzeżenia, to nie musieli by płakać na forum. Każdy ma prawo do swojego zdania i nie musi przy tym podawać swojego imienia i nazwiska.
Pewnie cały zakład jak również cała Stalówka i okolice śledzi ten wątek, więc nie mów, że na górze nikt o niczym nie wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2018r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
A niby skąd mamy wiedzieć skoro siedzimy w biurze.
Zacznijmy od tego. Rano proszę przyjdź do biura i powiesz Nam to co uważasz za stosowne. Bez ogródek i owijania w bawełnę.
A obiecuje że pomogę we wszystkim.

A. Jeszcze jedno.
Ujadać jak pies za płotem każdy może na tym forum.

Przyjdź i powiedz co ci leży na wątrobie. A nie płacz i obrazanie kadry kierownicZej. Bo niby co. Wy na produkcji to co... same sieroty. Wielki bohater na klawiaturze. Przyjdź rano i powiedz to wszystko prosto w oczy. I jeszcze jedno. Od razu cie nie zwolnie. Wręcz przeciwnie. PrZekonasz mnie że masz rację. A w południe będziesz Ty kierownikiem zmiany.. więc... gra warta świeczki. Do roboty z tym myśleniem.
Masz wybór. Marna wypłata i klawiatura by się wyplakac lub dobra kasa i wdrazenie tego czego się tak domagasz na tym forum. Działamy. Ja się nie wycofam z mojej propozycji A Ty? Dajesz. A pomożesz tylu osobom.
Zapomniałeś podać swoje nazwisko, do kogo ma się chłop zgłosić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 11:02  
Cytuj
Moi drodzy. Ci, którzy nie znają tematu od podstaw nie powinni wysuwać wniosków. Wiadomo, że komentarz nasuwa się sam... jeśli to prawda, jak przełożony potraktował pracownika. Ale prześledziłam cały wątek sprawy i chyba to nie dotyczyło jednego pracownika... skoro tak brutalnie się wszyscy o w/w brygadziście czy szefiewypowiadają. (Nie wiem dokładnie...się wyrażają...) Ale domyślać się możemy, że osoba, która została najbardziej pokrzywdzona, jest osobą poważaną i lubianą skoro, tak wielkim murem stanęło tyle osób na tym forum. Typuję, że lubianą, ponieważ poważana, musiałaby pracować pewnie paręnaście lat. A wtedy, takiej persony, nie dotknąłby nawet wzrokiem taki "gościu". I chyba domyślać się można, że jeżeli taka sytuacja miała miejsce wcześniej i nie było żadnej reakcji, ze strony pokrzywdzonego, to albo (z psychologicznego pkt. widzenia ... nie czuł się pewnie i nie reagował. Albo był tak zaszczuty, że nawet w więcej osób nie miało śmiałości, pójść do swojego kierownika... prezesa... (nie wiem jaka w Państwa firmie hierarchia panuje. To o czymś świadczy.
Nie wolno moi drodzy poddawać się, takim nowym "DYZMOM"
I tak na koniec od siebie... Jeśli to prawda co piszecie...
Nawet w kłamstwie, jest ziarnko prawdy... jeżeli dojdzie to do Państwa Szefów, dyrektorów, prezesów ,to nie zamiotą tego pod dywan! Wstyd dla firmy, dla wizerunku firmy! A to boli. I jest na tyle niebezpieczne, że firma może splajtować, jeżeli konkurencja dobrze to wykorzysta.
A to się równa koniec czyjejś kariery... A w tym przypadku wielu...

aha. I jeszcze jedno z mojej strony.
Zastanawiałam się czy ten Pan jest "kapusiem"?
I dochodzę do wniosków, że skoro po takim czasie zdecydował się cokolwiek powiedzieć, to nie jest "kapusiem". Ten Pan miał chyba zwyczajnie dość tego, co serwuje jemu i jego współpracownikom przełożony!

Nie pragnie etykietki: że: " jest zajebistym gościem, bo nie kapuje....?
Jakim mottem w takim razie się kieruje ten zakład?
Mądry wyciągnie wnioski... A jedyny porządny facet siedzi obok mnie. Tyle, że paraliż, nie jest w stanie przemówić w obronie człowieka, który walczy o godność|!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 11:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 13:51  
Cytuj
Dobre.
Konkurencja to wykorzysta... 🤔🤔🤔
Przełożony wyciągnie wnioski...😂😂😂
Firma splajtuje... 😂😂😂😂😂

Zapraszam do UK zobaczycie co to mobing😂😂😂😂. Jak murzynek drze chape A Ty musisz zapierdzielac jak biały murzynek..heee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 17:36  
Cytuj
pozakładajcie własne firmy, płaćcie podatki składki i opłacajcie należycie pracowników...zobaczymy jak zaczniecie narzekać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 24 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 18:06  
Cytuj
mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 18:09  
Cytuj
@mark30:
Jesteś nie na topie, to nie kasa jest w tej chwili źródłem dyskusji...
"Potwierdzono badaniami, że odpowiednia płaca nie jest już dla pracowników najważniejszym wyznacznikiem satysfakcji. Chcą oni być doceniani także w inny sposób. Pragną, by traktowano ich indywidualnie, wykazywano zrozumienie dla ich potrzeb i przejściowych problemów osobistych, a także by zadbano o możliwości samorozwoju i to niekoniecznie związanego bezpośrednio z wykonywanym zawodem. Pracownicy oczekują informacji. Dostarczając ją, okazuje się im zaufanie i szacunek, dzięki czemu poziom ich motywacji do pracy wzrasta. Pracownicy chcą być traktowani jak równorzędny partner..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 18:22  
Cytuj
Panowie firma jest ok
tylko szlak mnie trafia i nie tylko mnie na rodzinne układy. Jak mozna być kierownikiem ktory nie potrafi rozmawiac z ludzmi nie umie pisać "ZACZYMANE" liczyć, nie potrafi byc komunikatywny ale potrafi gnębić ludzi,dokuczać,terroryzawać,nękać Czy to w dzisiejszych czasach jest normalne ? Gdzie jest DYREKTOR jeden czy drugi ??????? a jak rozwalił jedna brygade to za kare go przenieśli dostał inna ale dobrą tak to jest w rodzinie
KARA CZY NAGRODA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 18:32  
Cytuj
Obrazek Ja proponuje wydrukować taki plakat i powiesić na firmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 18:46  
Cytuj
Dziady:
"Nic nam, nic nam nie potrzeba.
Zbytkiem słodyczy na ziemi
Jesteśmy nieszczęśliwemi.
Ach, ja w mojem życiu całem
Nic gorzkiego nie doznałem.
Pieszczoty, łakotki, swawole,
A co zrobię, wszystko caca.
Śpiewać, skakać, wybiec w pole,
Urwać kwiatków dla Rozalki,
Oto była moja praca,
A jej praca stroić lalki."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 22:35  
Cytuj
Nawet jak kierownicy wiedzą co się dzieje na dole firmy, to żadnemu z nich nie chce się kiwnąć palcem na to wszystko. Bo nie dość,że musiałby zrobić porządek na swoim wydziale,to jeszcze namówić kolegę kierownika drugiego wydziału żeby zrobił to samo u siebie ... a po co, skoro produkcja idzie (szrot goni szrota), premie dostają, firma zarabia, szefowie klepią po ramieniu i chwalą to po jakiego ***** mają cokolwiek zmieniać mlotekmlotekmlotek

Za dużo klik jest tutaj, żeby dało się to szybko zmienić.

Zmiany musiałyby pójść od samej góry. Kierownictwo wymagania ma, zakazy wprowadza a sami robią to samo i im wolno.

Przykład.

Codzienny obchód z dyrektorem ... dyrektor wszystko sprawdza, próbuje rozwiązać bieżące problemy na produkcji a reszta towarzystwa telefony w dłoni, grzebanie w nosie i podśmiechujki między sobą. To jak my mamy traktować ich poważnie ??

Połowa kierowników nie potrafi zdania sklecić poprawnie złożonego np. "pilnikowanie koła pilnikiem ... no ku**a jego mać !!! pilnikiem można spiłowywać, piłować krawędzie koła ale nie k***a pilnikować !!! Napisze taki komunikat na ekranie i będzie puszczał tygodniami - do szkoły gamonie, a nie za kierownictwo się brać.

Unikanie rozmów z pracownikami to standard. Boją się, że zwykły pracownik wytknąłby im błędy albo dał pomysł którym oni musieliby się zająć, a przecież to już zbyt duży wysiłek.

Ostatnia nadzieja w nowym dyrektorze Dąbrowskim ... albo on zrobi porządek albo czas szukać nowego pracodawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 23:38  
Cytuj
Przeciez na tych przejściach z dyrektorami jest wszystko okej, a w rzeczywistości jest całkiem co innego umiech ale skoro na nowym zzakładzie dostawiaja maszyn odlewniczych to jest git malina umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lut 2018r. 09:03  
Cytuj
L.D jaki jest to jest ale porzadek zrobic polowe karty kierowniczej powinien wyjebac
On sie stara ma pojecie chlop reszta to bezmozgi bez szkol .Dytekyorze apeluje zrob porzadek jedyna nadzieja w tobie rozpierdziel to towarzystwo a ludzie beda ci wdzieczni mamy 980 podpisow planujemy cos z tym zrobic. Koniec wyzysku.Chamy bez szkoly.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2018r. 16:36  
Cytuj
"Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który zasiał na swoim polu dobre ziarno. Gdy ludzie spali, przyszedł nieprzyjaciel, nasiał chwastu pomiędzy pszenicę i odszedł. Kiedy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wówczas ukazał się także chwast. Wtedy słudzy poszli do właściciela i zapytali: Panie! Przecież dobre ziarno zasiałeś na polu. Skąd więc wziął się chwast? A on odpowiedział: To dzieło nieprzyjaciela. Wtedy słudzy rzekli: Czy chcesz, żebyśmy poszli i powyrywali go? On odparł: Nie,. Gdyż w czasie zbierania chwastu moglibyście wyrwać z nim także pszenicę. Pozwólcie im rosnąć razem aż do żniw. A w czasie żniw powiem żniwiarzom: Zbierzcie najpierw chwast, zwiążcie go w snopy i spalcie. Pszenicę natomiast zanieście do mego spichlerza."

Ewangelia wg Św. Mateusza 13 , 24- 30


Wkrótce u Was żniwa, przyjdzie Pan i oddzieli zboże od plew ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 20:40  
Cytuj
Ktoś w HR chyba sobie jaja robi że szkolenia BHP wymienia wśród "benefitów" o ile można to tak nazwać. Przecież w epoce industrializacji to było czymś wyjątkowym, a nie w centralnej europie w XXI wieku ... xD


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
@ElaB:

Nie pracuję w UW, Alutecu czy innej firmie na Podkarpaciu, ale pracuję w centralach największych firm w Polsce zajmując się zarządzaniem ludźmi, więc kilka kwestii Ci wyjaśnię ponieważ aż włos na głowie mi się zjeżył jak przeczytałem Twój post:

CYTAT
Zjeeeb---ka - od kierownika, brygadzisty to nie jest mobing.


Czy ty kobieto na głowę upadłaś? Żaden szanujący się człowiek zarządzający kadrą nawet najniższego stopnia nie ma prawa krzyczeć na pracownika, a co dopiero go obrazić. I nie chodzi tutaj o kodeksy, ustawy tylko o zwyczajną kulturę osobistą i szacunek do drugiego człowieka.

Coś poszło nie tak? Mówisz pracownikowi co Ci się nie podoba, dowiadujesz się co było przyczyną takiego stanu rzeczy bo może coś da się zmienić, udzielasz nagany słownej, na piśmie lub go zwalniasz. Widać, że masz wschodnią mentalność i uwielbiasz Polską szkołę zarządzania.

Nie ważne czy to jest dyrektor, sprzątaczka, klient, pracownik roku, czy największa ciamajda. Szacunek do drugiego człowieka i umiejętność komunikacji oraz empatia to podstawa aby kierować zespołem większym niż 0 osób.

Możesz sobie myśleć co chcesz, ale jesteś przełożonym tego pracownika więc masz się zachowywać. U mnie na projektach kilku pożegnało się z posadkami właśnie za rumakowanie wobec swoich podwładnych. Dla takich ludzi nie ma miejsca na stanowiskach kierowniczych. W pracy masz być profesjonalistą.

CYTAT
plosę Pani, plosę Pani , a On mi nie chciał ullopu udzielć


Po drugie urlop jeśli nie zaburza w znaczący sposób cyklu produkcyjnego powinien być udzielony. Co komu po przemęczonym pracowniku? Rolą dyrekcji i przełożonych jest tak organizować pracę aby utrzymać ciągłość produkcji nawet w przypadku nieplanowanej zmiany ilości ludzi na zmianie, nie mówiąc już o planowanych wnioskach urlopowych. Jeśli przez 3 - 4 miesiące przedsiębiorstwo ma problem z obsadzaniem stanowisk to znaczy że kadra zarządzająca jest do kitu. Jej psim obowiązkiem jest stanąć na głowie i klaskać uszami byle zapewnić odpowiednie zasoby materiałowe i ludzkie.

CYTAT
Wywlekanie nazwisk oraz prywatnych spraw pracowników (chorób, zdarzeń losowych) na forum bez ich zgody podlega prywatnemu powództwu, jest też złamaniem ustawy o ochronie danych osobowych.


Polecam lekturę stanowiska Sądu Najwyższego w wyroku z dnia 19 listopada 2003 r. (I PK 590/02).

CYTAT
Każdy z nas podpisując umowę o pracę zaakceptował regulamin oraz politykę wizerunkową firmy wystarczy poczytać.


W takim razie pracodawca ma możliwość podać wypowiadających się do sądu o zadośćuczynienie utraty wartości wizerunkowej przedsiębiorstwa. Chciałbym zobaczyć na żywo zeznania powołanych świadków umiech Mam nadzieję, że to co ludzie tu opisują nie jest prawdą, bo w innym razie obawiam się wzmożonego zainteresowania mediów tym tematem umiech

@ DobryDzień

Zwrot:"czy ty kobieto...: jest dla mnie
obraźliwy.

Zje---bka od kierownika to nie jest mobing.
To o czym piszesz to zwyczajne chamstwo. Kierownika trzeba sobie wychować.
Owszem zdarzyło się,że mój przełożony zaczął wydzierać na mnie r---yja, ale równie szybko go zamknął jak go zaczął wydzierać.smiech2

Przedszkolaki chodzą do pracy jak do cegielni, i to zaburza plany urlopowe wszystkim.

Pracodawca nikogo nie będzie pozywał, sprawę załatwią w ciszy gabinetów, jakie media?.
Jest szansa,że na Lp1 się dużo zmieni, tylko czy jesteśmy na te zmiany gotowi?





Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 57 58 59 60 61 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »