NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 45 46 47 48 49 50 51 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 5
Dołączył: 5 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 08:30  
Cytuj
Panowie prawda to ze na nowym zakładzie maja płacić całe premie za ilość i jakość do końca roku??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 08:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 09:30  
Cytuj
No na pewno potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 12:46  
Cytuj
zaklopotanyZakład który przynosi najwięcej strat ma byc premiowany ?? Ludzie obudźcie sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 18:21  
Cytuj
Nie przelogowałeś sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 23:12  
Cytuj
Prawda prawda ale tylko I wylacznie tym ktorzy zmianowym sie wypinaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2017r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
90% ludzi co tam robi to ludzie ze wsi, tylko 10% jest ze stalowej woli. Najlepszy zaklad to zaklad nr2 leja tam najtrudniejsze kola i do marek premium AMG,Audi,Bmw,Jaguar,VW, Mercedes , to z zakladu nr2 poszli ludzie na przymus do nowego zakladu nr4 (pozbyto sie najgorszych ludzi), to na zakladzie nr2 leje sie kola dla zakladu nr4 pakuje sie i wywozi do obrobki na nr4. Na zakladzie nr 2 na dobe odlewa sie 15 000 kol, na nowym tylko 8000 na dobe bo wiecej nie potrafia.Nie wszyscy sa normalni na nr2 ale jestem pelen podziwu dla odlewnikow leja na 4 a czasami jak nie ma ludzi na 5 maszynach. Wiec jak skladac papiery do pracy to tylko na zaklad nr2


Po pierwsze>
To dobrze , że tylko 10 % pracowników jest ze Stalowej Woli, bo to są zwykłe nieroby i gdyby było ich więcej to zakład by upadł. Ci ludzie się nie nadają do pracy - tylko do brania zasiłków.
Po drugie.
To zakład nr 1 i 4 produkuje koła kute ( flow forming) jeżeli w ogóle masz pojęcie co to jest.
Po trzecie.
Czy VW to marka premium? - Przecież to zwykła masówka dla ludu pracujacego miast i wsi ( Golf i Passat TDI)
Po czwarte.
Przez to , że ci najgorsi odeszli ( na przymus) nikt nie musiał ich zwalniać.
Po piąte.
Zakład nr 2 nie odlewa żadnych kół dla zakładu nr 4. Każdy zakład pracuje na swoje.
Po szóste.
W zakładzie nr 4 odlewa się 8000 na dobę bo jak można odlać 15000 na dwudziestu maszynach odlewniczych ??? ( głąbie)
Po siódme.
To, że nie wszyscy są normalni w zakładzie nr 2 to prawda. Ale tych co ,, leją na 4 a czasem na 5 maszynach '' to mi po prostu żal, nie podziwiam ich po prostu zwyczajnie mi ich żal.
Jak składać papiery to tylko do Zakładu nr 2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 31 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2017r. 12:24  
Cytuj
Jak nie leja na zakladzie nr2 jak leja kola bmw 456 audi025 AL jedno i drugie walcowane palety i wywózki na 3 nie wiesz a piszesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2017r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Jak nie leja na zakladzie nr2 jak leja kola bmw 456 audi025 AL jedno i drugie walcowane palety i wywózki na 3 nie wiesz a piszesz


Nie na trzeci tylko na pierwszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 01:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak nie leja na zakladzie nr2 jak leja kola bmw 456 audi025 AL jedno i drugie walcowane palety i wywózki na 3 nie wiesz a piszesz


Nie na trzeci tylko na pierwszy.


Te felgi raczej w Z1 są lane dla przypomnienia (nie wiem jak z BMW, bo część może być odlewana na Z2) ale na pewno nie na nowy zakład.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 10:29  
Cytuj
Witam. Mam pytanko odnośnie kierownika ślusarni z Z1. Dlaczego ludzie pozwalają na to by do nich się tak odzywał? Wiem że notorycznie ma to miejsce - zero szacunku dla drugiego człowieka. No ale w sumie sami sobie winni jeśli pozwalają na takie odzywki... Szkoda tylko że takie osoby nie posiadające kultury i szacunku dla człowieka pełnią takie stanowiska 😕

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 10:52  
Cytuj
CYTAT

Po pierwsze>
To dobrze , że tylko 10 % pracowników jest ze Stalowej Woli, bo to są zwykłe nieroby i gdyby było ich więcej to zakład by upadł. Ci ludzie się nie nadają do pracy - tylko do brania zasiłków.


Tylko że te 10% pracowników ze Stalowej Woli nie wypije z tobą wódki, a potem podpieprzy cię do kierownika. Chołota z okołogorzyckich wioch to największa bolączka tego zakładu. Dają się poniżać pseudo kierownikom takim jak np ten:

CYTAT
Witam. Mam pytanko odnośnie kierownika ślusarni z Z1. Dlaczego ludzie pozwalają na to by do nich się tak odzywał? Wiem że notorycznie ma to miejsce - zero szacunku dla drugiego człowieka. No ale w sumie sami sobie winni jeśli pozwalają na takie odzywki... Szkoda tylko że takie osoby nie posiadające kultury i szacunku dla człowieka pełnią takie stanowiska 😕


i kilku innym w zamian za kilka zł podwyżki. Śrubują norme bo łon nie zrobi? Rozsiewają plotki. No ale gdyby nie ten zakład i kablowanie w nim na innych to zdechliby z głodu, bo w polu im się nie chce robić (czyli tam gdzie ich miejsce).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 11:22  
Cytuj
Na takim wydziale to niestety norma, przecież on pracuje tam 17 lat to czuje się jak właściciel. Jak tam zmiany na LP3?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
Na takim wydziale to niestety norma, przecież on pracuje tam 17 lat to czuje się jak właściciel. Jak tam zmiany na LP3?



Dzisiaj wyrobiliśmy wszystkie normy i premia za czerwiec będzie wynosiła 600 zł. Sołtysowi powinni dać jakiś order za poustawianie tego zakładu, bo to jego zasługa. Chapeau bas!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 15:11  
Cytuj
CYTAT
Witam. Mam pytanko odnośnie kierownika ślusarni z Z1. Dlaczego ludzie pozwalają na to by do nich się tak odzywał? Wiem że notorycznie ma to miejsce - zero szacunku dla drugiego człowieka. No ale w sumie sami sobie winni jeśli pozwalają na takie odzywki... Szkoda tylko że takie osoby nie posiadające kultury i szacunku dla człowieka pełnią takie stanowiska 😕



To jest jeden z większych problemów tego zakładu, pseudo kierownicy i brygadziści nie mają szacunku dla pracownika i to nie tylko na Z1, ale jest to dużym problemem na Z3. Obróbka, odlewnia o ślusarni kokilowej nie wspomnę, tam mają nie zła jazdę z jednym z wsioków-brygadzistów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 06:49  
Cytuj
Tak jak napisał (stary pracownik) bólem tego.zakladu są ludzie z okolicznych wiosek tak jak mówisz jak zamknął zakład z głodu zdechną bo w polu im się.nie chcę robic.a w pracy językiem by jebalii podłogę jakby im ktoś kazał!!!! Dlatego tak ich traktowac?!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
90% ludzi co tam robi to ludzie ze wsi, tylko 10% jest ze stalowej woli. Najlepszy zaklad to zaklad nr2 leja tam najtrudniejsze kola i do marek premium AMG,Audi,Bmw,Jaguar,VW, Mercedes , to z zakladu nr2 poszli ludzie na przymus do nowego zakladu nr4 (pozbyto sie najgorszych ludzi), to na zakladzie nr2 leje sie kola dla zakladu nr4 pakuje sie i wywozi do obrobki na nr4. Na zakladzie nr 2 na dobe odlewa sie 15 000 kol, na nowym tylko 8000 na dobe bo wiecej nie potrafia.Nie wszyscy sa normalni na nr2 ale jestem pelen podziwu dla odlewnikow leja na 4 a czasami jak nie ma ludzi na 5 maszynach. Wiec jak skladac papiery do pracy to tylko na zaklad nr2



Tak to widac jak ze wsi,i jask to okreslila kolejna osoba z okolic Gorzyc.
To widac po ilosci setek rowerow,ktore codziennie zasuwaja do swoich obozow pracy by odcharowac dniowke.Czy naprawde mozna myslec ze ktos ze wsi,robil by dziennie po ok.15 kilometrow rowerem,by zacharowywac sie w zakladzie a potem miec sile by siadac na rower i wracac do domu.
Ludzie troche rozsadku.
Z tego co ja widze to glownie z miast to Stalowka glownie tam robi,i Tarmnobrzeg,bo gorzyce maja swoj Federal wiec bez rewelacji ze woicha zaklady opanowala uśmiech
A wiesniackie i chamskie zachowanie osoby z pracy nie swiadczy o tym ze na czole tabliczke,ze pochodzi ze wsi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 21:26  
Cytuj
Wszyscy tutaj jesteście mądrzy ale zeby cos z tym zrobić żeby nas nie okradali z premii żeby nas godnie traktowali to cicho siedzicie nawet słowem nie wspomniecie. Każdemu sie gęba otwiera w szatni łatwo sie pisze na forum ale trudno jest sie odezwać na zebraniu u kierownika bo wtedy każdy tylko w podłogę patrzy i przytakuje dla świętego spokoju.Ciekawe ilu z was miało by odwagę podjąć sie strajku ? ŻADEN !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 21:33  
Cytuj
Strajk... Strajk... Strajk... jutro strajkujcie... jutro...jutro... Strajk... Strajk...

Mam wolne😁 Ale przyjadę rowerem z cisowianka dla tych co pod bramą będą stać... po drugiej stronie barykady

strajk... Strajk...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 21:41  
Cytuj
Zresztą do jakiej patologii ja tutaj pisze? Osobiście 80% ludzi to bym zwolnil na zbity pysk . Te 80 % przychodzi do pracy jak za karę. Syf jaki robią na odlewni aż razi i wola o pomstę do nieba. Czego by sie nie dotknąć ujebane w kolaku pistolety i weże do nich dziurawe,szafy w oleju sitka wymieszane,lodówka kipi kanapkami i woda (po co brać cala butelkę jak wypija sie z niej 1/4 a reszta do wylania?)to jeszcze nic niektórzy nawet wysrać sie nie umieja do kibla tylko na deskę i oblać . W domu tez tak macie ??? Stara by nie pozwoliła prawda???? Przykladow można mnożyć a tu tylko i tak jeden drugiego poucza. Żenada ludzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 02:51  
Cytuj
CYTAT
Zresztą do jakiej patologii ja tutaj pisze? Osobiście 80% ludzi to bym zwolnil na zbity pysk . Te 80 % przychodzi do pracy jak za karę. Syf jaki robią na odlewni aż razi i wola o pomstę do nieba. Czego by sie nie dotknąć ujebane w kolaku pistolety i weże do nich dziurawe,szafy w oleju sitka wymieszane,lodówka kipi kanapkami i woda (po co brać cala butelkę jak wypija sie z niej 1/4 a reszta do wylania?)to jeszcze nic niektórzy nawet wysrać sie nie umieja do kibla tylko na deskę i oblać . W domu tez tak macie ??? Stara by nie pozwoliła prawda???? Przykladow można mnożyć a tu tylko i tak jeden drugiego poucza. Żenada ludzie


Zgadzam się.Jak i z miasta tak i ze wsi nieroby.Jedna gadka codziennie: "Ale mi się nie chcę". Motywacja dla pozostałych zaj..sta Nikt nikogo nie zmusza to nie jest obóz pracy. Bez problemu można się zwolnić.Ktoś poszedł na bryg. lub kierownika zm. to "musiał" dziobać nieźle (LP3 pomińmy smiech2 tam to połowa powinna chodzić nie w seledynowych tylko pomarańczowych" kamizelkach" tzw. kolesiostwo). Większość tych ludzi wybiła się z "hołoty", której brak dosłowny jakiejkolwiek kreatywności w życiu.Zresztą przy kim się tu wybijać, problemu nie ma "Przynieś,Podaj,Pozamiataj", co to hasło niektórym nie ukrywając bardzo pasuje, bo zacytuje jednego: "Ja mam dobrze, bo nie muszę nic więcej robić". Ale ktoś niestety musi wziąść za to odpowiedzialność.Z pozdrowieniami M1234

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 09:04  
Cytuj
Myślę że wymyslacie.
Tu jest lepiej niż myślicie 😁😊

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 19 Cze 2017r.
Skąd: Wrzawy
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2017r. 10:44  
Cytuj
Jo dzis strajkuje na nocy nie beda robil poprawy wagi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2017r. 10:53  
Cytuj
Nie ma pracy w tym zakładzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2017r. 11:02  
Cytuj
Chciałem jeszcze zapytać kiedy będą przelewy za lipiec ? Mam taką sprawę ze musze się zadeklarować a mój kierownik nie umie mi odpowiedzieć i nie wiem czy mi starczy później na paliwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 2 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2017r. 12:54  
Cytuj
7 go Lipca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 45 46 47 48 49 50 51 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »