NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ginekolog Czesław Flis ,
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
Dr Flis oficjalnie pożegnał się z Niskiem w piątek. Obejmuje ordynaturę w Stalowej Woli na Oddziale Ginekologii i Połoznictwa
Świetny tekst panie Ikarus. Gratuluję "sprawdzonych" informacji co do lek. Flisa. Ale, jak mówią głupota nie boli ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 18:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 14 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 17:16  
Cytuj
Witam. Trafilam przez przypadek do dr w szpitalu w Nisku i brak mi slow tego co tam widzialm. Nie pochodzę z tych stron i do tej pory wydawało mi się ze czasy dewotyzmu już dawno minęły..... widocznie nie u dewotow bo nie wiem jak to określić inacze. Zaczynając od tego ze mój partner nie mógł być ze mną obecny chociaż nalegalam min 30 razy. Pan "prawnik" powołując się na etykę, prawo szpitalne które nie istnieje i prawa i obowiązki pacjenta ( o których nie ma zielonego pojęcia) stwierdził ze nie ma takiej opcji. O tym czy nie przeszkadza mi obecność innej kobiety która nie była do niczego potrzebna- nie zapytał. Inne pielęgniarki wchodząc nie Puławy A ten też nie zareagował. Robiąc usg stwierdził ze już nie jestem w ciąży aż się prawie poplakalam a za 15 sekund poprawił się ze jednak serce bije. Na koniec przepisał mi lęk który jak się okazało nie jest dla kobiet w ciazy do końca 1 trymestra. Na moje pytanie czy mogę to brać odpowiedzial: najprawdopodobniej.
Wiekszego pajaca, błazna i dewoty to nigdy nie spotkałam i Na szczescie już wyjechałem i raczej już nigdy nie wrócę,ale Wy pilnujcie się i swoich praw bo to co ja tu spotkałam to nie wiem jak to nawet nazwać.
Na koniec dodam ze mój partner zna pielęgniarkę z tych stron co zna Pana dr i stwierdziła tylko: on zawsze uważał się za pół Boga......................................

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 18:10  
Cytuj
Słowo"dewotyzm"w języku polskim nie występuje.Jest dewocja ale nie ma nic wspólnego z opisaną powyżej sytuacją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 14 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 18:27  
Cytuj
scianascianascianascianageniusz normalnie........
To chyba pisze ta sama osoba co była wtedy w gabinecie.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 14 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 18:33  
Cytuj
Po pierwsze to jest coś takiego jak dewotyzm religijny. A po drugie jeśli nie widzisz tego w tej sytuacji to głównie chodzi o to ze mój partner nie mógł wejść ze mną
Dewotyzm religijnysmiech2ewotyzm powstaje kiedy zapomina się, że obok żyją; ludzie, który mogą; mieć inne poglądy, racje i wyznania.

Dewotyzm odrzuca chyba tolerancje i otwartość na drugiego człowieka, co więcej moim zdaniem koncentruje sie sam na sobie i na zamkniętym otoczeniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 20:06  
Cytuj
Dewocja a nie dewotyzm,sprawdź w słowniku.Spotkałaś się z nieuprzejmością i niekompetencją,ale raczej nie z dewocją,no chyba nie nadgorliwość religijna pana doktora sprawiła,że twój partner nie mógł być przy badaniu.To była nieuprzejmość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 21:55  
Cytuj
Ile kosztuje wymrażanie nadzerki u Flisa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2018r. 11:08  
Cytuj
Czy ktoś się orientuje, gdzie obecnie przyjmuje Flis na NFZ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 3 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2018r. 16:54  
Cytuj
W Nisku w tzw. starej przychodni na ul. Wolności 54, ale z tego co mi wiadomo to aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim i nie będzie go co najmniej z miesiąc, ale można zadzwonić i zapytać;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »