NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Szczepić czy nie szczepić?,
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Wywiad z pracownikiem z firmy prod. szczepionki mnie nie przekonuje czytajac jego wypowiedzi czuje sie jakbym sluchala sj.
Gdzie to można zobaczyć?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 15:03  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 4 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
http://wolnemedia.net/zdrowie/pracownik-firmy-farmaceutycznej-o-szczepionkach/


Poczytac mozna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 15:21  
Cytuj
Oj stalowiak, dałeś się wkręcić nawiedzonej pani Majewskiej i opowiadasz farmazony. Niejeden już profesor (jeśli ci tak imponują tytuły) i to medycyny (bo pani Majewska nie jest lekarzem tylko biologiem, nie wiedziałeś?) już się odniósł do tych jej bredni. Może jednak ty trochę rozszerz horyzonty i poczytaj. Sekta stop nop jest równie śmieszna co przerażająca, a na upartego szczepionki można obwiniać o całe zło tego świata, tylko problem w tym, że dowodów brak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 4 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 09:53  
Cytuj
Witam, zdecydowalam sie na szczepienia NFZ i u maluch po szczepieniu przestal robic kupki, jest nie swoj, placze kuli nozki ratuje sie czopkami jak radzil lekarz.
Mam pytanie czy u Was tez tak bylo i po jakim czasie sie unormowalo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 10:45  
Cytuj
Luna masz wiadomosc na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 11:05  
Cytuj
Moją małą zaszczepili pomimo podwyższonego CRP, co świadczy o stanie zapalnym w organizmie (chorobie). Dziecko jest niespokojne już 3 m-ce, bardzo płaczliwe, nie można je uspokoić. Byłam u lekarza lecz lekarz zapytał mnie czy zdrowe i chciał zaszczepić... Ja już więcej nie zaszczepię. Gdyby te szczepionki były takie bezpieczne to takiego wielkiego szumu na ten temat by nie było. Często czytam opinię matek i o Nop-ach ich dzieci i to mnie przeraża. Dlaczego nigdy lekarz nie mówi rodzicom o NOP?? Po szczepieniu dopiero uprzedza o wysokiej gorączce i tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
Witam, zdecydowalam sie na szczepienia NFZ i u maluch po szczepieniu przestal robic kupki, jest nie swoj, placze kuli nozki ratuje sie czopkami jak radzil lekarz.
Mam pytanie czy u Was tez tak bylo i po jakim czasie sie unormowalo.


U nas tez tak jest za każdym razem, szczepienia platne. Placz, problemy ze spaniem itd. Mija po tygodniu ale dziecko potrzebuje dużo spokoju i bliskości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 18:43  
Cytuj
moj tez zle reaguje na szczepionki, ale szczrpiony jest jak narazie na wszystkie obowiazkowe, dolegliwosci z czasem przechodza, ale 3 miesiace to rzeczywiscie dlugo sie taki stan utrzymuje u Twojego dziecka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 09:13  
Cytuj
witam ,a co powiecie na temat powiązań autyzmu nabytego dzięki szczepionkom,dlaczego rodzice nie mają wyboru szczepic czy nie szczepć ,noworodek zaraz po urodzeniu jest szczepiony a nikt nie pyta matki co ona na to ??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 09:43  
Cytuj
nie ma czegoś takiego jak "autyzm nabyty".
Człowiek, który opublikował badania rzekomo wiążace szczepionki z autyzmem został skompromitowany w świecie naukowym i pozbawiony wszelkich tytułów naukowych a jego publikacje usunięte z wszelkich katalogów, bo były skrajnie nierzetelne.
A skoro pytasz na temat powiązań, to są dokładnie takie same jak powiązania liczby samobójstw z pełnią księżyca, czyli żadne, to człowiek próbuje ze sobą powiązać czasem całkiem niezależne zjawiska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 10:15  
Cytuj
AS 1234 - Dzieci z autyzmem mają w organizmie bardzo dużo metali ciężkich takich jak rtęć, ołów... Jak do tego się ustosunkujesz?? Wg mnie szczepienia pomagają w uaktywnieniu genu autyzmu. Organizm niektórych dzieci nie radzi sobie z wydalaniem metali ciężkich zawartych w szczepionkach. Szczepionki to jest wielka kasa i niestety ale nikt kto pracuje w koncernie farmaceutycznym się źle na ten temat nie wypowie. Ja wiem jedno - większość lekarzy swoich dzieci nie szczepi!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 11:04  
Cytuj
A to dziwne, bo akurat moi znajomi lekarze szczepią i to nie tylko obowiązkowymi szczepionkami, ale i dodatkowymi.

Rtęć zawarta w szczepionkach nie kumuluje się w organizmie - w przeciwieństwie do tej, która zjadamy np z tuńczykiem.

Niestety ale antyszczepionkowcom zaczyna się już wszystko mieszać, wypisują takie brednie, że aż ciężko traktować ich poważnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »