NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Gosc dzowni z zastrzezonego i pyta o kasy fiskalne, gosc dzowni i pyta o kasy fiskalne
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 21:45  
Cytuj
Witam, czy do was prowadzących jaką fokolwiek formę dorobkową w domu paznkocie , fryzjerstwo itd dzonił może gość z numeru zastrzeżonego dziś wieczorem i pytał czy macie kasy fiskalne? Zekomo to dla jego kloeżanki przyjaciółki na uzupełnianie ubytków.
Co wiecie w tym temacie piszcie!!
Jak dla mnie kręcił bardzi się motał nawet mi babcie wystraszył co rovbi na drutach powiedziałem żeby nieobierała jak sie nr nie wyswietla - jak to babcia wnusi ja nie widze kto dzwoni........ .wiec.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 21:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 06:41  
Cytuj
Pewnie to Bielecki. Sprzedaje kasy fiskalne i to co piszesz jakoś bardzo podobne jest do jego metod. Widocznie przestrzelił z zakupami i musi sprzedaż zwiększyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 09:46  
Cytuj
urząd skarbowy - przygotuj się na kontrolę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 16:38  
Cytuj
Ktoś Cię podpieprzył że nie płacisz podatków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 18:15  
Cytuj
za co ze działa się non-profit?? bez sensu by to było.. gosc sie przedstawił jako jakis Rober Sz. (nazwiska dalej nie pamiętam) podobno pracuje jako grafik w Metalowcu na II piętrze.
Szczerze niech ten ktos sie lepiej zajmie swoja robota a nie bedzie dzwonił po ludziach z zastrzezonego poznym wieczorem.

sorki za literowki (pisane szybko na tel.

Ps z podatkow sie rozliczam i je płace, akcja jest taka jakbym np sprzedawal co kolwiek na serwisie SM , udało by mi sie to sprzedac i jeszce mialbym odprowadzic od tego podatek - to juz by bylo chore skoro juz raz zaplacilem .. mniejsza z tym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 4 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 15:24  
Cytuj
Pewnie jakis sasiad zazdrości ze masz klientow i troche chce postraszyc skarbowkauśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 15:47  
Cytuj
CYTAT


Ps z podatkow sie rozliczam i je płace, akcja jest taka jakbym np sprzedawal co kolwiek na serwisie SM , udało by mi sie to sprzedac i jeszce mialbym odprowadzic od tego podatek - to juz by bylo chore skoro juz raz zaplacilem .. mniejsza z tym


zgodnie z prawem o ile dobrze pamiętam sprzedawać można rzeczy używane min. 6 miesięcy od daty zakupu jednak nie po cenie wyższej jak cena kupna. Za to nic nie grozi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Ps z podatkow sie rozliczam i je płace, akcja jest taka jakbym np sprzedawal co kolwiek na serwisie SM , udało by mi sie to sprzedac i jeszce mialbym odprowadzic od tego podatek - to juz by bylo chore skoro juz raz zaplacilem .. mniejsza z tym


zgodnie z prawem o ile dobrze pamiętam sprzedawać można rzeczy używane min. 6 miesięcy od daty zakupu jednak nie po cenie wyższej jak cena kupna. Za to nic nie grozi, żeby US mógł ci wejść do mieszkania musi być tzw " donos " czy jak zwał po polsku podpierdolenie, skarbówka od tak z urzędu do mieszkań / domów nie wchodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 12:53  
Cytuj
Witam

Czy ten gość perzedstawiająć się powiedział że pracuje w Metalowcu na 2 pięrze?

Pytam bo sam nazywam się Robert Sz. pracuję w Metalowcu i wiem że jest przynajmniej jeszcze jeden Robert Sz. w Metalowcu.

Ja nie dzwoniłem do Ciebie, nie posiadam numeru zastrzeżonego, nie sprzedaję kas fiskalnych.
Dzwoniąc z numeru zastrzeżonego mógł podać nie swoje imię i nazwisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 13:22  
Cytuj
@halstone - dokładnie tak powiedział , II piętro w Metalowcu , -żekomo grafik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »