NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Wynajem mieszkania - odstępne,
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 19:47  
Cytuj
Czy orientuje się Ktoś ile w Nisku kosztuje odstępne za wynajem mieszkania 3 pokojowego umeblowanego, około 60m2 i ile wynosi ewentualna kaucja przy wynajmowaniu? oczywiście zdaję sobie sprawę że to nie jest stałacena suma. Pytanie kierowane jest do Ludzi którzy mieli w ostatnim czasie styczność z w/w tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 19:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 00:04  
Cytuj
Ponad rok temu za mieszkanie 48m placilismy z mężem 550zl samego odstępnego i z tego co wiem od znajomych to ceny są porównywalne do tych w stalowej, chyba że trafi ci się okazja ale to rzadko.

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 18:35  
Cytuj
dzięki za odpowiedź, szkoda tylko, że jedną, przecież setki ludzi wynajmują mieszkania, ale żeby pomóc to nie ma nikogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 22:27  
Cytuj
dla przykładu podam ale ze stalowej, mieszkanie ok 50-60 m, czynsz 450 + odstepne 350 + oplaty, brak kaucji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 23:51  
Cytuj
ja też mogę napisać ale ze Stalowej... zależy jakie mieszkanie- czy zadbane, jaki metraż... ale dla przykładu- 3 pokoje 48m2 w niższym standardzie odstępne 400zł, 2 pokoje 42m2 w średnim standardzie odstępne 400zł, 2 pokoje 45m2 w lepszym średnim standardzie odstępne 500zł. Kiedyś trafiła się okazja i 2 pokojowe mieszkanie świeżo po całościowym remoncie było do wynajęcia za 850zł za całość (odstepne+czynsz) ale ktoś mnie ubiegł i zapłacił za rok z góry,
ze słyszenia to zdażały się okazje że np mieszkanie 2 pokoje jakieś 45m2 w takim średnio lepszym standardzie z odstępnym za 200-300zł ale tutaj właścicielom bardziej zależało na tym żeby mieszkanie nie stało puste niż na zarabianiu. także...zależy

aaa i widzę że np duże mieszkania ciężej jest wynająć (stalowowolan chyba po prostu nie stać) i jeżeli chodzi o sprzedaż to ceny są stosunkowo niskie, ale wynajem tak samo- mieszkania 4 pokojowe 60m2 i więcej to wynajmują albo studenci na pokoje, albo małżeństwo z dziećmi gdzie oboje pracują albo jedno ale bardzo dobrze zarabia, a i tak wielu po prostu woli mieszkać w mniejszym i odkładać na dom albo na własne mieszkanie umiech

dlatego wydaje mi się że za takie mieszkanie jak piszesz to 600zł odstępnego bedzie ok, i zależy co masz w tym mieszkaniu (sprzęt AGD,RTV, meble)- spotkałam się kilkukrotnie z taką praktyką że jak są w miarę nowe meble i sprzęt to równowartość miesięcznego odstępnego+czynszu, a jak starsze to równowartość miesięcznego odstępnego.

To tak z moich 5-letnich obserwacji i doświadczenia z najmem mieszkań w Stalowej Woli ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 07:35  
Cytuj
Ogólnie to z mieszkaniami w Nisku do wynajęcia jest bardzo ciężko. A jeśli chodzi o cenę to dla przykładu 2 pokoje (ok. 50m) i odstępne 400 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 09:03  
Cytuj
Z wynajmowaniem jest różnie jak juz pisali. Znajomy za mieszkanie bodajże 48m kaucji miał 1500zl odstępnego 500 plus czynsz i opłaty.

Inni znajomi za taki sammeteaz doslownie takie samo mieszkanie kaucji nie płacili odstępnego 200zl czynsz niewielki bo jedna osoba zameldowania była a ze gaz w czynszu to z opłat mieli wodę i prąd tylko.

TakE w większości przypadków to zależy od właścicieli. A dodam ze standardem mieszkania takie same.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »