NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Ciężarne 2015,
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 09:20  
Cytuj
Witam wszystkie brzuchatki 2015. Temat zalozony abysmy mogly tu zwdawac sobie pytania i odpowiadac dzielic sie opiniami na temat ciazy, przygotowan do ewentualnego porodu.

Ja np pomalu kompletuje wyprawke ktos gdzies widzial jakies okazje na kosmetyki dla najmlodszych, pampersy ?

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 09:20  
Cytuj

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 10:16  
Cytuj
Załóż sobie w Rossmanie kartę Rossnę-będziesz miała 3% zniżki na artykuły dla niemowląt. I pampersy też najtańsze są właśnie w Rosmanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 10:46  
Cytuj
Mam karte z czasem z 3% dostaje sie wyzszy rabat itd ale minus ze jak np nie robi sie zakupow obnizaja %

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 11:47  
Cytuj
Sprawdź promocje na promobaby.pl
Polecam też aptekę gemini, mają bardzo tanie kosmetyki nie ttylko dla ddzieci.
I najlepiej dołącz do jakiegoś forum czy grupy na fb dla mam. Tu to chyba średni pomysł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 21:41  
Cytuj
no to ja się zapisuję do ciężarnychumiech tylko, że termin porodu mam dopiero na październik, więc to dopiero początkiumiechNarazie walczę z mdłościamimlotek
Do porodu się jeszcze nie przygotowuję bo nie mam pomysłu gdzie rodzićneutralny

Mam już córkę (2l3m) i dla niej kosmetyki najtaniej mi wychodzą w Rossmanie na tą kartę. Chusteczki i płyn do kąpieli to kupuję Babydream ten niebiski, bardzo fajny jest i starcza na długo. A pieluchy to kupowałam w tesco w tych dużych paczkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 22:45  
Cytuj
No, trochę nas jest. We mnie przesyłka będzie gotowa do odbioru w połowie sierpnia.
Dzięki za link, na pewno się przyda umiech

I od razu miałabym pytanie: gdzie i za ile dostanę w stalowej jakieś jeansy ciążowe, które nie wyglądają jak worek? (rurki byłyby już luksusem!) ;) Ktoś coś wie, ktoś coś widział?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 00:37  
Cytuj
to się zapisuje cool s co mi szkodzi- moja druga ciąża cool córa jedna 6 lat teraz dźwigam osobnika płci nieznanej a poród w lipcu umiechumiech

zakupy robie ? no własnie tam gdzie okazje upolujesmiech2 ale zazwyczaj to Rossmann umiech chociaż teraz to moja panna nie potrzebuje kremików, chusteczek i pampersów- a w życiu 2 razy próbowałam nakarmić ją jedzonkiem ze słoiczka- to byla porażka. Ona jadała tylko gotowane przez babunie i mnie umiech ale zapewne zakupy będę robić w Rossmannie- bo teraz moja panna interesuje się kosmetykami smarowidłami. Aż się muszę przejść zobaczyć jak teraz ceny stoją,

Buziale mamuśki smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 07:35  
Cytuj
Spodnie ciazowe rurki kupicie w lasku tam w tej piewszej budzie Fajne i dobre jakoscipwo o dziwo. Sama zakupilam tam Jak ktos zainteresowany to mam na sprzedaz rozm 42

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 27 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 08:36  
Cytuj
A ja chętnie oddam za czekoladę umiech leginsy ciążowe imitujące jeansy w kolorze ciemnego granatu i bluzkę top secret kremową o kroju bluzka-nietoperz. Normalnie noszę 36 i w ciąży też bardzo nie przytyłam więc rozmiar jest dla szczupłej ciężarówki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 09:46  
Cytuj
A jak tam w lasku cenowo? Mam na oku dwie pary używanych, ale jak się okaże, że za podobne pieniądze kupię nowe, to wybór jest prosty ;)
Co do legginsów to dziękuję, ale nie, za dużo się naoglądałam prześwitujacych wzorków na majtkach ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 09:49  
Cytuj
Ja dwa dni temu kupowałam rurki ciążowe w budzie tam za domem rzemiosła w ostatnim rzędzie. Bardzo wygodne. Minus taki że ja jestem drobna, i rozmiar s jest trochę za duży, a xs nie ma dla ciężarówek umiech

Rodzę na początku lipca, a mam już synka lat 4 w lipcu skończy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 09:58  
Cytuj
Ja ciuchy ciążowe kupowałam na allegro i powiem że bardzo fajnie sie spradziły, bo po sklepach za bardzo nie chciało mi się chodzić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 10:04  
Cytuj
Fajnie, fajnie, tylko wciąż nie wiem, jakie tam są ceny. umiech A już dwukrotnie o tym wspomniałam smiech2
Może do trzech razy sztuka? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 10:27  
Cytuj
69zł zapłaciłam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 11:10  
Cytuj
I ja się dopisuje umiech
Termin początek czerwca
Spodnie ciążowe również kupiłam za domem rzemiosła i są bardzo fajne ostatnia alejka z pawilonami umiech ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 12:16  
Cytuj
Jeśli chodzi o spodnie ciążowe typu jensy rurki to mogę polecić tylko te z h&m typu skinny... jedyne, które mogłam swobodnie nosić nie obawiając się o alergie czy swędzenie skóry, w ciąży skóra zrobila się baaardzo wrazliwa niestety.
W tej chwili noszę już tylko legginsy, takie kończące się pod brzuchem bo pod koniec ósmego miesiąca już mi nie wygodnie z pasem na brzuch. Znalazłam takie na straganach, super kryjące, przypominające tkaninę bambusowa, po dokładnym wybraniu wprost idealne, a i kosztowały tylko 15 zł :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 13:57  
Cytuj
Z ejczendemu mam, bo nagle mi brzuch wywaliło i musiałam kupić, ale nie swędzi mnie wydawanie minimum stówy na gacie. Używane znalazłam za 40zł/szt i chyba się w nie zaopatrzę. umiech
A z problemów skórnych to tylko ręce mam przesuszone, na całe szczęście.

Początek czerwca - fajna pora na poród, moja mama tak powtarza smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 14:40  
Cytuj
CYTAT

Początek czerwca - fajna pora na poród, moja mama tak powtarza smiech2


Zgadzam się:-)
Wiosna i początek lata są idealne, w sam raz na spacery

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 15:43  
Cytuj
Ja mam do sprzedania 4 pary spodni ciazowych z hm, rozmiar 38, a jedne 40, gdyby któraś z mam była zainteresowana ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Początek czerwca - fajna pora na poród, moja mama tak powtarza smiech2


Zgadzam się:-)
Wiosna i początek lata są idealne, w sam raz na spacery



Oj tak zawsze chciałam mieć na wiosnę hehhe A tu pierwsza córka listopadowa a teraz październik jezyk
i znowu całe lato z brzuchem chodzić a zimie spacerować, gdzie się z domu wyjść nie chce zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 17:23  
Cytuj
Agatka, będziesz mieć dziecko zahartowane. Właśnie to jest najlepsza pora na poród, a jeszcze lepsza jest umiarkowanie mroźna zima.

Co to za przyjemność połóg przy 30st upale?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Agatka, będziesz mieć dziecko zahartowane. Właśnie to jest najlepsza pora na poród, a jeszcze lepsza jest umiarkowanie mroźna zima.

Co to za przyjemność połóg przy 30st upale?


No tak prawda. Starsza listopadnowa to im było chłodniej to lepiej spała na spacerach. Najbardziej przeraża mnie to ubieranie w kombinezony i ciągłe zastanawianie czy dobrze ubrałam. Nie za cienko nie za grubo mlotek A i spacerować codziennie by pasowało a tu człowikowi się nie chce wychodzić z domu uśmiech Chyba że się przyjmie taktykę mojej babci, do wiosny w domu trzymać good bo chłodne powietrze szkodzi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 17:55  
Cytuj
Lepiej nie ;-)

Ja też mam dzieci z listopada (wtedy się nie zastanawiałam nad datą porodu) i końca września (celowalam w grudzień/styczeń), ale udało się szybciej.

No i jest jeszcze jeden plus, więcej czasu na zrzucenie brzucha. Bo w lecie to już nie ma jak ukryć ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 21:39  
Cytuj
Ale pocieszacie z tym połogiem w upale smiech2 No dziewczyny, nie ma co, aż się chce rodzić smiech2 No ale cóż poradzę, przetrwam i takie cuda, byleby mi młode dało obejrzeć relację z woodstocku, na który z oczywistych względów jechać nie będę mogła w tym roku. ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 22:18  
Cytuj
Każda pora roku ma swój uroksmiech2 w lecie to sobie na ławeczce spoczniesz i poczytasz książkę a dzidzia w wózku. A zimą tyłka nie posadzisz bo zimno jezyk
tylko, że w lecie komary sciana
Damy radę jakoś to będzie, byleby urodzić spokojniezdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »