NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Ciężarne 2015,
Posty: 54
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 16:02  
Cytuj
Lalka_M: Ja jestem z Niska jeśli chodzi Ci o zakup ciemnych ciuszków to zapraszam do Niska na szmateksik na Sportowej koło Capri jak nigdzie widziałam tam naprawde dużo ciemnych ciuszków głownie czwrt, pt, poniedz nowy towar hehe jezyk

evik138 ja również mam koszmar ze zgagą sciana
najgorzej ze nie tylko w nocy ale i w dzień dokucza, ale wcinam migdały i pije mleko przynosi to troche ulgi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 16:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 16:08  
Cytuj
zgaga w ciaży? ahhh tragedia.. polecam napój przyrządzany w domu. Jest to siemię lniane do kupienia w aptece - do tego trochę miodu.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 16:11  
Cytuj
O, bliżej mi do Niska, a ten obiekt na Sportowej znam, ostatnio zakopałam się tam w ciuszkach na dobrą godzinę ;D Myślę, że od niego zacznę ;)

Dziękuję, loveju umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 16:13  
Cytuj
Dziekuje za dobre rady wyprobuje moze pomoze... mleka tez duzo pije..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 19:38  
Cytuj
Ja nie wiem co to zgaga;) tfu tfu żebym nie wykrakala ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
Ja nie wiem co to zgaga;) tfu tfu żebym nie wykrakala ;)


Ja tak samo nigdy w zyciu tego nie mialam :-) za to moj maz nadrabia i pije namietnie jakies ziolowe herbatki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja nie wiem co to zgaga;) tfu tfu żebym nie wykrakala ;)


Ja tak samo nigdy w zyciu tego nie mialam :-) za to moj maz nadrabia i pije namietnie jakies ziolowe herbatki umiech
wydaje sie mi ze ta ciązowa zgaga jest całkiem inna od takiej co ma Twój mąz dziękuję za porade

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
Jak radzicie sobie ze zgagą? ta ciaza to koszmar


Mi pomagało tylko mleko, a zgagę miałam straszną:( Szłam spać z butelką mleka i przez noc prawie całą wypijałam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 18:47  
Cytuj
ja mam zgage tylko po sestych sokach typu Kubuś czy Pysio ... najbardziej mi pomaga suchy wafel - andrut

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 19:16  
Cytuj
ja też miałam koszmarną zgagę i tylko ciepłe mleko mnie ratowało :( dobrze że urodzenie dzieciątka rozwiązuje ten problemjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 19:22  
Cytuj
Mi pomaga jogurt umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 21:26  
Cytuj
a mi pomagaly wlasnie te marchewkowe soki.. umiech a zgage miałam okropna.. gdzies od polowy ciąży do samego końca..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 21:31  
Cytuj
Hej- ja urodziłam w styczniu drugiego dzidziusia- na zgagę najlepiej pomagał mi Rennie- dwie, trzy tabletki i po bólu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Hej- ja urodziłam w styczniu drugiego dzidziusia- na zgagę najlepiej pomagał mi Rennie- dwie, trzy tabletki i po bólu smiech2
po co sie faszerowac lekami jak są zdrowsze i smaczniejsze sposoby na zgage...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 12:22  
Cytuj
Mam takie pytanko, miala moze ktoras z Was problem ze swedzeniem calego ciala pod koniec ciazy? Bo ja juz nie moge sobie z tym poradzic, swiad nasila sie w nocy, szczegolnie po kapieli, nie mam zadnych rozstepow, krostek i zaczerwienien.
Dodam, ze nie mam zadnej alergii, enzymy watrobowe w jak najlepszym porzadku, a stosuje juz wszystkie mozliwe kremy, oliwki itp. Czy ktos mial podobnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 1 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 12:24  
Cytuj
Mnie pamiętam swędział brzuch, ale podobno tak czasami jest. A może właśnie niepotrzebnie się tym wszystkim smarujesz.Zapytaj swego gin umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 12:51  
Cytuj
No wlasnie pytalam, dostalam skierowanie na badania, wszystko wyszlo ok, wiec powiedzial, zeby smarowac kremem z emolientami, ale to niewiele pomaga :-/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 12:55  
Cytuj
ja miałam. to się chyba holestaza nazywało... swędziały dłonie, stopy, brzuch a później już całe ciało! Masakra. nic nie pomagało. Dermatolog poradził smarować się bepantenem albo nivea- byle natłuścić. Ale i gin i dermatolog zgodnie stwierdzili, że przejdzie zaraz po urodzeniu dziecka i faktycznie w momencie porodu wszystko ustąpiło jak ręką odjął. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 15:30  
Cytuj
przypomniało mi się jeszcze, że radzono mi brać regularnie chłodny prysznic i spłukiwać się na koniec zimną wodą. Jednak nie mogę powiedzieć czy to skutkowało bo po prostu nie lubię zimnych pryszniców smiech2 wolę "prawie wrzące" umiech Także nie udało mi się sprawdzić czy ten sposób działa bo podobno efekty są dopiero po kilku dniach takich eksperymentów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 17:41  
Cytuj
U mnie badania wykluczyly cholestaze, jednak z tym zimnym prysznicem nie zaszkodzi sprobowac, dzieki za rade.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 13:30  
Cytuj
mnie czasem swedzi brzusio w okolicy pepka .... ale podrapie i przechodzi samoistnie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 6 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 14:41  
Cytuj
Śmiesza mnie nie które wypowiedzi niektórych przyszłych mam.
Niektóre z was wybieraja ProFamilie i co kobieta jadąca z bólami porodowymi np z okolic Stalowej wybiera Rzeszów... no powodzenia w jezdzie.
Ja rodziłam w tamtym roku w marcu w Stalowej Woli. Niestety odrazu zrobiono mi cc z powodu wysokiego cisnienia. Nikomu nie zycze cc nawet najwiekszemu wrogowi. Wstac z łóża cieżko wokół siebie cieżko jakieś podstawowe czynnosci zrobic a co dopiero wokoł maleństwa. Wiec dziewczyny zastanówcie sie na cc ( oczywiscie jak nie jest konieczna) Ja przez 3 tygodnie nie wiedziałam jak wstać z łóżka. A do dziecka trzeba wstać.
Ja z całego serca polecam Stalowa Wole. Położne przesypatyczne. Przyjda wytłumacza i pomoga. Ja mialam problem z krmieniem. Dzidzia nie chciała ssać. Namordowałysmy sie z poloznymi aby załapalo dziecko o co kaman i zadziałało malenstwo karmilam do 8 miesiaca.
Wrunki fantastyczne ja lezalam na sali 2 osobowej ale nie złuje... na wzajem sobie pomagałysmy (kolezanka tez miala cc). Na salach czysciutko schludnie. Łazienki duze czyste ;) miód mlina.
Mąż z rodzina przychodzili kiedy chcieli i na tak dlugo jak tylko sobie zyczyli.
Wiec przyszle mamy zastanowcie sie na wyborem placowki gdy ma sie fantastyczne miejsce do porodu pod nosem. A i lekarze dobrzy. Przyjda wytlumacza. Opieka cud malina.
Pozdrawiam i zycze szybkich i bez bolesnych rozwiazan ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 16:35  
Cytuj
zielonokooka nie starsz ja mam miec cesarkeco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 17:02  
Cytuj
ja miałam cc z konieczności i powiem szczerze, że nie mam tak traumatycznych wspomnień ;) fakt, że 2 dni się lezało, później też trochę wolniej się chodziło ale po 1,5 tyg od porodu (czyli 2 dni od wyjścia ze szpitala) zostałam sama z Myszką i spokojnie sobie radziłam umiech Fakt, że maratonu pewnie bym nie przebiegła, na siłownie też się nie wybierałam ale...bez tragedii ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 17:09  
Cytuj
zielonooka piszesz głupoty na temat cesarki , ja też ją miałam bo było wskazanie do niej. Po 12 godzinach trochę ciężko się ruszyć ale na drugi i trzeci dzień robiłam spacery żeby być w formie. evik138 cesarka nie jest taka zła jak to mówią nie które więc się nie martw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »