NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Motocyklista, Szukam
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 13:56  
Cytuj
Szukam pewnego motocyklisty poruszającego się po Stalowej Woli dużym ciężkim czarnym motorem typu cruzer. Widziałam go na mieście w piątek miał z tyłu na bagażniku dużą czarną torbę podróżną. Ubrany był w czarną skórzaną kurtkę z orłem z tyłu oraz spodnie i czarne okulary. Z przodu miał naszywkę ale niezdążyłam przeczytać co miał na niej napisane. Bardzo proszę o namiary kto go zna jak mogłabym się z nim skontaktować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 13:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 19:19  
Cytuj
Szukaj w Bractwie Polskich motocyklistów Biały Orzeł. Jeździ w okolicy kilku (nastu) klubowiczy. Niestety większośc jeździ motorami pasującymi do twojego opisu

https://www.faceb(...)?fref=ts tu masz oddział Nisko i pytaj ale ciut mało szczegółów

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 19:48  
Cytuj
Dzięki Jacek za info ale z tego co się dowiedziałam dzisiaj to napewno do tego bractwa nie należy. Ma inne logo na kurtce i tylko takiego dużego orła. Z tego co sobie przypominam jego motocykl jest taki wyćwiekowany na baku i bocznych sakwach.Wiem że jest ze Stalowej Woli. Na kasku z boku coś migało na niebiesko. Aha! Na początku tamtego roku brał udział w tej akcji charytatywnej dla chorej Zuzi na białaczkę. Był wtedy szukany dawca szpiku dla niej oraz parada na stadionie Stali. Wiem że wtedy też brał w tym udział.To tyle co się dowiedziałam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 21:03  
Cytuj
garaż koło Ogrodu Jordanowskiego , przy ul. Hutniczej - tam szukaj cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 21:26  
Cytuj
Starszy gość z brodą i wiszącym ogonem jakiegoś futrzaka na sakwach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 22:02  
Cytuj
Nie,nie To mężczyzna gdzieś w średnim wieku koło 40lat.Jego motor nie miał z tyłu futrzastego ogona z tyłu ale dokładnie taki sam widziałam na cmentarzu 1-go listopada też miał taką wysoką szybę z przodu tylko koloru był innego. Podobno kiedyś robił kursy lotnicze w Turbi na szybowcach czy paralotniach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 23:31  
Cytuj
taki motocykl stoi w garażach na terenie firmy Vodex obok inkubatora i na przeciwko politechniki rzeszowskiej.
Wiek by się zgadzał. Chyba jest właścicielem firmy związaną z hydrauliką,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »