NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Radni z Niska i Burmistrz,
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 00:14  
Cytuj
Jestem mieszkancem niska i bulwersuje mnie sprawa zarobkow burmistrza miasta w ktorym jak by nie Stalowa Wola to by bylo ze 60% bezrobocia. W dodatku koalicja SLD-PIS jak to mozlize ze ludzie z frakcji 180 stopni rozniacych sie pogladami rzadza a w zasadzie proboja ????? Przed Wyborami odbywaly sie w nisku spotkania organizowane przez PIS w sprawach strategicznych dla miasta , szczegolnie zainteresowalo mnie jedno na temat strefy ekonomicznej w Nisku wiec ja sie pytam co dalej radni robia w tym kierunku??? NIC i nic nie zrobia ...... Bardzo dobrze ze jest Stalowa Wola bo gdyby nie to miasto to nisko bylo by juz kompletnym dnem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 00:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 07:11  
Cytuj
Widzisz kolego ludzie na takich stanowiskach maja przywileje i burmistrz z nich korzysta proste, nastepna sprawa koalicje rozniacych sie od siebie parti, nie widze nic złego kazdy kombinuje aby miec wiekszosc w radzie i obsadzic stanowiska. Ja nie widze problemu tak bylo jest i bedzie. Ty natomiast jestes zazdrosny ze burmistrz dostal podwyzke ponad 1300 bo Pan moze i tyle zarabia miesiecznie i jeszcze musi dorabiac chodzac po ludziach przebrany za starego mikołaja. Jesli nie pasuje mieszkanie w Nisku - żegnamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 09:37  
Cytuj
Nie mam zamiaru przeprowadzac sie z niska tylko dlatego ze rzadzi w nim kolesiostwo koalicji sld-pis bo to rzenada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 10:31  
Cytuj
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Wyglądasz jak Ozimkowy bojówkarz, który, gdy tylko ktoś wyrazi się nieprzychylnie o "Panu" jak go sam nazywasz, zaczyna ujadać i jest agresywny.
Autor wątku o 1300 zł nic nie napisał, ale Ty już dobrze wiesz, co ludzi wkur...a.

CYTAT
nie widze nic złego kazdy kombinuje aby miec wiekszosc w radzie i obsadzic stanowiska.

Powiedz jeszcze, że jak brudny pijaczyna w Tesco kradnie, to nie widzisz nic złego, bo każdy kombinuje, by jakoś przezyć. Jeżeli po wyborach, dwie frakcje o zupełnie innej polityce dogadują się ze sobą, to świadczy przede wszystkim o tym, że w tyle mają wyborców i mieszkańców. A bratanie się wiadomo, że ma na celu jedynie robienie hajsu. W polityce, w samym i PiS to nic nowego, jak sam prezes dał przykład swego czasu, nawet z dziwką do łóżka by poszedł, jeśli ta mu odpłaci. Tylko teraz pytanie, kto w tym układzie staje się dziwką?

CYTAT
Ty natomiast jestes zazdrosny ze burmistrz dostal podwyzke ponad 1300 bo Pan moze i tyle zarabia miesiecznie i jeszcze musi dorabiac chodzac po ludziach przebrany za starego mikołaja. Jesli nie pasuje mieszkanie w Nisku - żegnamy

Na przyszłość, jak już będziesz dorosły, musisz poznać różnicę pomiędzy człowiekiem zazdrosnym, a człowiekiem wkurzonym. Gdyby na podwyżkę dla Pana Burmistrza składali się tylko Ci mieszkańcy, którzy zadeklarowali jego poparcie, sprawy by nie było. A tymczasem, Józef 69 jest jedną z osób, która płaci Twojemu "Panu". Więc spróbuj wykrzesać z siebie odrobinę szacunku.

A co do przywilejów, to przytoczę Ci kilka przywilejów, jakie posiada burmistrz i z których może korzystać:

1. "Karol Rajewski, nowy burmistrz Błaszek już w czasie kampanii wyborczej zapowiadał, że w razie wygranej w wyścigu wyborczym, będzie dzielił się wypłatą z potrzebującym" - połowę pensji oddaje.

2. "Józef Gruszczyk, nowy burmistrz Ostrowa Lubelskiego, obniżył sobie pensję. Będzie zarabiał o 2300 zł brutto mniej niż jego poprzednik."

3. "Burmistrz Jordanowa rozpoczęła rządy w mieście od oszczędności. Co ciekawe, najpierw zaprowadziła je we własnej... kieszeni!"

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 11:25  
Cytuj
i to jest mądra odpowiedz przedmówcy oczywiście, ...ale efekt jest taki, że każdego z nas włądza i tak ma w dupie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 11:53  
Cytuj
Sprostowanie małe odnośnie określenia "Pan". Przeczytałem ten upośledzony interpunkcyjnie wpis kubanczyka99 jeszcze dwa razy i poukładałem sobie treść po Polsku. Niemniej jednak, ton wypowiedzi a'la burmistrzowe nasienie jak najbardziej pozostał, a motyw ubliżania autorowi wątku przybrał tylko na sile. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 11:54  
Cytuj
bede napietnowal to co dzialo sie w roku wyborczym i patrzyl na rece wladzy a kryttyka jest adekwatna do tego co sie dzieje ...... kubanczyk wprost napisal ze koalicja sluzy do obsadzania stanowisk wiec brawo dla wyborcow Pana Ozimka, kolesiostwo pelna geba.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
jak to mozlize ze ludzie z frakcji 180 stopni rozniacych sie pogladami rzadza a w zasadzie proboja ????


Jakbyś trochę miał wiedzy to byś np wiedział, że w poprzedniej kadencji w sejmiku radni z Mielca targali grubą kasę dla Mielca dziędzi temu, że nie patrzyli na to skąd są, ale patrzyli na dobro miasta i dlatego w takiej mini koalicji byli mieleccy radni SLD-PO-PIS :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 12:34  
Cytuj
Przepraszam ale nie interesuje sie radynymi z Mielca.... Dopiero obiecywali ze nie bedzie z wodą problemow a w Zarzeczu juz jest warunkowa przydatnosc wody do sporzycia http://www.nisko(...)ecze.pdf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 12:53  
Cytuj
W sumie racja, ale napisałem tak, żeby było wiadomo, że dla dobra swojego miasta można działać wspólnie mimo rozbieżnych poglądów ogólnych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
W sumie racja, ale napisałem tak, żeby było wiadomo, że dla dobra swojego miasta można działać wspólnie mimo rozbieżnych poglądów ogólnych umiech

Wspólnie zawsze działa się dla czyjegoś dobra. Dla dobra konkretnej osoby, ogółu, społeczności, środowiska, wizerunku, kraju, a także, a często przede wszystkim, dla dobra swojego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »