NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep z odzieżą używaną dla dzieci,
Posty: 3
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 09:07  
Cytuj
Chciałam się zapytać gdzie został przeniesiony sklep z używaną odzieżą dla dzieci ten, który był pod Biedronka przy Statoil'u? Wyczytałam, że nad cerefour'a - gdzie jest carefour w Stalowej? Może znacie jakieś inne sklepy tego typu w Stalowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 09:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 10:23  
Cytuj
1. Nie piszemy wielkimi literami
2. Carreforur jest na Jana Pawła na przeciwko Straży Pożarnej ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 14:33  
Cytuj
Ale to już nie to co było pod Biedronką.
Nie wiem czy ja tak trafiłam, a byłam po dostawie towaru w następny dzień,ale nie znalazłam nic godnego uwagi.Wszystko takie jakieś gorsze, że od było na czym oka zawiesić .

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 16:46  
Cytuj
grupa na facebooku rzeczy 'Rzeczy dla Dzieci i Niemowląt - RZESZÓW' super rzeczy mamy wystawiją

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
Ale to już nie to co było pod Biedronką.
Nie wiem czy ja tak trafiłam, a byłam po dostawie towaru w następny dzień,ale nie znalazłam nic godnego uwagi.Wszystko takie jakieś gorsze, że od było na czym oka zawiesić .


Zgadzam się... ale to nie nie jest tak ze gorszy towar tylko te hieny które z tego żyją zabieraja wszystko na handel. Pod tojotą czy tam wieczne te same gęby. Sama nic nie moge znaleść jak wracam z pracy... ostatnio rzadko tam zaglądam bo nie ma po co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 20:06  
Cytuj
Pewnie masz rację a z tym gorszym chodziło mi że już wybrane co ładniejsze i zostaje takie 'byle co'

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 23:17  
Cytuj
polecam sklep Bolerko na Al.Jana Pawła koło krawca fajne rzeczy tam można znaleść i nie tylko po towarze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 14:48  
Cytuj
Dzisiaj, ponieważ miałam wolne, postanowiłam pojechać na ciuchy koło Fraca i to był mój błąd... Dawno nie byłam pomyślałam zobaczę coś poszukam dla młodego... To co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania, ludzie biją się tam o ciuchy, buty (z grzybicą lub bez, nie wiem sciana) ale też o bieliznę (nosić po kimś majciochy czy biustonosze, szok). Chciałam obejrzeć spokojnie ciuszki dziecięce to się nie dało, kobity się pchały, darły się, Suma sumarum kupiłam raptem 2 rzeczy, straciłam godzinę czasu i w duszy powiedziałam sobie to nie na moje nerwy. Rzeczywiście można kupić fajne rzeczy w miarę dobrej cenie (bo stwierdzam, że ceny się podniosły a jakość nie). Pozostają mi wyprzedaże w Tesco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 16:06  
Cytuj
Ale te wariatki dalej sie biją umiech tak to jest jak sie nie ruszy tyłka do pracy tylko żyje z tego i pensji męża i "zabija na ciuchach" żeby zarobić te 5 zł na plus umiech Polecam wyprzedaże w Rzeszowie, bardzo duże, fakt zostały resztki ale i "resztkami" mozna sie swietnie ubrać za naprawdę niska cene w koncu 80 70 %umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj, ponieważ miałam wolne, postanowiłam pojechać na ciuchy koło Fraca i to był mój błąd...

Środa to najgorszy dzień jaki mogłaś wybrać na zakupy w tym sklepie. Otwierają o 9:00, ale przed 8:00 stoi tam już tłum ludzi przyklejonych do drzwi. Potem "meksyk" przez cały dzień. W pozostałe dni tygodnia jest troszeczkę spokojniej umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
1. Nie piszemy wielkimi literami
2. Carreforur jest na Jana Pawła na przeciwko Straży Pożarnej ;)


3. Piszemy poprawnie po polsku a więc naprzeciwko razem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »