NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
sklep z bielizną,
Posty: 17
Dołączył: 14 Cze 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 20:26  
Cytuj
Witam. Jak w temacie chciałbym zrobić prezent,na myśl przyszła mi bielizna raczej ekskluzywna może coś z seksapilu czy orientujecie się czy w Stalowej bądź w pobilżu znajdę sklep w miarę dobrze zaopatrzony? Pomożecie?

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 20:26  
Cytuj

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 22:48  
Cytuj
Jedyne co przychodzi do głowy - to sklep Magia Stanika, w cech rzemieślnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 08:01  
Cytuj
W city parku masz dwa, w centrum stalowa wola tez sa chyba z dwa. Na edukacji. Magia stanika pod warunkiem ze przewidujes solidny budzet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 14 Cze 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 08:51  
Cytuj
Dzięki za podpowiedzi.
Jeśli chodzi o centrum to tam nie ma żadnego wyboru,panie też nie zainteresowane klientami,w city parku ten większy sklep ma wybór ale,albo na malutkie miseczki,albo babcine wzory.Magia stanika została do odwiedzenia podzielę się wrażeniami po wizycie.

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 14 Cze 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 16:36  
Cytuj
Witam.
Po odwiedzinach w Magi Stanika mogę powiedzieć tyle że dziewczyna zna się na rzeczy,dba o klienta towaru dużo,jest z czego wybrać,jeśli chodzi o bieliznę nie na co dzień.A na okazję to wyboru nie ma za wielkiego.Co pewnie da się załatwić.
W tym miejscu jeszcze dodam że magiczne to miejsce jak nazwa podpowiada,ale też magicznie trzeba obchodzić się z portfelem,bo nie ubliżając nikomu zwykła Kowalska często tam nie będzie wchodzić jeśli wogóle wróci.

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 17:17  
Cytuj
Tak jak pisalem idac tam trzeba byc na to przygotowanym. Bylem z zona bo wiadomo jak kobieta karmi trudno jej dobrac biustonosz. Po odwiedzeniu calej stalowej poszlismy tam i odziwo wkoncu zony nic nie gniotlo uwieralo ja jak to facet powiedzialem wez wiecej to zakupy juz z glowy bedziesz miala i nie bedzie trzeba szykac. Zona jeszcze sie ubierala pani wybrane modele wziela zaczela pakowac a jak przyszlo do placenia ... dobrze ze mialem karte. Zona byla zla bo chciala mi powiedziec ile kosztuja i ze chce wybrac jeszcze z tych co mierzyla. Ale coz zaplacilem. Moge w sumie byc zly sam na siebie. Zona twierdzi ze jak za te pieniadze jakosc kiepska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 19:15  
Cytuj
to napiszcie prosze ile kosztuja takie biustonosze bo z wypowiedzi wynika że kilka dobrych stówek :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 19:24  
Cytuj
4 szt prawie 600zl gdzie jakosc ma sie nijak do zakupionych w innych markowych sklepach. Ale to juz z wypowiedzi zony wiem bo kto jak kto ale ona tam wie lepiej niz ja. No zakupilismy tam bo w innych miseczki konczyly sie na wiekszym DD ,a w czasie karmienia raczej za malego nie powinno sie nosic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 19:39  
Cytuj
To ja też się wypowiem. Mam 2 staniki z "Magii" i jestem bardzo zadowolona.
Jeden stanik mam prawie 2 lata. Chodzę w nim praktycznie cały czas, piorę w pralce i nic się z nim nie dzieje.
Drugi trochę mniej lubiany (nie odpowiada mi za bardzo model) ale również piorę w pralce i nic się z nim nie dzieje.
Staniki kosztowały ok 110 zł za sztukę.
Chcecie tańsze -idźcie na rynek proste.
Na rynku kupisz za dyche po 3 praniach drut wyskoczy- dziękuję bardzo.
Ja ze swojej strony bardzo polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 19:57  
Cytuj
jak znasz rozmiar to polecam firmowe sklepy w Internecie, są przeceny czasami naprawdę coś fajnego można kupić, ja kupowałam na allegro bodajże z Nipplexa, a potem Dama Kier jakoś tak się sklep nazywał i bardzo jestem zadowolona, a zawsze też miałam problem z dobraniem biustonosza i kupnem mojego rozmiaru w zwykłym sklepie, zakupy w Internecie to jednak cudo XXI wieku ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
To ja też się wypowiem. Mam 2 staniki z "Magii" i jestem bardzo zadowolona.
Jeden stanik mam prawie 2 lata. Chodzę w nim praktycznie cały czas, piorę w pralce i nic się z nim nie dzieje.
Drugi trochę mniej lubiany (nie odpowiada mi za bardzo model) ale również piorę w pralce i nic się z nim nie dzieje.
Staniki kosztowały ok 110 zł za sztukę.
Chcecie tańsze -idźcie na rynek proste.
Na rynku kupisz za dyche po 3 praniach drut wyskoczy- dziękuję bardzo.
Ja ze swojej strony bardzo polecam.



Może trafilas na lepsze trwalsze modele. Jak mój maz napisał kupilismy 4 szt jeden najtańszy kosztował 90zl był przeceniony i może to śmieszne ale jako jedyny dotrwał do dziś a kupowalismy je prawie 2,5roku temu. Niestety w czasie karmienia mój biust zwiększył się o 4 rozmiary i w atlanticu czy triumph'ie gdzie zawsze robilam zakupy niestety ale nie posiadali takich rozmiarów. Jak w Magi Stanika przymierzylam pierwszy odrazy lepiej się czulam nic nie uciskalo wszystko było tam gdzie powinno. Ale płacąc za stanik 180zl oczekuje się ze posłuży mi i nic się z nim dziać nie bedzie. Druty wyszły fizbiny tak samo zaczęły uwierac. Wytrzymal 9miesiecy a dbam o bieliznę piórach w specjalnych koszyczkach.

O obsłudze mogę powiedzieć ze profesjonalna ale ceny godne dyskusji. Wiadomo producent narzuca swoje ceny do tego marża.

Nie kupuje na targu bielizny i tego robić nie będę.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 14 Cze 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 09:41  
Cytuj
Katryna nie denerwuj się ja sklepu nie krytykuję oby więcej sprzedających podchodziło do tematu w ten sposób,jeśli chodzi o ceny jak na nasze realia trochę drogo bo jak sama piszesz masz aż 2 biustonosze z Magii według mnie za mało widać że resztę masz tańszych jak sama wysyłasz nas na rynek to domyślam się że właśnie z rynku.
Według mnie powinno być taniej żeby każda kobieta ubierała i dobierała bieliznę prawidłowo.

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 11:28  
Cytuj
moje biustonosze z Magii (a mam ich około 8) naprawde są dobrej jakości i nic "złego" się z nimi nie dzieje,raz miałam sytuację,że po zakupie wyszły druty ,ale zaniosłam i Pani bez większych problemów wysłała do producenta po czym rozpatrzyła reklamację. jeśli chodzi o sklep Atlantic to tam tez kilka razy kupowałam,ale nie wiem-może ja tak trafiałam,każdemu strasznie szybko "rozwlekały" się ramiączka....a tanie też nie były...

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 17:54  
Cytuj
Drogi Sylwku nie denerwuje się;)
również chciałam się wypowiedzieć w temacie, ktory znam.
Oczywiście że miałam staniki z rynku! I nadal są w szufladzie.
Po prostu kupiłam stanik w tamtym sklepie a było to własnie 2 lata temu - byłam i jestem bardzo zadowolona to dlaczego mam nie polecać sklepu?!


"sama piszesz masz aż 2 biustonosze z Magii według mnie za mało..."

Mam zamiar kupić jeszcze nie jeden ale w swoim czasie.
Jak piszesz cena jest wysoka, zgadzam się z Tobą i "zbieram" na następny;p
Dziękuję za troskęgood
Tłumaczę się przed facetem ech... ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 18:20  
Cytuj
W Magii są biustonosze polskich firm i angielskich jak Freya czy Panache. Od kilku lat kupuję angielskie, piorę w pralce i większość wygląda jak nowy. Ceny są takie jakie są, w Anglii są takie same jak w Polsce, tylko my po prostu za mało zarabiamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 11:49  
Cytuj
Dobre!!! hehejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 11:56  
Cytuj
Nie lepiej przejchac sie do Rzeszowa ...w tk maxxie sa biustonoszem Calvina Kleina za 40 zl i o wiele lepsze niz te sprzedawane w Stalowej za 200 zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 13:00  
Cytuj
A staniki sportowe z haczykiem są lepsze od tych z Panache. good Większej głupoty nie słyszałam. To tylko marketing. Z resztą, nie sądzę aby CK robił staniki w szerokiej rozmiarówce ;)

Derylaki, na pewno próbowałOŚ i masz porównanie obu marek, prawda? Bo bezpodstawnie przecież byś nie pisałO głupot... ;)

Pamiętajcie jednak o tym, że niektóre firmy mają swoje katalogi, w których zastrzegają, że cena na sklepie nie może być niższa niż...

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »