NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Makijaż permanentny brwi, robił ktoś ?
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2015r. 09:25  
Cytuj
w Rozwadowie u Pani Basi?? czy jesteście zadowolone z efektu końcowego?? macie jakieś zdj. oka przed i po ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2015r. 09:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2015r. 16:37  
Cytuj
ja nie, ale podbiję;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 10:25  
Cytuj
Podbijam gdzie polecacie makijaż permanentny brwi i jak cenowo to wygląda :-)

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 22:09  
Cytuj
Robiłam, wcale a wcale nie jestem zadowolona;]
Początkowo owszem, mega efekt ale po około 1,5 tygodnia kiedy "ranki" się zagoją efekt jest nijaki, robiłam poprawkę i znowu efekt powalający ale moim zdaniem to taka syzyfowa praca...bo teraz znowu powróciłam do stanu początkowego więc moim zdaniem szkoda kasymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 22:16  
Cytuj
Ja robiłam STUDIO URODY M mega efekt polecam mam 2 rok i jest super cena chyba 400 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 22:59  
Cytuj
Ja robiłam w Sarze i jestem zadowolona zapłaciłam 400 zl 3 poprawki które sa w cenie rok się utrzymuje wciaz tak samo mocno i jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 07:53  
Cytuj
Ja robobila też w studio urody M, i jestem super zadowolnona. A w Sarze robiły dwie znajome, obie nie zadowolone, jedna musiała chodzic na poprawki co chwilę bo znikało wszystko jakby to była henna, a druga też miała cały czas poprawki i wkńcu zrezygnowała i poszła gdzie indziej poprawiać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 20:25  
Cytuj
Dziewczyny, pokażecie efekty na zdjęciach?
Ja się bardzo boję efektu sztucznego, brwi odrysowanych od szklanki czy coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 20:45  
Cytuj
Ja robilam makijaz permamenty brwi metoda wloskowa, piorkowa, wtedy nie ma sztucznego efektu bo kreski wtapiaja sie we wlasne brwi. Na poczatku moga brwi wydawac sie straszne, ale jedynie zaraz po ich zrobieniu, poniewaz beda czarne i taki efekt utrzymuje sie do 2 tygodni, nie wolo tego moczyc ani drapac, jak sie juz tusz wchlonie do tych 2 tygodni, u mnie chyba bylo szybciej to powoli zaczyna sie luszczyc i jak wyszlo zejdzie to powstaje naturalny efekt brwi na skorze i kolor wyglada jak tych naszych juz wlasnych. Ja jestem zadowolona moje brwi ostatnim czasem troche powypadaly i nie chcialy odrosnac w niektorych miejscach i mialam takie luki, teraz wkoncu od roku jestem zawolona. Sztuczny efekt moze byc ewentualnie po metodzie cienia, takich bym sobie nie zrobila, polecam jedynie piorkowa. Zdjecie moge wstawic ale pozniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 07:10  
Cytuj
Ona -a gdzie robiłaś

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 25 Lip 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sie 2016r. 10:32  
Cytuj
Moja żona zafiksowąła się ostatnio na taki makijaż i bardzo chce sobie go zrobić. Mnie osobiście nie bardzo się to podoba, ale ona twierdzi, że ma już dość codziennego malowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 17:03  
Cytuj
Witam podbijam robił ktoś u Eweliny Biegaj to kosmetolog mobilny i jestem ciekawa jak z makijażem permanentnym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 21 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 22:55  
Cytuj
Nie znam, ale nie wyobrażam sobie wykonywać makijażu permanentnego mobilnie. Pomijając wszystko inne uważam, że taki makijaż jak i tatuaże powinny być wykonywane w odpowiednich, maksymalnie sterylnych warunkach, w studiu lub odpowiednio przygotowanym gabinecie a nie w domu u klienta. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »