NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Siłownia, Gdzie ceny itp
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 22:16  
Cytuj
Orientuje sie moze ktos w ktorej siłowni w stalowej jest najmmniejszy ruch , jakie ceny , gdzie najlepszy sprzet

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 22:16  
Cytuj

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 22:30  
Cytuj
Powiem tak- albo kaito albo top gym. Kaito jest bardziej surowe ale jest mniej tloczno niz w TG i masz wszystko co potrzebne zeby dobrze pocwiczyc (70pln/msc). W top gymie natomiast masz duzo wiecej miejsca i sprzetu ale luz jest raczej tylko z rana i poznym wieczorem. Popoludnie to porazka, sam odposcilem po pierwszym karnecie bo nie lubie stac w "kolejce" do laweczki. Pozostaje jeszcze fabryka- nie mialem okazji tam pocwiczyc ale z slyszalem od znajomych ze jest lipa jesli chodzi o wolne ciezary, pomijam dziwne koszty karnetu jak na stw. Wszystko jest kwestia tego w jakich porach chcesz cwiczyc, jaki masz staz- czy lubisz wrzucic duzo kg na wolnych ciezarach czy bawic sie na maszynach. Przejdz sie po tych trzech silowniach i sam ocen. Sam chodze do kaito ale to glownie przez wzglad na brak tloku w godzinach +16

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 23:23  
Cytuj
hmm, chyba troche pasuje do tematu o silce :]
Obrazek

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 07:29  
Cytuj
A ja polecam Ci Strefę Wellness.
Idź, zobacz, dopytaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 07:37  
Cytuj
Krawy sport- klasykaumiech Jakies dwa tyg temu ogladalem zeby przypomniec sobie gowniarskie czasy. Oskarowe role bolo janga i żan klot wandama

@Pearl pytanie tylko czy w strefie jest sprzet- lawki, gryfy, talerze, zestawy hantli, jakies podstawowe maszyny tak zeby mozna bylo sobie po "mesku" pocwiczyc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 08:48  
Cytuj
kazdy chcial w 3 miechy napierdalac jak vadam, a cyce miec jak bolo, cale bloki szpagaty cwiczyly, to byly czasy placze ;]

nie wiem jak teraz, ale jakis czas temu po 16 to bushido bylo dostepne

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 10:28  
Cytuj
Duzy plus dla kaito to ze wystaraczy grzecznie zapytac i trenerzy doradzaja jak cwiczyc ewentualnie za nie duze pieniadze mozna wykupic trening personalny.

Ah te czasy co sie trenowalo szpagat w piaskownicy !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 12:37  
Cytuj
W buszido bylem ostatni raz 1.5roku temu i brakowalo sztangielek powyzej 30kg oraz normalnych wyciagow na grzbiet (brama do tego nie sluzy) takze dla mnie dyskwalifikuje to sike na dzien dobry- chyba ze cos sie zmienilo?! Wracajac do kaito to dla mnie duzym minusem jest to ze chodza tam w 95% sami panowie. Nie ukrywam ze bardzo milo cwiczy sie w towarzystwie pan. Ot taki cukier dla okaumiech Na innych silowniach na ktorych mialem okazje cwiczyc (w szczegolnosci poza stw) bywalo duzo pan a to naprawde robi roznice- oczywiscie chodzi mi o "klimat" -czasami ma on duzo wieksze znaczenie od sprzetu i ceny karnetu..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
W buszido bylem ostatni raz 1.5roku temu i brakowalo sztangielek powyzej 30kg oraz normalnych wyciagow na grzbiet (brama do tego nie sluzy) takze dla mnie dyskwalifikuje to sike na dzien dobry- chyba ze cos sie zmienilo?! Wracajac do kaito to dla mnie duzym minusem jest to ze chodza tam w 95% sami panowie. Nie ukrywam ze bardzo milo cwiczy sie w towarzystwie pan. Ot taki cukier dla okaumiech Na innych silowniach na ktorych mialem okazje cwiczyc (w szczegolnosci poza stw) bywalo duzo pan a to naprawde robi roznice- oczywiscie chodzi mi o "klimat" -czasami ma on duzo wieksze znaczenie od sprzetu i ceny karnetu..



Z tego co pamietam hanle zawsze byly do 50 kg, wyciag na pelcy tez jest pare ladnych lat, chyba ci sie silownie pomylily
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 17:34  
Cytuj
Hantle do 50? Bylem tam nie dalej jak w lecie 2013 i albo mam skleroze albo nic takiego nie bylo, no moze max do 32. Co do wyciagu to jestem na 10000% pewny ze rowniez go nie bylo, no oczywiscie pomijam fakt ze tam zawsze jako "wyciag" do sciagania z gory i od dolu na grzbiet sluzyla brama- ale brama to nie wyciag na grzbiet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 17:15  
Cytuj
na Bushido jeszcze jak tam ćwiczyłem jakieś 10-8 lat do tyłu były hantle do 50 kg , wyciąg na plecy też jest. Ogólnie w każdej siłowni w stalowej da sie poćwiczyć ale jak dla mnie w tym momencie pod kątem kulturystyki czy prościej mówiąc do przerzucania żelastwa najlepszym miejscem jest Fz .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 09:00  
Cytuj
W takim razie przepraszam co do wprowadzenia w blad. Widocznie zawiodla mnie pamiec, "starosc" nie radoscumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 10:35  
Cytuj
Zdecydowanie zawiodła Cię pamięć, bo wyciąg jest i stoi na środku siłowni przy ścianie po prawej stronie. Hantle cięższe są również, o ile pamiętam są dwa stojaki, na większym faktycznie ciężar kończy się może na 32kg, ale drugi, przy wejściu po lewej zaopatrzony był w dużo cięższe hantle, także pewnie kolejne przeoczenie, choć w tak niewielkim pomieszczeniu raczej ciężko się pogubić umiech Chyba, że akurat zajęcia mają dziewczyny i nie zasuną drzwi, wtedy można coś przegapić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 09:31  
Cytuj
Jacku,szczerze Ci powiem,że nie wiem ile żelastwa jest potrzebne facetowi do szczęścia i tego,aby mógł sobie po męsku poćwiczyć,dlatego odsyłam robsona na spacer do Strefy,aby mógł sam to ocenić umiech
Jednakże.....

CYTAT ("jacek")
Nie ukrywam ze bardzo milo cwiczy sie w towarzystwie pan. Ot taki cukier dla oka


Tego masz tam pod dostatkiem umiech

...a ceny?
Ceny są elastyczne,dzięki możliwości dopasowania sobie karnetu do własnych potrzeb.

Polecam zajęcia Walkexercise i Spinning. Mega! ok


Nie wiem,czy mogę,ale wrzucam link do stronki Strefy.
Można dużo poczytać ciekawych rzeczy i wiele się dowiedzieć.
Jedno jest pewne.Tomek odwalił kawał dobrej roboty zakładając tego typu klub.

http://stref(...)dex.html


http://walkexercise.com/zdanie-prasy.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 10:20  
Cytuj
Robson przede wszystkim znajdz sobie jakiegos znajomego o podobnym stopniu zaawansowania/budowy/"sily" co ty bo jak juz zaczac cwiczyc na powaznie to zdecydowanie z partnerem ktory zdopinguje cie i pomoze przy ostatnich, najciezszych powtorzeniach ktore sa najwazniejsze. Zreszta razem razniej, bezpieczniej no i jesli bedziecie na podobnym poziomie o czym wspominalem to wywiazuje sie zawsze taka zdrowa, motywujaca, mesko- kolezenska rywalizacja typu "kto dzis podniesie wiecej, zrobi wiecej powtorzen" itp itd
Musisz wziasc pod uwage ze na kazdej silowni bedziesz mial inne natezenie ruchu w zaleznosci od godziny takze proponuje zebys zrobil sobie rundke jednorazowych treningow po ww silowniach w godzinach w ktorych planujesz cwiczyc. Czasami jednak jeden trening to za malo zeby ocenic silownie i ta ktora na pierwszy rzut oka wydaje sie beznadziejna po 10treningach okazuje sie zaj*bista.
Co do buszido to tak jak napisalem- skleroza i tyleumiech nie mniej jest jeden niepodwazalny fakt ktory mi i moim znajomym z ktorymi cwiczylem utkwil w glowie odnosnie tej silowni. Jak cwiczylismy tam za mlodych lat i robilismy ktoras partie jakims "wiekszym" ciezarem (np. Serie na plaskiej 120kg sztanga) wpadal pan zbyszek (wlasciciel) i wbijal sie nam na lawe na jedna serie zeby udowodnic ze tez da rade i to w lepszym styluumiech Czesto sie to zdarzalo przy bicepsie, klacie czy innych partiach. Oczywiscie zaznaczam ze bylo to 10-8lat temu nie wiem jak jest teraz, aczkolwiek jak tylko w towarzystwie pojawia sie temat buszido to wspominamy ta sytuacje ze smiechemumiech
Jedno jest pewne- idzie wiosna- lato. Jezeli chce sie zrzucic wszelkie okraglosci i wybrzuszyc wszelkie plaskosciumiech trzeba zaczynac juz teraz bo pozniej moze byc za pozno. Silownia to nie bajka, nic ci nie urosnie po miesiacu, o kazdy dodatkowy cm trzeba ostro powalczyc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 12:10  
Cytuj
No zgadza sie Zbyszek prze ch.j raz jakis silny gosc robil zarzuty dosc duzym ciezarem wpadl Zbysiu i chcial pokazasmiech2z na co go stac malo go nie polamalo smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2015r. 16:40  
Cytuj
Kaito kaito kaito;)umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2015r. 16:48  
Cytuj
Zbyszek wporządku koleś tylko jak podaje ręke to strzelają mu palce niesamowicie, wiek robi swoje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 17:42  
Cytuj
powiem tak... to zalezy jakiego szukasz standardu. Czy chcesz cwiczyc w piwnicy z chlopakami na starym sprzecie jak kiedys, czy chcesz cwiczyc w duzym klubie fitness gdzie sprzet jest nowy i masz duzo innych mozliwosci jak sauna i zajecia grupowe.
chodze do Fabryki Zdrowia już rok czasu i musze przyznać, że do tej pory strasznie dużo sie pozmieniało... na lepsze... przybylo duzo ciezarow na co ludzie nazekali na poczatku. fajny klimat - duzo dziewczyn umiech))) ceny nie sa tragiczne. na poczatku myslalem ze to duzo ale okazuje sie ze wcale nie. za to w jakim komforcie cwicze i jak spedzam swoj czas a na dodatek place po to zeby byc ZDROWYM to szczerze OPLACA SIE.
kiedys chodzilem do TOP GYM ale powiem szczerze jak mnie wku***lo jak sie na mnie lampią te koksy jak cwicze to mnie krew zalewala i nie mialem ochoty wiecej tam byc.
z tego co wiem mozesz isc do fabryki na jednorazowe wejscie bezplatnie.
skorzystasz z klubu i bedziesz wiedziec jak jest...
pozdro !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 17:46  
Cytuj
Kolego powiedz jak wygladaja ceny karnetow i czy dalej jest ta oplata za zalozenie karty czy cos takiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Kolego powiedz jak wygladaja ceny karnetow i czy dalej jest ta oplata za zalozenie karty czy cos takiego?


z tego co mi wiadomo to dobieraja karnety indywidualnie do klientow w zaleznosci w jakich godzinach i z czego sie korzysta. oplata wpisowa chyba bez zmian. oplata bym sie nie przejmowal bo jest jednorazowa i szybko sie o niej zapomina hhehe. przyjdz sobie jednorazowo do klubu bezpłatnie bo jest taka mozliwosc i sprawdz sobie jak sie cwiczy i jak jest. wtedy podejmiesz decyzje - tak ja zrobilem i jest git.
pozdrogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 16:45  
Cytuj
Dla mnie oplaty to nie problem, niestety podejrzewam ze kolega z ktorym cwicze nie byl by juz chetny placic +100pln co miesiac a to wyklucza i mnie. Nie mniej trzeba sie bedzie kiedys wybrac i rzucic okiem jaki maja sprzet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 17:13  
Cytuj
zamiast pierdolic 3 po 3 wziolbys sie za trening

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 17:51  
Cytuj
Kazek co to znaczy wziol? I do kogo bijesz z tym textem? Jak do mnie to nie wypal bo regularnie odwiedzam kaito

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
powiem tak... to zalezy jakiego szukasz standardu. Czy chcesz cwiczyc w piwnicy z chlopakami na starym sprzecie jak kiedys, czy chcesz cwiczyc w duzym klubie fitness gdzie sprzet jest nowy i masz duzo innych mozliwosci jak sauna i zajecia grupowe.
chodze do Fabryki Zdrowia już rok czasu i musze przyznać, że do tej pory strasznie dużo sie pozmieniało... na lepsze... przybylo duzo ciezarow na co ludzie nazekali na poczatku. fajny klimat - duzo dziewczyn umiech))) ceny nie sa tragiczne. na poczatku myslalem ze to duzo ale okazuje sie ze wcale nie. za to w jakim komforcie cwicze i jak spedzam swoj czas a na dodatek place po to zeby byc ZDROWYM to szczerze OPLACA SIE.
kiedys chodzilem do TOP GYM ale powiem szczerze jak mnie wku***lo jak sie na mnie lampią te koksy jak cwicze to mnie krew zalewala i nie mialem ochoty wiecej tam byc.
z tego co wiem mozesz isc do fabryki na jednorazowe wejscie bezplatnie.
skorzystasz z klubu i bedziesz wiedziec jak jest...
pozdro !


a może ty cwiczyć nie umiesz i dlatego się gapili ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »