NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie tania wymiana oleju?,
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 06:30  
Cytuj
Witam olej i filtr mam gdzie tanio wymienie olej?
Prosze o jakieś namiary.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 06:30  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 08:41  
Cytuj
Witam.
Polecam Pana Tabora na ulicy Sandomierskiej. Cena bodajze 20 zł umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Witam olej i filtr mam gdzie tanio wymienie olej?
Prosze o jakieś namiary.



Przy następnej wymianie poszukaj zakładu w którym kupisz olej i filtr, a usługę wymiany będziesz miał w cenie oleju. Oczywiście najpierw porównaj ceny olejów aby nie przepłacać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 10:30  
Cytuj
CYTAT

Przy następnej wymianie poszukaj zakładu w którym kupisz olej i filtr, a usługę wymiany będziesz miał w cenie oleju. Oczywiście najpierw porównaj ceny olejów aby nie przepłacać.


Ta, tylko olej będzie droższy o 50.


Nawet tak wydawało by się prostą rzecz jaką jest wymiana oleju można spier*&^. Uważaj.
Widziałem przypadki, jak klient podjeżdża na wymianę, a Ci wkładają wężyk o odsysają olej od góry, po czym zalewają nowy ... potluczony

W szczególności uważaj na osłony podsilnikowe. Tam może się coś nie chcieć odkręcić. A wtedy partactwo rusza pełną parą. W ruch idą szlifierki kątowe, niszcząc przy tym oryginalne osłony warte min. kilkaset złotych.

Dla lokalnych partaczy polecał bym jako obowiązkowe użycie klucza dynamometrycznego do dokręcenia korka oleju. Żebyś później nie miał gwintów pozrywanych/nie musiał odkręcać 2m rurką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xYx
xYx
xYx
Posty: 5
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 11:07  
Cytuj
poprostu jedz tam gdzie podbijasz przeglad wymiane powinienes miec w gratisie ... przynajmniej ja tak mam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Przy następnej wymianie poszukaj zakładu w którym kupisz olej i filtr, a usługę wymiany będziesz miał w cenie oleju. Oczywiście najpierw porównaj ceny olejów aby nie przepłacać.


Ta, tylko olej będzie droższy o 50.


Nawet tak wydawało by się prostą rzecz jaką jest wymiana oleju można spier*&^. Uważaj.
Widziałem przypadki, jak klient podjeżdża na wymianę, a Ci wkładają wężyk o odsysają olej od góry, po czym zalewają nowy ... potluczony

W szczególności uważaj na osłony podsilnikowe. Tam może się coś nie chcieć odkręcić. A wtedy partactwo rusza pełną parą. W ruch idą szlifierki kątowe, niszcząc przy tym oryginalne osłony warte min. kilkaset złotych.

Dla lokalnych partaczy polecał bym jako obowiązkowe użycie klucza dynamometrycznego do dokręcenia korka oleju. Żebyś później nie miał gwintów pozrywanych/nie musiał odkręcać 2m rurką.



Przeczytałeś moje ostatnie zdanie ?

Był w Stalowej Woli zakład gdzie zakupiłeś olej i filtr w cenach hurtowych,a wymiane miałeś gratis.Był jeden to może są inne, może warto popytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 16:18  
Cytuj
Cena hurtowa, slogan ładny - tylko niewiele znaczący na tym prowincjonalnym zadupiu. Tutaj "cena hurtowa" będzie wyższa niż alledrogo z przesyłką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 18:00  
Cytuj
czortunio zastanawiam sie po co ty na tym naszym lokalnym zadupiu tak sie męczysz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 28 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 18:11  
Cytuj
cena, jakość, brak kolejek - sklep przy PKS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Witam olej i filtr mam gdzie tanio wymienie olej?
Prosze o jakieś namiary.


Polserwis - wymiana 30zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 19:22  
Cytuj
Auto-Craft miał kiedyś wymianę w ich warsztatach gratis jak sie kupiło u nich olej, sprawdź czy tak jeszcze jest bo ceny części itp. mają zawsze bardzo dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 22:49  
Cytuj
czortunio! Nie wiem w jakim świecie żyjesz,na jakim zadupiu mieszkasz. Z tymi wężykami,to rewelacja.Łatwiej odkręcić śrubkę spustową oleju. Moja rada,to zmień mechanika.Byłbym zapomniał!Jest taki korek u góry. Będzie łatwiej spływał olej.Na twoje minimum "olejum w głowie"umiechmoże go braknąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 08:38  
Cytuj
polserwis wymiana 30 ale obsługa super i możliwość negocjacji cen za materiały i robocizne a dodatkowo spr stan zawieszenia i ukł h-ca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 08:57  
Cytuj
Macie jeszcze jakies propozycje? U mnie też zbliża się czas wymiany i chętnie bym skorzystał z waszych podpowiedzi.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Paź 2021r. 08:53  
Cytuj
Podbijam,
Ktoś coś

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Paź 2021r. 10:39  
Cytuj
pks - wymiana filtra i oleju z robotą 110 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »