NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Andrzejki Dwór Ordynat 22.11, Opinia
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 06:38  
Cytuj
Witam - chciałbym sie podzielić opinią na temat zabawy andrzejkowej w Dworze Ordynat w Rozwadowie 22.11.14 Więc tak - cena 110 zł od osoby. Zacznę od +++ orkiestra -brawo!!! Świetna robota, perfekcja w pełnym calu, gdyby nie Oni restauracja by się nie obroniła.Zespół The Brox . W tej restauracji byłam pierwszy raz. Obsługa rewelacja !!! Mili, prosisz i masz, natychmiastowa reakcja.Wystrój nie w moim stylu ale nie przychodzę patrzeć w żółto-niebieskie ściany tylko się bawić umiechno i jedzenie- beznaaaaadziejjaaaa!!!!!!!!!! Bywałam w Stalowej Woli na różnych imprezach ale nigdy nie spotkałam się z tak niedobrym jedzieniem !!! Pięknie opisane ,średnio podane, w smaku nijakie!!! Miałam wrażenie że wszystko smakuje rybą, nawet herbata umiech) Wolałabym iść do Sezamu, bo tam mi przynajmniej jedzenienie smakowało a byłam w Olimpii nie wiem czy to konkurencja ale mi klimat odpowiadał,jedzenie lepsze niż w Ordynacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 06:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 09:34  
Cytuj
Potwierdzam!! Jedzenie okropne, może ładnie podane choć na sztućce dłużej czekałam niż na dania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 13:22  
Cytuj
hehe ostatnie danie gorące mnie powaliło umiech 2 duże krewetki i może 5 sztuk makaronu kokardek w sosie - to akurat mi smakowało jednak to bardziej zakrawało mi na degustację! ludzie o tej godzinie chcą się wzmocnić i co najważniejsze nie każdy lubi owoce morza!!!!! - niesmak pozostał, nie wiem może trzeba zmienić menu, kucharza!!! Jeśli robi się tak dużą imprezę w tak małej mieścinie to trzeba zadbać o klienta żeby knajpa istniała a nie ja przychodzę po imprezie to muszę otwierać lodówkę żeby nie czuć głodu :(niestety pierwszy i ostatni raz mimo miłego i ciepłego przywitania przez Właścicieli lokalu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 14:42  
Cytuj
My bawiliśmy się świetnie ,zespół MEGAAA!Obsługa super.Fakt, jedzenie takie sobie(szwedzkie stoły) ,ale zależy co kto lubi.Pycha łosoś,i krewetki pycha ,tylko mało.Mój mąż nie lubi ryb ani owoców morza.,więc był głodny.Ale zabawa SUPER.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 21:37  
Cytuj
SEZAM coty opowiadasz jedzenie pomylka jak ci na stole braknie ic do sklepu sobie kup haha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 00:04  
Cytuj
Wykwintne jedzenie ,wykwintne towarzystwo tylko byscie bigos flaki i barszcz jedli! Mi sie podobało przecież na bufecie były roladki pierogi kociołek itd....Ja tam głodna nie wyszlam Tylko mnie smieszylo jak polowa ludzi pielgrzymka po ciasto ruszyła kopiate talerze do stołu znosząc ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 16:58  
Cytuj
Witam! czytając te kometarze zastanawiam się czy byłem na tej samej imprezie co komentujacy.Moim zdaniem impreza była świetna.Zespół super, obsługa profesjonalna i wykwintne potrawy. W koncu w Stalowej można zjeśc cos innego ze smakiem. Jeśli chodzi o ilości to nie wiem kto ma jakie żąłądki, ale ja nie byłem w stanie spróbowac wszystkiego co było serwowane bo poza daniami podanymi przez kelnerów wiele przysmaków było w bufetach. Zreszta wole zjesc dwie wyśmienite krewetki i niz miche bigosu i kotleta! W rzadnej restauracji w Stalowej nie podaja tak wyszukanych potraw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 19:56  
Cytuj
Dokładnie!!!. Gdy towarzystwo z Pysznicy, Jastkowic i innych przysiółków (takie dedykacje od orkiestry leciały) nie dostanie na przystawkę bigosu potem schabowego z zimiokami i surówki z kapuchy, i do tego kompot, to powie że kiepska impreza, że nie było co zjeść, że śmierdzi malizną. Na salony ludziska, na salony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 17:10  
Cytuj
Nie zalamujcie mnie bo ja ide w ta sobote....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 19:28  
Cytuj
Zosia nie stresuj się, nie wiesz że tu potrafią tylko pluć jadem i oczerniać innych, nikt nie ma tylu chętnych co Ordynat który robi drugą imprezę tydzień po tygodniu na blisko 200 osób, ale podejrzewam że jak w każdej branży chora konkurencja działaumiech mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić i może nawet wypijemy razem kielicha umiech pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 00:51  
Cytuj
Chciałam sprostować moją wypowiedź - zabawa w Dworze była super !!! Jeśli chodzi o zespół, kelnerów pełna perfekcja- o co poprosisz to masz!!! nadmienię, że nie jestem z Jastkowic ani Pysznicy a tym bardziej z konkurencji. Analizując całe menu może zle się wyraziłam że beznadziejne.To co wziełam ze szwedzkiego stołu mi nie podeszło, być może moja wina bo smaki wymieszałam. Dania główne ok -danie ostatnie mnie rozbroiło bo mało treściwe i nie dla każdego - ale i tak po głębszej analizie 5 -proszę się nie gniewać za moje pierwsze opinie -chyba miałam kaca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 07:03  
Cytuj
ja tylko czekam na opinie z kolejnej soboty. Bo na temat jedzenia mam takie samo zdanie co Vent.Nadal uważam ze dania ciepłe ok zimne porażka. i wolałabym zjeśc pierogów dobrych niż taką paskudną sałatke z plastrem wołowiny, bez smaku.Ale fakt na salonach wychowana nie byłam,może wieśniara jestem i smaku nie mam.Myśle jednak ,iz dużo ludzi podziela moje zdanie .Ciekawe czy menu zmienią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 08:57  
Cytuj
Witam. Chetnie podzielę się opiną z Andrzejek w Dworze Ordynata z minionej soboty. Jedzenie pyszne, zarówno dania gorące, jak i te na szwedzkich stołach. Do wyboru, do koloru, praktycznie nie sposób było wszystkiego spróbować...Obsługa też bez zarzutu, wszystko sprawnie i profesjonalnie. Niestety jedyny, ale istotny minus to zespół... Fakt, ze wokalista starał się bawić gości jak mógł (zwłaszcza tłumnie przybyłych Hiszpanów), ale jego umiejetności śpiewania pozostawiają wiele do życzenia... Repertuar praktycznie tylko z gatunku disco - polo... W porównaniu z zespołem The Brox z zeszłego tygodnia to w zasadzie nie ma co porównywać... Różnica wręcz kolosalna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 09:04  
Cytuj
Nikitka, rozumiem że byłaś na dwóch zabawach andrzejkowych że masz porównanie jesli chodzi o zespoły muzyczne?
Czy po prostu jesteś osobą pracującą w tym lokalu?

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 09:07  
Cytuj
Byłam na dwóch imprezach m.in. na weselu na którym grał zespół The Brox...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 1 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 11:12  
Cytuj
Byłam 29.11. na Andrzejkach.. jak dla mnie jedzenie super, obsługa także, a zespól ...poprostu REWELACJA!! Zarówno lokal jak i zespół godny poleceniaumiech
Dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 11:29  
Cytuj
Nikitka jeśli dla ciebie utwory: Dżemu, Eneja, Anny Jantar, Lombardu, Kawą Poparzeni Trzy, Kombi, Niemena, Krawczyka czy Czerwonych Gitar to typowy gatunek disco polo to gratuluje wiedzy muzycznej, oczywiście było dużo disco polo, bo w przeciwieństwie do ciebie ludzie przychodzili i zamawiali właśnie te utwory z repertuaru: After Party, Czadomana, Mig czy Baciarów i wiele innych przy których się świetnie bawili, ale jak to mówią jak się chce psa uderzyć to się kija znajdzie, co do wokalu niestety nie wszyscy mogą mieć taki kryształowy głos jak ty pewnie posiadasz. Pozdrawiamy Wszystkich tych którzy mimo wszystko bawili się dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 12:26  
Cytuj
Nie posiadam kryształowego głosu, ale w związku z tym nie biorę się też za śpiewanie... Uważam, że ktoś kto podejmuje się śpiewania w zespole to chyba dobry głos i przede wszystkim czysto brzmiący jest podstawowym warunkiem... Niestety nie można tego powiedzieć o wokaliście, który po prostu fałszował...I nie jest to tylko moje zdanie, ale także ludzi którzy byli tam ze mną przy stoliku. Co do zabawy - nie neguję że ludzie się fajnie bawili, chyba w tym celu tam przyszli i trudno, żeby siedzieli tylko i jedli...
P.S. Dobrze, że poprawiłeś już błąd ortograficzny w słowie "poparzeni", ale jak rozumiem znajomość branży muzycznej nie wymaga znajomości ortografii... :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 12:32  
Cytuj
Dwór Ordynata jest najlepszy w Stalowej Woli i w okolicy.Jedzenia nie brakuje i wszystko jest zapięte na ostatni guzik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 21:34  
Cytuj
Ja również miałem okazję uczestniczyć w owej potańcówie. Przyodziawszy uprzednio wdzianko eleganckie udałem się do wspomnianego Dworu celem degustacji ichniejszych potraw, potupania w rytm granej nuty i skucia mordy w znajomym mi gronie. Zarcie prima sort. Łososie, krewetki, bakłażany, tiramisy, koreczki i inne kulinarne duperele. Mięso ciepłe, lody zimne - wszystko w należytym porządku. Jadłopodawcy - pomimo, że byli w spódnicach, przebierali nogami w takim tępie, aby mięso nie stało się zimne a lody ciepłe. Towarzystwo - pełna kultura i dyplomacja. Wyjątkiem było kilku naprutych śniadocerych, którzy w Stalowej Woli prowadzą "życie jak w Madrycie" pomimo iż od jakiegoś czasu są poza Madrytem. Ale ok, każdemu się zdarza, wybaczamy. Generalnie wszystko grało i buczało. I pisząc "buczało" wcale nie stosuję metafory. Mam na myśli wodzireja. W tym przypadku wodzirejem był Pan, który z porządnej imprezy zrobił festyn o charakterze biesiadnym. Talent wokalny ma porównywalny z talentem Gracjana Roztockiego. Ślini się na widok wszystkich dup. Wtedy widząc wspomnianych kelnerów w spódnicach zacząłem się delikatnie o nich martwić. Ilość wypitego alkoholu przez "wokalistę" jest odwrotnie proporcjonalna do ilości jego żartów na poziomie. Gdyby obywatele Hiszpanii mieli odrobine większe odbyty, prowadzący imprezę przesiedziałby w środku razem z gitarą i perkusją. Amigos adios i dobranoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 1 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 07:44  
Cytuj
Herbatnik ...chyba Ty na imprzezy nie chodzisz....skoro tak Cie drażniła osoba "wodzireja" to w ramach kultury trzeba było podejść i powiedzieć prosto w oczy temu Panu co Ci sie nie podoba..skoro tak źle się bawiłeś... a przy stoliku cały czas nie siedziałeś ....
Szef zespołu nie powinien mieć nic sobie do zarzucenia... zabawa była przednia!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 09:48  
Cytuj
Hiszpanie z elektrowni i ich polskie kolezanki mężatki też swietnie się bawili smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Hiszpanie z elektrowni i ich polskie kolezanki mężatki też swietnie się bawili smiech2

Nie wolno im?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »