NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
StreetWorkout w Stw, ...
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2014r. 16:54  
Cytuj
Witam jest jakas grupa która uprawia tę dyscypline w stalowej lub sa warunki do tego gdzieś ktoś może się wypowiedziec ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2014r. 16:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 20:50  
Cytuj
Na osiedlu Młodynie, obok przedszkola nr 15. Lucjusz teraz został prezydentem, gdy nim nie był popierał projekt powstania specjalnego parku do SW. Więc trzeba go z tym cisnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 21:57  
Cytuj
strasznie ciekawy jestem... jak na razie trzeba podstawy ogarnac wiec wstepnie pytam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 21:55  
Cytuj
Kali na tym Młodyniu to rzeczywiście jest jakaś grupa ćwiczących SW są tam jakieś drążki itp?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 16:41  
Cytuj
Pare osób tam uczęszcza, ale to raczej grupki chłopaków po 2-3 osoby, ze swoich kręgów. Natomiast drążki są, można zrobić wszystkie partie ciała. Wiadomo nie jest to, niewiadomo jaki park. To prlowski plac z rurkami. Polecam po prostu się przejść i zobaczyć na własne oczy. DZIAŁAJMY W SPRAWIE PARKU Z PRAWDZIWEGO ZDARRZENIA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 23:42  
Cytuj
Możesz mi powiedzieć w którym dokładnie to jest miejscu ? Bo jedyne co tam widziałem to coś w rodzaju treningowego toru przeszkód dla strażaków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 09:49  
Cytuj
Street Workout Park powstał w Stalowej, jest w Parku miejskim. Niestety jest tam pełno dzieci, które mylą to z piaskownicą i nieodpowiedzialnych rodziców, którzy nie czytają tabliczki z informacją, co to jest. Poza porami popołudniowymi, gdzie jest tam całe przedszkole, to park super, fajnie, ze taka inicjatywa powstała. Byłam, ćwiczyłam, polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 11:38  
Cytuj
Ogłaszam publiczną zbiórke pieniędzy na inwestycje roku 2015 w Stalowej Woli mauzoleum dla nich dwojga imieniem Nadbereżnego i Webera , miesjcem wskazanym byłby skwer koło prezydium na ulicy Wolności, czy to bedzie kopiec czy piramida o tym zdecydują radni miejscy na specjalnym posiedzeniu rady miasta, czy w mauzolem będzie też miejsce ich wiecznego spoczynk tez zależy od rady miasta, dla tak zasłużonych włodarzy miasta , którzy zastali Stalową Wole murowaną a zostawią drewnianą. Jeden drugiemu w dupe wchodzi bez wazeliny i z wzajemnością tak sie dobrali. Dlatego mauzolem powinno odzwierciedlać ich zapał i inwestycje miejskie, nie możemy zapomnieć o szaletach miejskich w mauzoleum jako symbolu walki o polepszenie bytu i zaspokojeniu potrzeb mieszkańców hutniczego grodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »