NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
praca,
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 00:33  
Cytuj
A wiedzą ludzie w Stalowej Woli ile pracodawcę kosztuje pracownik który zarabia minimalne 1300zł na msc?
W google 'kalkulator pracodawcy'.
Tak misie, dla waszego dobra zabierają pracodawcy rocznie nawet na waszej minimalce 10000zł.
Miałbyś dodatkowe 10000zł rocznie, jakby nie zus (którego i tak pokolenie dzisiejszych 20-50 latków nie dostanie) i inne podatki za pracę, które później są przejadane i wydawane na pierdoły jak w Stalowej Woli 7 ławek za 100 000zł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 00:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 05:58  
Cytuj
Andrzejku załóż swoją firmę opłać pensje, wszystkie podatki, jeżeli nie masz swojego lokum to opłać jeszcze czynsze i wynajmy media (nie wspominając o innych kosztach) i zobaczysz jaki jest raj w tym naszym kochanym kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 07:49  
Cytuj
Prywaciarz patrzy tylko żeby zapiąć cie w pupke i najlepiej robić bez umowy po 12-14 godzin dziennie.
Miałem do czynienia z takim młodocianym biznesmenem z Brandwicy gdzie wybudował swoją hale produkcyjną.
zero kultury, kasa zabierana za wpadki produkcyjne, nigdy sie nie wiedziało o której koniec pracy, brak umowy, D N O.

Pozdrawiam wasz przyjaciele cool girl

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 07:54  
Cytuj
Stecyk no to odpowiem Ci podobnie ale w druga stronę. Po co te firmy prowadzicie. Olać te firmy i idźcie na etat. Po co się męczyć z tymi wszystkimi opłatami, czynszami, podatkami? No i jeszcze słuchać, że za mało płacicie. Po co prowadzicie te firmy? Jesteście filantropami?

Nikt nie odniósł się do artykułu i tabeli? Dziwne umiech


rerere jak wypłacasz pracownikowi pensje to tez kontrolujesz na co ją wydaje? Zatrudniasz pracownika dla korzyści, które On Ci przynosi. Nie robisz tego charytatywnie. Co cie obchodzi ile idzie na ZUS. Nie masz pojęcia co będzie za 20-50 lat. Prawo jest takie, że musimy płacić ten ZUS by mieć w przyszłości emeryturę. Państwo jest jej gwarantem. Mogę się z tym nie zgadzać i uważam, że pracodawca powinien wypłacić wszystko pracownikowi a ten sam powinien zdecydować co chce zrobić ze swoimi pieniędzmi. Niestety takie jest prawo i trzeba zacząć od jego zmiany a nie od tego ze za dużo kosztuje pracownik. Jak za duże są to obciążenia to zwolnij pracownika i sam pracuj. zaoszczędzisz jeden z drugim mnóstwo pieniędzy. Minimum 10000 rocznie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 08:05  
Cytuj
Ja zakładam firme "P.P.H.U Brzoskwina" i będę robił placki drożdżowe bez chemikaliów wybielaczy, acetonu, ołowiu itd. I będę to sprzedawał w Rozwadowie na rynku koło tej nowej choinki.
Szukam pracowników
ktoś chętny ?
umowa zlecenie 3zł na godzine.
czas pracy 5;00-22;00

cool girlcool girlcool girlcool girl

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 09:08  
Cytuj
jabys to pomnozyl x 10 to niewiem czy by mi sie oplacalo to wziasc zaklopotany minimalna stawka w Anglii teraz to 6,50f i przy kursie obecnym okolo 5,3 zl - to mam 34,45 zl na godz. nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 09:37  
Cytuj
Planuje rozwijać biznes i podbijać moimi plackami drożdżowymi Anglie i pozostałe kraje Europy.

Robiłem już test moich placków. Wręczyłem osobiście takiego placucha rządzącym państwami w Europie.

Włodzimir Put in zachwycał się nimi. Oblizując palce prosił o jeszcze.

Andziela Merkl powiedziała że ona Polskiego nie jada..

Oląd zaproponował sprzedaż placków pod wierzą Ajfla czy jakoś.

A królowa Brytanii stwierdziła że ma już dość Polskich bizmesmenów ale placka opierdzieliła.

Jest ok.

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »