NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Unieważnienie wyborów. Protesty obywatelskie.,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 12:26  
Cytuj
CYTAT (EDO)
Zwłaszcza wynik z Gdyni budzi ogromny respekt!


Jeśli to prawda że Endriu wystartuje z list PSL-u do parlamentu coś czuje że PiSlamiści będą za podobny przykład (przekrętu) na całą Polskę podawać Stalówkę ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 12:26  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 12:34  
Cytuj
Na opiniach niezależnej znalazłam taki wiersz. Zacytuję, może kogoś poruszy

"Zrezygnuję z dedykowania tego wierszyka bo zbyt wielu mogłoby
się na mnie obrazić. A tych, którzy po przeczytaniu poczują pewien niedosyt
zapraszam na wierszem33.blog.pl

Dawno temu

Dawno dawno temu w bardzo pięknym kraju
Żył poeta co pisał pokraczne wierszyki
A że kraj ten nie leżał w upragnionym raju
Nie pisał o miłości lecz drwił z polityki

Tej która zarządzała krajem poprzez wieki
Pchała taczki historii w trudzie oraz znoju
I choć naród tam mieszkał zdało by się wielki
Jego ręce i serca wciąż tonęły w gnoju

Nigdy przez dłuższą chwilę nie zaznał spokoju
Wciąż nękany przez wrogów z przeróżnych stron świata
W chwilach wolnych od wojen w tytanicznym znoju
Namiastkę swego państwa budował przez lata

Aż przyszedł czas pogardy dla tego narodu
Okuty już w kajdany z głowami pustemi
Wpadł w ręce faszystów z zachodu i wschodu
Którzy kark mu nagięli aż do samej ziemi
Lecz zostało w narodzie trochę zdrowej tkanki
Która w nuty boleści codziennie uderza
Choć wykpiona nie pada ale staje w szranki
I duchem swym niezłomnym do wolności zmierza

I chociaż w tych zmaganiach nie pokona bydła
W codziennych marzeniach żyje w takim kraju
W którym wiara z nadzieją przyprawiają skrzydła
I ciągle cicho nucą opowieść o raju

Raju w którym nie piszą politycznych wierszy
Lecz o miłości piszą opasłe tomiska
Gdzie człowiek uczciwy zawsze będzie pierwszy
Bydło będzie przyczynkiem tylko pośmiewiska.

To bydło dla którego prawda nie istnieje
I mordy polityczne zowie samobójstwem
Wśród którego bogacą się tylko złodzieje
I które własny naród obdarza ubóstwem

To bydło które niby zwie się wykształconym
W życiu nie przeczytało nawet jednej książki
Ze swym ego rozpiętym jak pawie ogony
Jedyne co potrafi to liczyć pieniążki.

To bydło dla którego tylko jedna racja
Bywa celem najwyższym takim samym w sobie
Aby dla dobra wrogów jego własna nacja
Jak najszybciej poległa i spoczęła w grobie.

To które rozsprzedało własne człowieczeństwo
I szuka nowych podniet w wódce narkotykach
Zboczenia chce nagradzać bo to przecież męstwo
Tęcze budować wszędzie nawet na pomnikach

To bydło będzie nosić podłych zdrajców brzemię
I z pogardą przez wieki będzie opluwane
I jeśli opanuje nawet całą ziemię
Nigdy nie zostanie tak jak Polak...Panem

25.11.2014"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (EDO)
Zwłaszcza wynik z Gdyni budzi ogromny respekt!


Jeśli to prawda że Endriu wystartuje z list PSL-u do parlamentu coś czuje że PiSlamiści będą za podobny przykład (przekrętu) na całą Polskę podawać Stalówkę ok



No tak tylko ,że wtedy my PiSlamiści zmienimy nomenklaturę ( uwaga Banan -trudne słówko) . I zaczniemy mówić zamiast o wygrywaniu " na Kupcewicza" , teraz będzie " na Shreka". Chociaż powiem Ci szczerze ,że te 500% ( uwaga Banan= 5 razy więcej) to będzie trudno pobić . Chyba ,że Ty z Andrzejkiem będziecie liczyć głosy!
A jeszcze Ci powiem w pełnej konspiracji , że już się szykujemy na 13 grudnia . Arsenał już zgromadzony , jak już na głos Jarosława, ruszymy na Warszawę , to się może zatrzymamy dopiero pod Moskwą! Tylko nie powtarzaj tego nikomu, bo nie mam ochoty na wizytę panów z ABW w swoim domu!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 16:05  
Cytuj
Zadam Ci proste pytanie (PROSTE to dla prostych ludzi ) ...dasz link na te 500% czy nawet na to jesteś za "prosty" ? mi niestety nie wypada napisać (jak uczynił to jeden z użytkowników)że jak nie dasz to odszczekasz swoje brednie good ... wykręcisz się zapewne kotkiem pieskiem (lub Kubusiem Puchatkiem bez majtek?)dla ułatwieni ja dam ci link na to że poparcie było ciut większe od tego co podajesz ... 2,2 x

ps. chyba wygram zakład ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
Zadam Ci proste pytanie (PROSTE to dla prostych ludzi ) ...dasz link na te 500% czy nawet na to jesteś za "prosty" ? mi niestety nie wypada napisać (jak uczynił to jeden z użytkowników)że jak nie dasz to odszczekasz swoje brednie good ... wykręcisz się zapewne kotkiem pieskiem (lub Kubusiem Puchatkiem bez majtek?)dla ułatwieni ja dam ci link na to że poparcie było ciut większe od tego co podajesz ... 2,2 x

ps. chyba wygram zakład ...



Całkiem możliwe Bananie ,że byś wygrał ten zakład , tylko odpowiedz na pytanie kto się z kim i o co zakładał? Bo ja nic nie wiem na ten temat ! Z tym Kubusiem Puchatkiem to muszę przyznać ,że mnie uprzedziłeś , rzeczywiście miałem już w bliskich planach określenie Twojego poziomu inteligencji na poziomie Kubusia Puchatka. On był tak samo błyskotliwy i intelektualnie nieporadny jak Ty. Ale mnie wyczułeś ! Zaimponowałeś mi! Automatycznie awansowałeś w moim rankingu głupoty , odbiłeś się od dna i teraz już jesteś na przedostatnim miejscu ! Serdecznie , gratuluję , jednocześnie uprzedzam , żebyś odpuścił przynajmniej jakiś czas z postami na tym forum , bo znowu spadniesz na dół! Chociaż na to raczej nie liczę , bo oprócz niewątpliwych zdolności antyintelektualnych , posiadasz również upór i nieustępliwość , godną takiego fajnego zwierzątka z długimi uszami!
O kurcze popatrzyłem na tego twojego linka i rzeczywiści widzę ,że poparcie dla ludowców w mieście Sopot wzrosło, nie o tyle ,o ile pisałem w kilku postach ! Muszę to wszystko poprawić! A dla ciebie zagadka na koniec:

Jeżeli poparcie dla PSL w mieście Sopot w 2010 roku wniosło ok 4 tysięcy głosów , w 2014 ponad 8 tysięcy głosów to przy zachowaniu tego trendu wśród wyborców kiedy wynik PSL przekroczy 100 % spośród wszystkich sopocian.Jeżeli myślisz ,że te 100% to wynik niemożliwy do zdobycia , to pomnij na to badanie telewidzów oglądających TV TRWAM- o którym też sobie dyskutujemy! Przy założeniu , że liczba uprawnionych do głosowania mieszkańców miasta wynosi 50 tys ludzi, a system liczący PKW nie ulegnie zmianie! Jak mi to ładnie rozpiszesz ze wszystkimi obliczeniami , to awansujesz na trzecie miejsce od końca w moim rankingu więc myślę ,że warto - bierz się do roboty!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 21:57  
Cytuj
Co do zakładu to ten temat 4 strona

CYTAT (Ja)
Teraz inna sprawa o której może nie powinienem pisać no ale pozwolę sobie na chwile prywaty ...założyłem się z synem o dużą pakę Hot Wheelsów ... On mówi że nasz piesek szybciej nauczy się cytować na tym forum niż ty ... ja mówi że nasz piesek jest mądry zna sporo sztuczek ale jednak ty będziesz szybszy ... wierze że mnie nie zawiedziesz !!


Jeszcze ze 2 razy zacytujesz poprawnie i będę musiał uznać swoją wygraną

Jak rozumiem linka nie dasz na te 500% ?( uwaga Edo = 5 razy więcej) Twoja wiarygodność wzraśnie do wiarygodności samego Macierewicza ok jeszcze krok i wskoczysz na miejsce samego Jarosława Kłamczyńskiego

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 22:06  
Cytuj
Co na to znawcy tematu?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Co do zakładu to ten temat 4 strona

CYTAT (Ja)
Teraz inna sprawa o której może nie powinienem pisać no ale pozwolę sobie na chwile prywaty ...założyłem się z synem o dużą pakę Hot Wheelsów ... On mówi że nasz piesek szybciej nauczy się cytować na tym forum niż ty ... ja mówi że nasz piesek jest mądry zna sporo sztuczek ale jednak ty będziesz szybszy ... wierze że mnie nie zawiedziesz !!


Jeszcze ze 2 razy zacytujesz poprawnie i będę musiał uznać swoją wygraną

Jak rozumiem linka nie dasz na te 500% ?( uwaga Edo = 5 razy więcej) Twoja wiarygodność wzraśnie do wiarygodności samego Macierewicza ok jeszcze krok i wskoczysz na miejsce samego Jarosława Kłamczyńskiego


Możesz liczyć, że Cię nie zawiodę! Będę tu na tym forum ,dopóki Ty nie zrezygujesz z pisania tych swoich pseudo intelektualnych komentarzy! Albo raczej komentarzy inteligentnego inaczej dla inteligentnych inaczej! Ale muszę się przyznać , że z tym linkiem zrobiles się bardzo irytujacy! Czepiles się tego linka zupełnie jak Macierewicz trotylu! Już rozgryzles moją zagadkę czy podrzuciles komuś do rozwiazania? Przyznaj się figlarzu !
Co do wiarygodności to chyba niepotrzebnie uzywasz takich trudnych wyrazów. Myślę Bananie ,że nie powinieneś używać niezrozumiałych dla siebie określeń.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 05:21  
Cytuj
Panowie dyżurni jak to wytłumaczycie?

http://wiado(...)17057944

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 07:58  
Cytuj
Wiktor wytłumacz jak, w jaki sposób kandydat otrzymał nieważny głos?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 08:25  
Cytuj
Warto by przyjrzeć się nieważnym głosom w Stalówce, było ich całkiem sporo ... jak rozłożyły się na poszczególne listy czy kandydatów ... Słyszy się też o nie wykazanych w protokołach, a oddanych głosach ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 09:06  
Cytuj
CYTAT
Wiktor wytłumacz jak, w jaki sposób kandydat otrzymał nieważny głos?


Nie wiem bo ...


Kodeks wyborczy z 2011 r. zniósł obowiązek rozliczenia przyczyn nieważności głosu

Czy zmiana kodeksu to przypadek?czy zaplanowany ruch?

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 14:02  
Cytuj
Edo jest taka gra w karty ... Poker się nazywa ... tam można ... ba wręcz często trzeba blefować ... ale jak blefujesz musisz się liczyć że ktoś sprawdzi :szok: ciebie sprawdzam nie tylko ja i po raz kolejny masz cały ch... ale piłujesz klawisze 3 dzień ... za wiele się po tobie nie spodziewałem ale ...

@Ustawa ten filmik co zamieściłeś to raczej furory nie zrobi ...PiS karnie pobiegnie do wyborów i zagłosuje na swoich lub przecie PO ... podobnie zrobią ich przeciwnicy a reszcie zapewne nie będzie się chciało iść ...

Powinni zrobić trzecią tabelkę że nie popierasz nikogo z listy ... wyjaśniło by to zapewne część głosów nieważnych

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 18:27  
Cytuj
CYTAT (ustawa)
Warto by przyjrzeć się nieważnym głosom w Stalówce, było ich całkiem sporo ... jak rozłożyły się na poszczególne listy czy kandydatów ... Słyszy się też o nie wykazanych w protokołach, a oddanych głosach ...


Szrekowe ludziki tak oszukiwali że Lucjusz wygrał w pierwszej turze. Dodatkowo PełOwcy szachrowali tak że w sejmiku tylko PiS umiech Wybory do powtórki.

CYTAT (Wiktor)
Nie wiem bo ...


Kodeks wyborczy z 2011 r. zniósł obowiązek rozliczenia przyczyn nieważności głosu

Czy zmiana kodeksu to przypadek?czy zaplanowany ruch?



Wiedziałem, że nie zrozumiesz pytania i przepraszam ale chciałem zaryzykować.

Spróbuje jeszcze raz.

Jeśli głos był nie ważny to skąd wiadomo, że ten nieważny głos byłby głosem danego kandydata?

Mam nadzieję, że teraz jest jaśniej.

A co do domysłów co i dlaczego? To ja też mam pewne obawy i przemyślenia po dzisiejszej wypowiedzi Jarosława o ponownych wyborach do samorządów. O tym iż to jego cel. Otworzy to drogę do wpływu polityków na samorząd. Otworzy drogę do wybierania samorządu, bo zawsze gdy ludzie "źle wybiorą" będzie można unieważnić i powtórzyć, aż do skutku. To my głosujący i tylko my możemy powołać wyborami i odwołać w referendum władze samorządu. Politycy niech sie od tego od...lą. Sąd jest od orzekania czy wybory były uczciwe czy nie. To nie jest sprawa polityków. Jeśli ktoś twierdzi, że wybory były sfałszowane niech powiadomi o tym sąd.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 20:06  
Cytuj
Zadam głupie pytanie ? Czy fałszowanie wyborów jest w Polsce karane ? Jeżeli jest to czy prokuratura nie ma obowiązku przesłuchać kogoś co ma jakieś informacje w tej sprawie ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 10:02  
Cytuj
No coś mi sie zdaje, że po tym co sie wyprawiało podczas liczenia głosów - fatalnie przygotowany, awaryjny system podliczania głosów, latwośc włamania do tego systemu potwierdzana przez specjalistów informatyków, to Platforma będzie rządzic w Polsce do mojej śmierci.
Wątpię również, że aż tylu Polaków udało sie w niedziele do komisji wyborczych i celowo czy przez głupote oddało nieważne głosy. ZOstawienie tych wątpliwości bez wyjaśnienia przyniesie duże szkody.

Co do wymiaru sprawiedliwości znamienna jest dla całego aparatu serwilistyczna postawa sędziego niezawisłego sądu w Gdańsku, który po prowokacyjnym telefonie dziennikarza podającego sie za pracownika kancelari premiera, wyraził od razu gotowośc do współpracy (sprawa Amber Gold).

Sądzę, że liczba Polaków nie utożsamiających sie z państwem wzrosła teraz i to znacznie.

Pytanie jest czy będzie to miało konsekwencje i jakie dla naszego państwa w bliższej i dalszej jego przyszłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Edo jest taka gra w karty ... Poker się nazywa ... tam można ... ba wręcz często trzeba blefować ... ale jak blefujesz musisz się liczyć że ktoś sprawdzi :szok: ciebie sprawdzam nie tylko ja i po raz kolejny masz cały ch... ale piłujesz klawisze 3 dzień ... za wiele się po tobie nie spodziewałem ale ...

@Ustawa ten filmik co zamieściłeś to raczej furory nie zrobi ...PiS karnie pobiegnie do wyborów i zagłosuje na swoich lub przecie PO ... podobnie zrobią ich przeciwnicy a reszcie zapewne nie będzie się chciało iść ...

Powinni zrobić trzecią tabelkę że nie popierasz nikogo z listy ... wyjaśniło by to zapewne część głosów nieważnych



Bananie , nie wiem ile ja mam. Wiem ile masz Ty , i ta wiedza nie powala!
I takie określenie Twojego ogarnięcia to jest klasyczny eufemizm!
Naprawdę z tym linkiem to już zrobiłeś się irytujący! Ale nic się nie martw , zawsze byłem wyrozumiały dla tych mniej kumatych i tym razem również Ci odpuszczę !

A przed drugą turą:

http://oi57.tinypic.com/vov24m.jpg

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 22:37  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 22:33  
Cytuj
Jeżeli ta grafika jest prawdziwa to można postawić dwie tezy. Pierwsza ,że w województwach tzw. wschodnich gdzie mieszkają ciemniaki i oszołomy nie dało się dostawić drugiego krzyżyka ( dla unieważnienia głosu). To teoria dla zwolenników wersji o sfałszowaniu wyborów. Teza druga jest taka ,że w województwach tzw. zachodnich , gdzie mieszkają ludzie z Polski A, w rzeczywistości mieszkają statystycznie na tyle mało inteligentni ludzie , że nie potrafią oddać prawidłowego głosu! . A ponieważ pani premier powiedziała ,że wybory odbyły się prawidłowo to druga teza jest uprawdopodobniona ! Tym samym , można powiedzieć ,że w uproszczeniu , na wschodzie Polski mieszkają inteligentniejsi ludzi niż na zachodzie! Banan , a Twoja rodzina to przypadkiem nie pochodzi gdzieś spod Piły? Tak pytam , bo mi coś pasuje.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »