NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Czego oczekiwalibyście od nowego Prezydenta,
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
do JACKA: odstosunkuj sie chłopie od kościoła!!, żyjemy w katolickim kraju, gdzie katolicy stanowią ponad 90% społecz. i kościół ma, miał i bedzie miał do powiedzenia!, koniec kropka!!!
Jak ci nie pasuje to do Izraela sie przeprowaź!!!!!!!!!!!!!!
Jestem katolikiem i oczekuje głosu koscioła!!!!!!!!!!!!!!!


Ja też jestem katolikiem i oczekuje głosu kościoła ale z ambony. Jestem zażenowany działaniami strony kościelnej jakie mieliśmy na kokoszej górce, nie chciał bym widzieć podobnych sytuacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 10:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 12:48  
Cytuj
Zrobienia fajnego parku w okolicy Sanu z ścieżkami rowerowymi, ścianką wspinaczkową , dużym placem zabaw. I może w przyszłości z muszlą koncertowa. Gdzie mogłyby się odbywać Dni Stalowej, Orkiestra itp. Żeby w Stalowej było miejsce gdzie można wyjść z rodzina na spacer.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 13:25  
Cytuj
to by było spoko jak by san nie wylewał w miesiacach których dochodzi do podtopien : )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 13:56  
Cytuj
Nie blokowania inwestycji takich jak chocby ostatnia akcja z "obi" na centrum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 14:44  
Cytuj
ja oczekiwałbym, że nie będzie kłamać, ale od polityka nie sposób tego oczekiwać, bo nie byłby politykiem.
Oczekiwałbym też, że spełni wyborcze obietnice, ale nie spełni, bo sam wie, że to były bajki dla ciemnego ludu.
Kolejną rzeczą jakiej oczekiwałbym, od prezydenta, to to, że będzie stawiał interes miasta nad interesem partii, ale wtedy nie wstępowałby do PIS-u.

Dlatego oczekuję tylko, że w czasie jego kadencji nie wzrośnie liczba kościołów, nie będą przeznaczane publiczne pieniądze na sponsorowanie księży i ich rozrywek i nie powstanie żaden pomnik, ulica ani rondo imienia Lecha Kaczysnskiego, najgorszego prezydenta w dziejach RP, który zginął przez własną pychę, butę i głupotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
ja oczekiwałbym, że ... nie powstanie żaden pomnik, ulica ani rondo imienia Lecha Kaczysnskiego, najgorszego prezydenta w dziejach RP, który zginął przez własną pychę, butę i głupotę.


mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 17:01  
Cytuj
tunel pod torami kolejowymi na wysokości komendy - to była by bardzo sensowna inwestycja jednocześnie przebudowanie ulicy popiełuszki w bulwar czteropasmowy - to było by coś - super wizytówka miasta - zamiast osranych pomników skwerków i tym podobnych badziewi.cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
tunel pod torami kolejowymi na wysokości komendy - to była by bardzo sensowna inwestycja jednocześnie przebudowanie ulicy popiełuszki w bulwar czteropasmowy - to było by coś - super wizytówka miasta - zamiast osranych pomników skwerków i tym podobnych badziewi.cool


Pan sobie żartuje? Budowa biedaautostrady a'la moskiewskie prospekty w środku miasta? TO miałaby być wizytówka? Transportowe kaleki i analfabeci.
Radzę czasem wyjść z samochodu - poza jazdą blachosmrodem też istnieje życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 19:10  
Cytuj
Ja najbardziej liczę na wodny placy zabaw i deptak wzdłuż Sanu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 20:21  
Cytuj
deptak albo ścieżka rowerowa wzdłuż Sanu,nie wspomnę o bulwarze na błoniachuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 21:52  
Cytuj
Wystarczy na nowego prezydenta spojrzeć, żeby wiedzieć, że nie można po nim niczego oczekiwać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 21:52  
Cytuj
Drogi uuu jeżeli oczekujesz ze nie powstaną pomniki i ulice ptactwa domowego a kler nie będzie się bawił za nasze pieniądze za cichym przyzwoleniem mocherow to chyba cos wachales albo paliles.ręce daje sobie uciąć , ze jeżeli w ciągu kadencji nowego prezydenta nie powstanie jakiś nowy kosciol lub okazała plebania to chyba jest z nim cos nie tak.

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 22:07  
Cytuj
Ja oczekuję od niego NATYCHMIASTOWEGO ZRZECZENIA SIE TEGO URZĘDU JESZCZE PRZED JEGO OBJĘCIEM!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 22:53  
Cytuj
98792 też chciałbym bardzo tego samego co Ty ale myślę,że to nie jest człowiek,który ma choć troszkę honoru i umie przyznać rację komuś poza swoim zwierzchnikom z PiS-u,dlatego nie ują bym tego lepiej od arek1s.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 07:45  
Cytuj
Ja bym oczekiwal ze bedzie powsciagliwy przy wymianie skladu, w urzedzie miasta i podleglych :] Jest tam troche stolkow na ktore juz sie pala, ale w kilku przypadkach zostaliby usunieci ludzie ktorzy odwali dla miasta jeszcze przed szrekiem geniala robote.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 16:14  
Cytuj
Tak to jest racja: żeby w Stalowej było miejsce gdzie można wyjść z rodziną na spacer!!!
Koło torów kupa kasy zmarnowana na bajoro gdzie w koło srają ptaki a właściwie chmara wron i kruków, a obok kina Balldady park, który już częściowo zdewastowany..
A przecież był idealny plac w centrum miasta: pomiędzy starym a dużym kościołem, można było zrobić alejki, fontannę, cukiernie, pomniczek i co?
Najpierw brzydki alkatras, potem ZUS, Sąd i biblioteka w której można ganiać się po korytarzach. Nie rozumiem po co nam ZUS w centrum miasta za grube pieniądze z naszych podatków??
Nie jestem zwolennikiem Nadbereźnego, ale trzeba dać szansę komuś nowemu..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 120%
ff
Wysłany: 20 Lis 2014r. 09:19  
Cytuj
Program NADBEREŻNEGO:
1. Wybudowanie 5 kościołów wraz z zapleczem socjalnym ( parafie po 1000 m^2
2. Wybudowanie przedszkoli i żłobków dla dzieci kochanek księży.
3. Przeniesienie kurii biskupiej z Sandomierza do Stalowej Woli.
4. Zapewnienie pracy dla swoich kolegów z rady miejskiej.
5. Zwiększenie zatrudnienia w urzędzie miasta:
- trzech wiceprezydentów: Zaborowski, Sibiga, Sobieraj.
- utworzenie kancelarii prezydenckiej ( 5 darmozjadów )
- zmniejszenie rachnków za wodę poprzez działnaia niskoinwestycyjne ( pozbawienie ludzi wody sanitarnej)
- obsadzenie koleszkami zarządów spółek miejskich ( syn pani senator Sagatowskiej nie wszedł do rady miasta)
6. Wybudowanie bloków socjalnych ( baraki dla bezdomnych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2014r. 20:42  
Cytuj
przynajmniej jedna sygnalizacja świetlna na Poniatowskiego, gdzie jest najwięcej wypadków, samochody jadą sznurem, nie mozna ani przejść bezpiecznie przez ulicę ani wyjechać z bocznej uliczki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2014r. 20:56  
Cytuj
Ale jest jeden plus. Koło sierpnia doszło pismo że będzie podwyżka od 1 stycznia przez ceny wody, więc skoro jest podpis nowego prezia to ciekawe czy anulują to

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »