NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Iskrzy między prezydentem a klubem,
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 18:42  
Cytuj
Prezes złożył doniesienie do prokuratury na prezydenta o oszczerstwa w związku z prowadzeniem placu targowego.Prezes uważa,że trzy kontrole przeprowadzone przez miasto,które wykazały brak opłaty u części sprzedających tam handlarzy i powinny być wcześniej zapowiedziane.Zapowiedziana kontrola na 100% nic by nie wykazała,a zleceniodawca zawsze może skontrolować jakość usługi jaką powierzył zleceniobiorcy.Dziwnie aktywny w tym sporze jest członek zarządu pan Kotulski,który przegrał już raz w sądzie z prezydentem i myślę,że teraz urządza sobie prywatne wycieczki wciągając klub ZKS STAL w swoją zemstę na prezydencie.Nie mi oceniać kto ma rację,ale jeżeli okaże się,że prezydent miał racje to tym razem mam nadzieje,że pan Kotulski zostanie usunięty z członka zarządu i poniesie konsekwencje swojego zachowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 18:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 18:46  
Cytuj
handlowalam na hali kiedys i bylam swiadkiem ze inni handlujacy nie placili badz placili mniej niz ja za placowe a za tym stoją placowi ta sama elita od lat wystarczy zwolnic placowych i tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 18:58  
Cytuj
Pewnie szlęzak z kłosowskim mają już jakiegoś chętnego ze swojej sitwy na to inkaso z placu targowego i jeszcze przed wyborami chcą to przyklepać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 18:59  
Cytuj
Może przełożeni pracowników na placu powinni byli wyciągnąć jakieś wnioski tym bardziej,że już raz był temat poruszany,ale ja uważam,że Kotulski wciągną ich w swoją grę i może to odbić się czkawką czyli obrócić przeciwko mim,a członek zarządu wyjdzie czysty.Jak zwykle brudy będą zamiecione pod dywan.
Ps.
BRONEKTALAR jak masz pisać takie głupoty to nie pisz i nie niszcz klawiatury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 20:57  
Cytuj
PiS zakumplował w całej Polsce ze środowiskiem "kibiców" to taka ich "bojówka" jak Solidarność czy RM i w zależności od sytuacji wykorzystują jedną z nich ... czy stać klub na skarżenie prezydenta ? raczej nie ... za sponsoruje to zapewne ktoś inny ...

Jeśli jest temat o STALI zawsze mnie zastanawia jak taka firma jak WODEX prowadząca tyle różnych usług (link do ich strony jest na dole strony lub TU )dotacje z miasta + placowe przychody z biletów nie są w stanie utrzymać kopaczy w 2 lidze

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 22:13  
Cytuj
Tobie się wydaje , że z tych pieniędzy utrzymywani są tylko 2 ligowi piłkarze . Poczytaj sobie ile grup młodzieżowych w różnych sekcjach jest szkolonych w klubie . Ten klub jest związany z miastem od jego powstania , a jakiś ignorant próbuje go teraz zniszczyć .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2014r. 01:24  
Cytuj
CYTAT
PiS zakumplował w całej Polsce ze środowiskiem "kibiców" to taka ich "bojówka" jak Solidarność czy RM i w zależności od sytuacji wykorzystują jedną z nich ... czy stać klub na skarżenie prezydenta ? raczej nie ... za sponsoruje to zapewne ktoś inny ...

Jeśli jest temat o STALI zawsze mnie zastanawia jak taka firma jak WODEX prowadząca tyle różnych usług (link do ich strony jest na dole strony lub TU )dotacje z miasta + placowe przychody z biletów nie są w stanie utrzymać kopaczy w 2 lidze


Jakbys chcial wiedziec to kibice sa bezpartyjnii i kazda partia szukala zawsze kozla ofiarnego ,ze najwiekszym problemem kraju niejest bezrobocie , niskie place , emerytury itp. ale kibice . Jezeli ktos publicznie kogos oskarza o cos to kazdy ma prawo sie bronic jesli wie ,ze jest niewinny.

Zawsze mozesz sie isc spytac co to za firma jak Cie tak bardzo interesuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2014r. 08:41  
Cytuj
Ja mam tylko nadzieje że jeżeli wygra Endrju to oddzieli młodziki od dorosłej drużyny i przestanie ich finansować.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2014r. 11:24  
Cytuj
Kibice może i są bezpartyjni ale nie "kibice" ... napisz jeszcze że radny "kibic" jest też bezpartyjny ... wiem dobre że Stal to nie tylko kopacze a stadion nie jest tylko dla nich ... dlatego też mnie to drażni bo stadion przydał by się miastu na różnego rodzaju imprezy (niekoniecznie sportowe)...

Co do samego utrzymania i zarządzania klubem ... poza tym co wcześniej napisałem klub chyba jeszcze utrzymuje się ze sponsorów ... transferów

Jeśli tego niema to czy szkolenie młodzieży idzie aby w dobrym kierunku ? jeśli niema sponsorów wręcz sponsorzy przenoszą się do innych lokalnych klubów to czy zarząd aby na pewno dobrze pracuje ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Paź 2014r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
Ja mam tylko nadzieje że jeżeli wygra Endrju to oddzieli młodziki od dorosłej drużyny i przestanie ich finansować.


I jak ty sobie to wyobrażasz ze za parę lat okaze sie ze w tych Młodzikach jest parę perelek które mogą zrobić karierę w pilce, i co wtedy, gdzie maja grac, na wichurach i się marnować ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »