NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
mechanik Robert,
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 18:24  
Cytuj
Prosze o konkretne opinie na temat mechanika Robert Zawół z Brandwicy.Wcześniejsze opinie są starsze, może coś zmnieniło się w tej kwestiiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 18:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 18:46  
Cytuj
pozytywne jak najbardziej, może cenowo troche podbił stawke, ale przynajmniej jest to rzetelny człowiek i nie naciągnie nikogo na dodatkowe zabawy. Może jak są jakieś niewiadomego pochodzenia usterki to czasem nie zdiagnozuje, ale również wątpie żeby ktoś inny zrobił to lepiej. W każdym razie nie planuje zmiany mechanika, bo myśle że tu w okolicach ciężko by było znaleźć kogos komu moglbym też tak zaufac, a to raczej wazne. Pewnie zależy jakie masz auto, jak jakieś mocno egzotyczne to musialbys sam zapytac u źródła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 20:22  
Cytuj
Jak VAG lub inne przyziemne modele to ja osobiscie polece bo gosc dosc rzetelny i nie naciaga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Prosze o konkretne opinie na temat mechanika Robert Zawół z Brandwicy.Wcześniejsze opinie są starsze, może coś zmnieniło się w tej kwestiiumiech



Peugeot 307 combi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 14:54  
Cytuj
A ja byłem raz i więcej nie pojde nie ma pojecia o VAGU i diagnozowaniu usterek które wymagają podłączenia do kompa robi to raczej na chybił trafił, i może czasami mu się uda... ale mi osobiscie nie pomógł bywa arogancki i jak wiekszosć nastawiony na kasę czyli bez rewelacji. No i do tego nie jest za tani.
TO MOJA SUBIEKTYWNA OCENA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
Peugeot 307 combi

A jaki problem jest z tym pugiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 09:13  
Cytuj
iksik365 - jak sam zauważyłeś twoja ocena jest subiektywna więc nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Ja osobiście jestem zadowolony z usług tego Pana, robiłem u niego 2 samochody i zrobił je bez zarzutu i w dość dobrej cenie, dlatego jak najbardziej polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 15:54  
Cytuj
Tez uważam ze u niego szału niema i najtańszy na pewno nie jest naprawiał mi dwa auta ,ale już tam nie jeżdze.Niestety wielu mechanikow z okolicy to partacze a największy to Słowik z Rozwadowa .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 18:12  
Cytuj
Co do R. Zawoła wracając to ogólnie nie jest zły do samochodów z koncernu VAG. Kiedyś jeździłem do niego parę razy - ogólnie usterki były usunięte tak jak powinny. Co do kosztów to na pewno można taniej.
Do jednej rzeczy miałem tylko zastrzeżenie, gdzie znajomy mechanik bez zaglądania "rozpykał" mi temat od razu, tutaj wyleczony był "skutek", a nie przyczyna, ale nikt nie jest idealny.

Zatem ogólnie mogę powiedzieć, że facet zna się na rzeczy i nie ma obaw co do jakości usług, choć na pewno nie jest najtańszy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Tez uważam ze u niego szału niema i najtańszy na pewno nie jest naprawiał mi dwa auta ,ale już tam nie jeżdze.Niestety wielu mechanikow z okolicy to partacze a największy to Słowik z Rozwadowa .


A teraz kogo masz i czy polecasz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 15:37  
Cytuj
a teraz to naszczescie mi się tak nie psują te auta ,ale jak cos drobnego padnie to sam naprawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 07:49  
Cytuj
zubrstw to że jest subiektywna nie znaczy że niema nic wspolnego z rzeczywistoscią, jesli cos się dzieje z turbiną to nie zawsze wystarczy zmienić wężyki skasować 170 PLN i powiedzieć że wszystko ok i że usterka usunięta ( choć wcale nie usunięta), nie podlączając auta do kompa nie mierząc poszczególnych wartości itp. itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »