NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Akcje HSW , Skupowali po 4zł.Sprzedają po 12 zł.
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 23:47  
Cytuj
http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/kokosy-na-akcjach-hsw-kupowano-je-po-4-zl-teraz-sa-po-12-zl

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 23:47  
Cytuj

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 14:47  
Cytuj
Nie no niesamowite umiech no przecież wiadomo było że jak ktoś skupuje po 4 zł to nie po to żeby po 2 zł sprzedać umiech

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 20:53  
Cytuj
Nie no niesamowite umiech no przecież wiadomo było że jak ktoś skupuje po 4 zł to nie po to żeby po 2 zł sprzedać umiech

Większość sprzedających o tym wiedziała,więc co ich skłoniło do sprzedaży akcji po 4 zł. zamiast jeszcze poczekać.Sytuacja podobna do tych z jabłkami,tylko,że jabłka jest trudniej przechowywać,niż akcje.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Większość sprzedających o tym wiedziała,więc co ich skłoniło do sprzedaży akcji po 4 zł. zamiast jeszcze poczekać.

Nie potrafisz sobie tego wyobrazić?
Więc pomogę.
Emeryt w wieku np. 80 lat, posiadacz 140 akcji o wartości nominalnej ok. 650 zł.
Trzyma te papiery od kilkunastu lat i nic z tego nie ma. A brakuje mu na życie, na czynsz, na lekarstwa.
I nie wie czy pożyje jeszcze kilka-kilkanaście lat, a może tylko kilka miesięcy.
Dla niego perspektywa, że za te akcje mógłby dostać za kilka lat np. 2 tys. zł, to żadna oferta.
Lepiej dzisiaj wykupić drogie leki i jeszcze pożyć niż przekazać dzieciom/wnukom w spadku.
Takie są realia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 10:34  
Cytuj
Hans podałeś skrajny przykład,ale zgadzam się z Tobą.Mi chodziło głównie o ludzi młodszych w wieku pięćdziesięciu kilku do 65 lat.Moim zdaniem to wyzbywanie się akcji przez ludzi młodszych od 80 lat świadczy o biedzie,ale także braku wiary,że coś się może w tym temacie zmienić na lepsze.Sam posiadam akcje,ale ich nie sprzedałem,chociaż się wahałem.Żadna to pociecha dla mnie,bo i tak żadnych kokosów z tego nie będzie,a ja trzymam je z sentymentu,bo mam dużo mniej niż 140.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 13:08  
Cytuj
ktoś na tym zrobi konkretną kasę a plankton zostanie z niczym - stawki mogą dojść nawet do 20 zł z akcję..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »