NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga na komis z telefonami za hala lycamobile,
Posty: 1
Dołączył: 20 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 19:29  
Cytuj
Witam , mam poważny problem a zarazem chciałem ostrzec bo dałem telefon do naprawy za hala targowa w metalowych budkach w lasku , uzgodniłem cenę z gościem po czym chodziłem dłuższy czas bo ciągle był nie naprawiony aż w końcu gdy już został zrobiony po dłuższym czasie chciałem odebrać a tu szok!!! bo facet do mnie ze mam zapłacić ale prawie drugie tyle jak nic nie było uzgadniane ze mną ? przecież tak nie można ? czy ktoś miał podobna sytuacje z tym gościem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 19:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 20:02  
Cytuj
ładnie he good szkoda ,że nie było mnie na Twoim miejscu.. wyszedłbym również, z telefonami potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 23:50  
Cytuj
jesli ci chodzi o spasionego bufona zapytaniew blaszanej budce to i owszem dlugi czas temu dałem telefon do tego goscia aby mi zdiagnozował powtarzam zdiagnozował czyli tylko mi powiuedział co jest do zrobienia i w jakiej cenie coto by kosztowało ku zdziwieniu:szok: niedośc ze musiałem czekać bo gdzie go wcieło to jeszcze mi powiedział ze telefon został naprawiony i zawołał X kwote gdzie mowione było ze tylko miał sprawdzići dopiero po mojej zgodzie go naprawić (y) Są Ludzie i Parapety odradzam ten Amatorski KOMIS wazne... do tej pory jestem wkurzony bo nic mi nie pozostało tylko zaplacic za naprawe ... uslyszał pare słow i sie skonczyło .mloteksciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 09:26  
Cytuj
KOLEGO MŁODY 16 - jesli jesteś niezadowolony z serwisu - to przykro mi podejdz dojdziemy zawsze do jakiegoś rozwiazania - tu nie chodzi o to żey kogokolwiek oszukiwac i nie jest to moim zamiarem - natomiast wiesz jak przebiagaja naprawy pogwarancyjne - w twoim przypadku to serwisant tak zdecydował - nie ja osobiscie - ja moge tylko przeprosić - tel który dałes do naprawy był po zalaniu i nie uruchamial sie i to zostało naprawione - natomiast telefon wrócil do nas jako nienaprawiony - a okazało się że jest uszkodozne gniazdo ładowania - i serwis odrzucił reklamacje - ale jak mówię podejdz dojdziemy zawsze do porozumienia. pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 09:30  
Cytuj
Rexu-ale o czym Ty chcesz rozmawiać z autorem? Bierzesz telefon, mówisz, że będzie kosztował kwotę X to nie masz prawa wołać później wkoty Y bez konsultacji z klientem. Po cholere on ma tracic czas żeby iść do Ciebie? Dobrze, że napisał na forum, będę Was na pewno omijać szerokim łukiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 09:46  
Cytuj
Takie rzeczy to tylko w Stalowej potluczony
Nie dość, że ceny rynkowe x2, to jeszcze takie poszanowanie klienta smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 11:13  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
Dubel konto IP to samo co Weranda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2014r. 17:40  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
Dubel konto IP to samo co Anna01

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2014r. 17:48  
Cytuj
Temat zamykam bo się komuś nudzi.Za pisanie z kilku kont IP to samo.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »