NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Allegro-raty-payU,
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:29  
Cytuj
Witam czy kupował ktoś z Was jakiś sprzęt, cokolwiek przez allegro i korzystał z rat przez PayU???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:34  
Cytuj
tak, telefon.
spłacam sobie bezwiednie (ustawiłem zlecenie stałe)
Prosto, szybko.
Czy przyjemnie to nie wiem, bo mogłem kupić za gotówkę (1300 zł), ale uznałem, że 100 zł miesięcznie mniej poczuję budżecie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:35  
Cytuj
może napiszesz mi czy miałaś wysokie odsetki, czy można część pieniędzy wpłacić, a resztę rozłożyć na raty?
Czy muszę całą kwotę od razu wpłacić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:42  
Cytuj
Zwłaszcza opinie anonimowych użytkowników internetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 09:47  
Cytuj
macie problem z udzielaniem odpowiedzi to się nie udzielajcie wcale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 11:38  
Cytuj
Wniosek taki ze najmadrzejsza milena tez nie doczytala do konca i dala sie zrobic w bambuko. Sama sie doinformuj a potem kogos pouczaj. Droga samanto nie wiem co chcesz kupic ale na allegro znajdz sklep ze swoim towarem i kup na raty ktore udziela sklep, zrob mala wplate wlasna to bedzies miala malo odsetek. Wypelniasz wniosek na raty potem Ci kurier przysyla umowe i jak Ci pasi to podpisujesz. Kupowalem tak kilka rzeczy i oplacalo sie duzo lepiej niz raty allegro ktore mialy duzo wieksze odsetki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 22:20  
Cytuj
przeklikaj sobie opcje finansowania, będziesz miała podane wszystkie szczegóły.
Jest trochę wypełniania. Wszystko było klarowne. Nim klikniesz zakceptację warunków będziesz miała możliwość przeanalizowania całej sprawy.

Szczerze - nie pamiętam jak to było u mnie, choć było to około pół roku temu. Byłem wystarczająco zadowolony z oferty, bo inaczej bym z niej nie skorzystał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 22:37  
Cytuj
CYTAT
Wniosek taki ze najmadrzejsza milena tez nie doczytala do konca i dala sie zrobic w bambuko. Sama sie doinformuj a potem kogos pouczaj. Droga samanto nie wiem co chcesz kupic ale na allegro znajdz sklep ze swoim towarem i kup na raty ktore udziela sklep, zrob mala wplate wlasna to bedzies miala malo odsetek. Wypelniasz wniosek na raty potem Ci kurier przysyla umowe i jak Ci pasi to podpisujesz. Kupowalem tak kilka rzeczy i oplacalo sie duzo lepiej niz raty allegro ktore mialy duzo wieksze odsetki.


Ogólnie raty allegro nie są szczególnie niskie, ale nie ma tragedii. Fakt, że czasem na stronach sklepu wychodzi korzystniej.
Co do kurierów to to jest przestarzała metoda umiech
Jak kupowałem kiedyś co na raty w sieci to wybierałem raty Aliorowe, tam żaden kurier nic nie przynosi. Wszystko zatwierdzasz przez sieć, nie trzeba nic podpisywać czy odsyłać umiech Sama umowa wygenerowana przez system to była jedna kartka A4 bez żadnych ukrytych pierdółek czy wciskania zbędnych kk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 09:38  
Cytuj
Chce sobie kupić telefon. Przykład cena 1600. Chce wpłacic polowe od razu, połowe na raty. Pytam bo nie chce wpaść w jakieś bagno.

Z tego co przeliczałam na raty Pay U i jeszcze jakaś inna strona, wyszto to całkiem tanio, kilka złotych odsetek przy mojej dokładnej kwocie.

Ale ktoś pisał o dodatkowych ratach, ubezpieczeniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 19:35  
Cytuj
z tego co pamiętam, to wypełniało się ile zamierza się wpłacić, była opcja czy chcę skorzystać z ubezpieczenia, czy (odznaczając ją) nie.

Mój kredyt jest wlascie z aliora. Wtedy to nazywało się alior sync czy jakoś tak, ale później przenieśli mi ratę do konta w aliorze (pewnie zamięszałem) bo mam takowe.

moim zdaniem nie masz sie czego bać
kolejne zakupy jeśli będą wymagały takiego rozwiązania też wezmę przez payU czy jak to zwał.
kilku moich kolegów z tego korzystało (to oni mi polecili to rozwiazanie) jest zadowolonych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »