NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Doładowanie , konta
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 19:22  
Cytuj
Witam,mam pewien problem. Mam telefon na tzw. spłatę. Niedługo wyjeżdżam za granicę. Konto mam ważne do 11 grudnia, ale z tego co mi się wydaje telefon na spłatę powinno się doładowywać co miesiąc nie patrząc na to do kiedy ma się ważne konto. Tak więc chciałam Was zapytać czy koniecznie muszę doładować konto 11 października? Czy mogę to zrobić np. 14 października? Obawiam się,że nie wrócę do 11 października do Polski i nie chcę żeby moje konto zostało zablokowane. Pytałam wszelkich konsultanów ale mam wrażenie że mnie nie rozumieją. Jeśli pomyliłam działy to z góry przepraszam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 19:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 19:38  
Cytuj
W jakiej sieci masz tego mixa?

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 19:43  
Cytuj
Plus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 19:54  
Cytuj
Jeśli masz nadpłacone do grudnia nie musisz doładowywać wcześniej. Nie ma obowiązku doładowania co miesiąc w Plusie, liczy się tylko liczba doładowań. Przykładowo jeśli doładujesz w danym miesiącu 2 razy za określoną w umowie kwotę, to w przyszłym miesiącu nie jest obowiązkowe doładowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 20:48  
Cytuj
Może tak być j/w ale nie koniecznie trzeba sprawdzić w umowie.
Kup zdrapke wez ze sobą,doładujesz w odpowiednim momencie.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 21:45  
Cytuj
A nie lepiej dostać informację z pierwszej ręki w plusie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 22:17  
Cytuj
Wiadomo ze lepiej. Byłam pytałam i nic się nie dowiedziałam. A może jest jeszcze jede salon w Stalowej Woli lub okolicach ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 22:25  
Cytuj
A można ddoładować konto za granicą? Pani w plusie powiedziała ze może kod nie wejść a na forum plusa konsultant twierdzi że można.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 23:19  
Cytuj
To poproś kogoś znajomego, aby doładował Ci przez internet na 100% powinno dojść

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
A można ddoładować konto za granicą? Pani w plusie powiedziała ze może kod nie wejść a na forum plusa konsultant twierdzi że można.
Można doładować Plusa za granicą,mi bez problemu weszło.Jeśli doładowałaś wcześniej więcej niż raz w miesiącu to nic się nie stanie jak parę dni później doładujesz,także niema problemu jeśli przed wyjazdem to zrobisz.Ja nieraz ładowałem 2razy w miesiącu a jak mało dzwoniłem to raz na dwa miesiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
Jeśli masz nadpłacone do grudnia nie musisz doładowywać wcześniej. Nie ma obowiązku doładowania co miesiąc w Plusie, liczy się tylko liczba doładowań. Przykładowo jeśli doładujesz w danym miesiącu 2 razy za określoną w umowie kwotę, to w przyszłym miesiącu nie jest obowiązkowe doładowanie.

Dokładnie tak. Po co zawracać sobie głowę zdrapkami czy doładowaniami przez internet, jak i tak w tym czasie nie będziesz korzystać z tego? Skoro masz ważne konto do 11 grudnia to znaczy, że masz kilka doładowań do przodu, więc luz umiech I wiem co mówię, bo też mam mixa.

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »