NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
a może najgorszy pracodawca...itd,
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 11:08  
Cytuj
a może wymienimy zakłady pracy gdzie są najgorsze warunki pracy, najgorsyi pracodawcy i najgorsze zarobki??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 11:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 11:13  
Cytuj
podłączam sie do tematu, ciekawi mnie jaka bedzie opinia.Na przyszłość sie przyda. Sam jestem na razie studentem to ciężko mi stwierdzić i odpowiedzieć na to pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 11:27  
Cytuj
Dla tego co będzie przekleństwem, to dla innego może być rajem. Temat bez sensu jak dla mnie, jak ktoś łamie prawa pracownika to powinien udać się do pipu a nie żale na forach wylewać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 11:30  
Cytuj
Ja bym się na waszym miejscu powstrzymała.. Nikt nie jest w internecie anonimowy.

art. 23 Kodeksu cywilnego (w skrócie: K.c.). Artykuł ten stanowi: „dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach”

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 12:17  
Cytuj
pip heheh jedna wielka ściema dodzwonić sie to jakby wygrać 6good a już żeby wpadli na nie zapowiedziana kontrole to graniczy z cudemok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 12:49  
Cytuj
to może dla równowagi najgorszy pracownik. Tak, żeby pracodawcy mogli się na wzajem ostrzegać o najgorszych przypadkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 13:41  
Cytuj
PeIHa to co przytoczyłaś nie dotyczy firm jako instytucji,więc nie widzę przeciwwskazań,a co do najgorszego pracownika jestem za,ale tutaj ma niestety zastosowanie K.C.chyba,że opisana będzie sytuacja bez nazwiska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
PeIHa to co przytoczyłaś nie dotyczy firm jako instytucji,więc nie widzę przeciwwskazań,a co do najgorszego pracownika jestem za,ale tutaj ma niestety zastosowanie K.C.chyba,że opisana będzie sytuacja bez nazwiska.


'dobra osobiste człowieka, wizerunek'
oj dokładnie wiem o czym piszę ;) moja sąsiadka właśnie przegrała taką sprawę umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 16:45  
Cytuj
CYTAT

'dobra osobiste człowieka, wizerunek'
oj dokładnie wiem o czym piszę ;) moja sąsiadka właśnie przegrała taką sprawę umiech

Człowieka nie firmy,chyba że z pozwu cywilnego o ile ktoś pisze nieprawdę o poczynaniach w firmie zakładzie pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 19:02  
Cytuj
Już jeden koles tu niżej pisał jakie to wspaniałe warunki i płace panują w obozie pracy co produkuje puszki i jego post został skasowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 20:19  
Cytuj
to jak to jest ludzie mogą pisać opinie gdzie jest najgorsza obsługa ( plus opis pracownika ) a nie można napisać np że w zakładzie tym i tym ludzie pracują poniżej średniej krajowej, lub na czarno itp?
jeśli to jest karalne- rozumiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
Dla tego co będzie przekleństwem, to dla innego może być rajem. Temat bez sensu jak dla mnie, jak ktoś łamie prawa pracownika to powinien udać się do pipu a nie żale na forach wylewać.


Popieram

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »