NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Husky szuka nowego domu,
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 09:50  
Cytuj
Szukam domu dla 5-letniego samca w typie siberian husky. Pies mieszka w domu z ogrodem, nauczony życia i czystości w domu, pozostawiony sam w domu nie robi szkód, jest spokojny. W domu bezproblemowy, zachowuje się tak, jakby go nie było. Biega przy rowerze, dobrze chodzi na smyczy. Nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami. Musi być jedynym psem w domu ze względu na to, że nie toleruje innych psów (samców). Ewentualnie mógłby zamieszkać z uległą sunią. Pozostawiony sam w ogródku lubi uciec. Pies nadaje się na kompana rowerowych wycieczek i do dogrekkingu. Może mieszkać w domu, ale pod nieobecność domowników musi być zamknięty w domu lub w kojcu, ze względu na ucieczki. Wychowany z dziećmi. Pies do nowego domu zostanie wydany tylko po kastracji, którą mogą wykonać obecni właściciele na swój koszt. Pies dla ludzi, którzy znają specyfikę rasy i poradzą sobie z haszczym usposobieniem. Obowiązuje umowa adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji annaczerepak_(at)_poczta.fm
Obrazek



PS Jest to ogłoszenie grzecznościowe, to nie jest mój pies, ja pomagam mu znaleźć dobry dom. Jeśli ktoś ze Statowej zdecydowałby się go adoptować to ja jestem w stanie pomóc przy treningach rowerowych czy w wychowaniu psa.

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »