NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Plotka o dużej inwestycji,
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 18:14  
Cytuj
Witam wszystkich,
słyszałem ostatnio interesującą plotkę. W StW ma się jakoby ulokować duża firma z branży metalurgicznej. Ktoś opowiadał mi o planach wycinki 40ha lasów (o co podobno jest kłotnia) oraz o budowie nowej odlewni/stalowni/walcowni etc. No i oczywiście planach zatrudnienia wielkiej liczby ludzi.
Czy jest w tym coś czy to kompletna bujda? Sorry jak temat jest znany ale ostatnio nie ma mnie w Stalowej i nie bardzo wiem co się dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 18:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 18:21  
Cytuj
jest jakis inwestor ktory chce postawic druga hute w stalowej ale miasto nie ma tak duzej dzialki jaka jest im potrzebna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 18:59  
Cytuj
Dokładnie, coś jest na rzeczy i wielokrotnie w mediach lokalnych pisano/mówiono nt temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 20:08  
Cytuj
Jest na rzeczy ale jest problem bo jest kilkanaście hektarów a resztę trzebaby przekwalifikowac i z tym jest problem. Pogooglaj sporo o tym było na wszystkich portalach miejskich

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 23:06  
Cytuj
Dzięki za odpowiedzi poszukam info w lokalnych mediach.
Swoją drogą to dziwne, że na przeszkodzie stoi "brak działki". Powód mocno naciągany. Wydawało by się, że w najbiedniejszym regionie UE rozbudowa przemysłu i danie ludziom pracy powinno być priorytetem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 00:56  
Cytuj
Jak wybudują nową hutę napewno wzrośnie w mieście sprzedarz ryżu, tego jestem pewien good

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 09:34  
Cytuj
to jak ryż bedzie mocno schodził to cena jego pójdzie do góry ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 09:58  
Cytuj
A słyszeliście o tym, że mają powstać nowe miejsca pracy. Czytałam o tym tutaj https://www.ppg24.pl/z-podkarpacia/stalowa-wola Tym razem ma być to firma produkująca felgi aluminiowe. Ponoć mają zatrudnić 250 osób. Ciekawe co z tego wyniknie... Wiecie coś więcej na ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
A słyszeliście o tym, że mają powstać nowe miejsca pracy. Czytałam o tym tutaj https://www.ppg24.pl/z-podkarpacia/stalowa-wola Tym razem ma być to firma produkująca felgi aluminiowe. Ponoć mają zatrudnić 250 osób. Ciekawe co z tego wyniknie... Wiecie coś więcej na ten temat?


na naszych "rodzimych" portalach też o tym pisali....
i nie tym razem... jest to firma która u nas już ma odlewnię, chce po prostu wybudować kolejną bo ma większe kontrakty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »