NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
prywatne przedszkola,
Posty: 32
Dołączył: 21 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 09:53  
Cytuj
Odnoszę wrażenie że niektóre osoby chcą się pozbyć dziecka bo praca itp.


agniecha77 weż pod uwagę że dając dziecko do przedszkola, klubu malucha itp. musisz być przygotowana na parę dni aklimatyzacji. Jedne dzieci lepiej to znoszą inne gorzej- wiadomo nowe środowisko, brak mamusi. Być może trzeba będzie spędzić parę dni z dzieckiem w nowym miejscu, a ty piszesz tak jakbyś chciała dać dziecko w poniedziałek koło 6 rano bo na 7 na walcownię trzeba iść.

pol347 - " .. stwierdziłem że co niektórzy rodzice to mają wymagania że masakra przecież to tylko dzieci... " ty chyba rzeczywiście jesteś właścicielem bo mało kto mówi o dzieciach prawie jak o towarze. " ... przecież to tylko dzieci ... " - taki tekst bym nazwał masakrą. Ciekawe czy stosujesz też " dupa nie szklanka "

Zauważcie jedną rzecz niektóre placówki to przedszkola prywatne a inne to kluby malucha. Do prowadzenia obu potrzebne są kwalifikacje. Nie jest tajemnicą że klub malucha jest otworzyć zdecydowanie łatwiej - ponieważ wymagania są dużo mniejsze. Samo to powinno dać do myślenia. Jak chcecie jak niektórzy "przekiblować" dziecko bo do pracy to właściwie klub malucha będzie idealny. Krzywdy raczej nie zrobią - tzn celowo nie zrobią - przynajmniej taką mam nadzieję.

Na świecie nie ma dużej liczby idiotów, ale są tak sprytnie rozmieszczeni, że na bank na jakiegoś trafisz.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 09:53  
Cytuj

Na świecie nie ma dużej liczby idiotów, ale są tak sprytnie rozmieszczeni, że na bank na jakiegoś trafisz.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 13:20  
Cytuj
Mój syn chodził do BŚ i złego słowa nie mogę powiedzieć. Naprawdę dzieci poza super opieką, mają szereg bardzo ciekawych zajęć. Jak jest ciepło to jakieś mini-wycieczki, raz w tygodniu konie, język angielski. Panie bardzo się starają, dziecko zawsze czyste, no i pomagają w "odpieluchowywaniu". Bardzo fajny plac zabaw, nowe zabawki, w środku bardzo czysto. Jedyny minus to koszt za mc.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Odnoszę wrażenie że niektóre osoby chcą się pozbyć dziecka bo praca itp.


agniecha77 weż pod uwagę że dając dziecko do przedszkola, klubu malucha itp. musisz być przygotowana na parę dni aklimatyzacji. Jedne dzieci lepiej to znoszą inne gorzej- wiadomo nowe środowisko, brak mamusi. Być może trzeba będzie spędzić parę dni z dzieckiem w nowym miejscu, a ty piszesz tak jakbyś chciała dać dziecko w poniedziałek koło 6 rano bo na 7 na walcownię trzeba iść.

pol347 - " .. stwierdziłem że co niektórzy rodzice to mają wymagania że masakra przecież to tylko dzieci... " ty chyba rzeczywiście jesteś właścicielem bo mało kto mówi o dzieciach prawie jak o towarze. " ... przecież to tylko dzieci ... " - taki tekst bym nazwał masakrą. Ciekawe czy stosujesz też " dupa nie szklanka "

Zauważcie jedną rzecz niektóre placówki to przedszkola prywatne a inne to kluby malucha. Do prowadzenia obu potrzebne są kwalifikacje. Nie jest tajemnicą że klub malucha jest otworzyć zdecydowanie łatwiej - ponieważ wymagania są dużo mniejsze. Samo to powinno dać do myślenia. Jak chcecie jak niektórzy "przekiblować" dziecko bo do pracy to właściwie klub malucha będzie idealny. Krzywdy raczej nie zrobią - tzn celowo nie zrobią - przynajmniej taką mam nadzieję.


niestety muszę iść do pracy aby jakoś godnie żyć mój mąż nie jest w stanie sam nas utrzymać , nie pracuje za granicą jak to często się zdarza gdzie mamusie czekają na euro na koncie,nie mogę liczyć na rodzinę, wiem dobrze że jest jakiś okres gdzie dziecko się przystosowuje do nowych osób i miejca a i nie pracuję na walcowni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 17:31  
Cytuj
A jakie są opinie na temat Dzieciaki.pl ??

czytając posty to coraz częściej myślę że chyba najlepiej zatrudnić opiekunkę. Tak zanim zainteresowałam się głębiej temetem przedszkoli to byłam przekonana,że w prywatnym bardziej dbają,że im bardziej zależy a po wypowiedziach to sama nie wiem co myśleć.

pozdrawiam wszystkie mamy które muszą wracać do pracy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Odnoszę wrażenie że niektóre osoby chcą się pozbyć dziecka bo praca itp.


agniecha77 weż pod uwagę że dając dziecko do przedszkola, klubu malucha itp. musisz być przygotowana na parę dni aklimatyzacji. Jedne dzieci lepiej to znoszą inne gorzej- wiadomo nowe środowisko, brak mamusi. Być może trzeba będzie spędzić parę dni z dzieckiem w nowym miejscu, a ty piszesz tak jakbyś chciała dać dziecko w poniedziałek koło 6 rano bo na 7 na walcownię trzeba iść.

pol347 - " .. stwierdziłem że co niektórzy rodzice to mają wymagania że masakra przecież to tylko dzieci... " ty chyba rzeczywiście jesteś właścicielem bo mało kto mówi o dzieciach prawie jak o towarze. " ... przecież to tylko dzieci ... " - taki tekst bym nazwał masakrą. Ciekawe czy stosujesz też " dupa nie szklanka "

Zauważcie jedną rzecz niektóre placówki to przedszkola prywatne a inne to kluby malucha. Do prowadzenia obu potrzebne są kwalifikacje. Nie jest tajemnicą że klub malucha jest otworzyć zdecydowanie łatwiej - ponieważ wymagania są dużo mniejsze. Samo to powinno dać do myślenia. Jak chcecie jak niektórzy "przekiblować" dziecko bo do pracy to właściwie klub malucha będzie idealny. Krzywdy raczej nie zrobią - tzn celowo nie zrobią - przynajmniej taką mam nadzieję.

dementuję nie jestem właścicielem a w wypowiedzi chodziło mi o to że dziecko powinno czerpać radość z przebywania z rówieśnikami , z zabawy a nie jak to jakaś pani zapytała na zebraniu o języki najlepiej dwa i o coś jeszcze- nie pytałem czy dzieciak już mówi coś ,mój syn był zawsze zadowolony teraz uczęszcza do zerówki a ja zapraszam do mojego sklepu- butiku z bielizną na zakupy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 21:54  
Cytuj
Czy moge prosić o więcej info na priv na temat Tm? Chodzi tam moje dziecko i czytając tę opinię coraz bardziej jestem przerażona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 21:55  
Cytuj
Ja juz mam opiekunkę. Wspaniała kobieta. Zajmuje sie moją najmlodszą córką a teraz też się zaczęła opiekować moim synkiem. Po przejściach z Teczowymi Misiami już narazie nie zaufam żadnej tego typu instytucji .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2014r. 10:35  
Cytuj
Witam proszę o informacje o Tęczowych misiach moja córka tam chodzi i nic niepokojącego nie zauważyłam czekam na informacje na PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Paź 2014r. 11:05  
Cytuj
A co sądzicie o Domowej Akademii Przedszkolaka na górce?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2014r. 11:23  
Cytuj
ponawiam prośbę o wypowiedzi na temat Dzieciaki.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2014r. 13:24  
Cytuj
z cala pewnoscia NIE polecam prywatnego przeczkola BOMBELKOWO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2014r. 12:45  
Cytuj
A co sądzicie o przedszkolu Chatka misia na edukacji???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
s7f
s7f
Posty: 103
Dołączył: 29 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2014r. 18:47  
Cytuj
Witam umiech

Szczerze polecam Chatke Misiaumiech

Moj maluch chodzi pierwszy rok tam i jest super zadowolony a to najwazniejsze umiech)

s7f
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Paź 2014r. 15:10  
Cytuj
SZCZERZE POLECAM BAŚNIOWY ŚWIAT W ROZWADOWIE MOJE DZIECKO TAM CHODZI JUŻ 3 ROK I ZDECYDOWAŁAM ZE BEDZIE KONTYNUOWAŁ W TYM PRZEDSZKOLU "ZERÓWKĘ" PANIE ZAWSZE UŚMIECHNIĘTE, DZIECKO JEST BARDZO ZADOWOLONE,UCZY SIE W SZYBKIM TĘPIE ,SĄ ŚWIETNE GODZINY OTWARCIA MAJĄ DUŻO ZAJĘĆ NP.JAZDA KONNO,JĘZYK ANGIELSKI 4RAZY W TYGODNIU JEST LOGOPEDA ZAJĘCIA Z LEGO,NAUKA TAŃCA,ITD.PANIE POŚWIĘCAJĄ DUŻO CZASU TYM DZIECIOM . gdy odbieram dziecko z przedszkola zawsze podejdzie do mnie pani i poopowiada jak sie miewał mój mały urwisek w ciągu dnia .Żałuje tylko jednego ,szkoda że nie ma tam szkoły bo małego bym nigdy z tamtąd nie wypisywała,a jak skończy już zerówke to chyba sama sie popłacze ze bede musiała go wypisać.Drogie Panie jak chcecie oddać dziecko do przedszkola to tylko do baśniowego świata naprawde uwieżcie nie pożałujecie a wrecz przeciwnie bedziecie takiego samego zdania jak ja.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »