NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakup książek CEZ Stalowa Wola,
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2014r. 22:59  
Cytuj
Czy ktoś ma listę książek (z podziałem na klasy) do klasy w CEZ-ie lub wie kiedy takowa lista się pojawi na stronie?
Jak na razie cisza w eterze.
Co to za pomysł i czyj on może być aby listy książek wywieszać na końcu wakacji, kiedy o używkach można już pomarzyć....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2014r. 22:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2014r. 02:45  
Cytuj
W szkole będziesz miał organizowany kiermasz na początku września, wiec jak to mawiają nie bój żaby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2014r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
W szkole będziesz miał organizowany kiermasz na początku września, wiec jak to mawiają nie buj żaby.

co Czy to jakaś pochodna od angielskiego "kupować"zapytanie smiech2smiech2smiech2

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2014r. 21:54  
Cytuj
W ubiegłym roku też był zaplanowany kiermasz....
i niewiele z tego wyszło.... może jednak zacznę "bujać żabę" ;-D
CYTAT
truskawka1
W szkole będziesz miał organizowany kiermasz na początku września, wiec jak to mawiają nie buj żaby.

co Czy to jakaś pochodna od angielskiego "kupować"zapytanie smiech2smiech2smiech2

to chyba od bujania good
Ale każdy wie o co chodzi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2014r. 09:12  
Cytuj
No i należy podziękować dyrekcji CEZ za intensywność czyszczenia kieszeni rodziców.
Nic nie słychać o kiermaszu ... i książek używanych w antykwariatach brak ...


Tak jak pisałem ... Załatwili nas na cacy ...
I kto mówił, że to taka cudowna szkoła?
Co to jest dla wszystkich ...

Jak tak można było potraktować nas -> rodziców?
Widzę, że nauczyciele to elita wykształconych ludzi, co niewiele mają wspólnego z życiem ->oderwane od rzeczywistości "istoty" nie okazujące szacunku dla ludzi pracy.
Nadmieniam, że okazać szacunek to nie tylko miło i grzecznie rozmawiać, ale także pomyślenie o trudnej sytuacji na początku roku.
Piszę to po to, gdyby któryś wykształcony nauczycieli nie otrzymał takiej informacji na studiach lub nie żył w dzisiejszej rzeczywistości...

I udało mi się powstrzymać cały potok brzydkich słów na w/w temat ... uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2014r. 10:00  
Cytuj
cool girl....nie dość ,że spis książek w CEZ 'ujawniono' końcem sierpnia to jak się teraz okazuje po pierwszych zajęciach ----> nie te wersje lub nie te książki będą używane podczas zajęć .....parodia....ciekawe kto mi zwróci kasę za kupiony podręcznik zgodnie z wymogami,bo jak się okazuje muszę kupić drugi a w księgarni ani antykwariacie zwrotów nie ma ???? Już nie wspomnę o fakcie,że dzięki tak późnej publikacji listy podręczników połowy z nich już nigdzie dostać nie można.....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2014r. 11:00  
Cytuj
To tylko w Polsce, wywiesić spis książek, aby w dniu 1 września je zmienić. Powinnaś pójść do dyrektora/nauczycielki, która jest taka mądra i zażądać zwrotu pieniędzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2014r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
Powinnaś pójść do dyrektora/nauczycielki, która jest taka mądra i zażądać zwrotu pieniędzy.



cool girl ...wiem,że powinnam ale z drugiej strony nie chcę robić dziecku w szkole na starcie nieprzyjemności ,które później niestety mogły by się jakoś 'odbić' neutralny .....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »