NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
123 pizza czar pryska! Ostrzegam!,
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 12:32  
Cytuj
I tak oto czar pizzerii 123 pryska. Na stronie pizzerii, na profilu fb jak i na załączonej ulotce wypisane o zestawie dwie pizze+dwa sosy+ pepsi. Podczas odbioru zamówienia co się okazuje? Że pepsi było gratisem tylko w lipcu, od sierpnia już jej nie ma. Nie wiem czy się śmiać czy płakać z głupoty i fałszywej polityki właściciela. Niedługo dowóz będzie płatny, a z trzech składników do pizzy czary mary zrobią się tylko dwa i o tym zapewne pizzeria też nigdzie nie poinformuje. Dziękuję za krótką współpracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 12:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 13:13  
Cytuj
Jutro sobie zamowie i zapytam o pepsi, ciekawe co piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 13:20  
Cytuj
Ano ciekawe. Skoro widzę w internecie ze są dwie pizze + pepsi to przy składaniu zamówienia podaję jakie chcę pizze i nie pytam sie o pepsi, która zawsze była.
Odbieram zamówienie płacę 30 zł jak zawsze i pepsi nie ma. Pytam kierowcę i dowiaduję się, że od sierpnia ich nie ma. To chyba trochę nie halo w stosunku do klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 14:57  
Cytuj
Pepsi do pizzy jest niezdrowe ;)
I to już nie pierwszy temat o pizzeriach w stw....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 16:27  
Cytuj
Moderowano przez: sm

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.
2.7. wpisów niezgodnych z tematyką danego działu, dyskusją prowadzoną w temacie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 18:34  
Cytuj
Potwierdzam, również wczoraj nie dostaliśmy Pepsi do zamówionej pizzy. Dodatkowo odnieśliśmy wrażenie jakby jakość spadła, coś z ciastem było innego plus pełno wody (pewnie z pieczarek ale wcześniej tego nie było). Jak zamawialiśmy tą pizze pierwszy raz, jakiś miesiąc temu, to została nominowana na pizzerie nr 1, ale teraz już tak kolorowo nie jest. Pewnie zamówimy jeszcze raz dla sprawdzenia w którą stronę idzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 18:39  
Cytuj
To, że promocja z pepsi była na początku jestem w stanie zrozumiec, ale nie rozumiem dlaczego do pizzy dostalam ulotke, w której jest napisane, że pepsi należy mi się jak psu buda. Czysta bezczelność ze strony właściciela. Na ich stronie internetowej i "fanpage" także widnieje promocja widmo z pepsi.

Co do jakości wczorajszej pizzy nawet nie komentuję. Wszystko rozmoknięte, że odechciało mi się wszystkiego, ale to akurat wina pogody jak kierowca jeździ po mieście te 40 minut w upał to dzieje się co się dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 18:40  
Cytuj
jesli juz bez tej pepsi nie mozecie zyc to wystarczy przy zamowieniu powiedziec haslo,,winda,, i macie ta wasza upragniona pepsi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 18:59  
Cytuj
jeterpeter - autorowi nie chodzi o pepsi, czy pizzę - tylko o fundamentalne zasady współżycia społecznego. Uczciwość normalność i moralność.

Jeśli ktoś pisze, że pepsi daje gratis to ma być gratis. Koniec.

A już łajdactwem jest dawanie ulotki z informacją pepsi gratis ... i brak tejże pepsi ...

Takie zachowania trzeba piętnować !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 19:58  
Cytuj
Witajcie,

Informujemy,że osoby które składały zamówienia na pizzę w sierpniu, a nie otrzymały tej informacji w trakcie zamawiania, przy kolejnym zamówieniu, otrzymają pepsi gratis! Gratisową pepsi moża odebrać do 09.08.2014 r.
Odpowiadając na Wasze zarzuty:


/--/

Moderowano przez: sm

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.3. bez zgody Usługodawcy reklamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Za opóźnienie w umieszczeniu informacji na FB i www serdecznie przepraszamy.Wyniknęło ono z powodu urlopu."



Właściwych ulotek też zabrakło z powodu urlopu ... drukarni ?

Jesli do 9 sierpnia nie mam zamiaru zamawiać kolejnej pizzy za kolejne 30 zł to rozumiem, że moja strata z waszej winy? smiech2
Żenujące. :szok:
Nikt nie ma obowiązku sledzic forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »