NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Tajne archiwum watykańskie,
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 08:06  
Cytuj
Poczytaj z uwagą
http://tajne(...)tacia/0/

Wyciąg wnioski-zastosuj-wiedzę masz pod ręką...

Jeśli nie masz ochoty , albo "czasu" na wiedzę, bedzie tak jak w przysłowiu-
Wasyl...rżnij go powoli , bo to dobry chłop...

"Piłą" w takim przypadku jest GLUTEN!!!!!- rżnie powoli i ze skutkiem - zawsze śmiertelnym...

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 08:06  
Cytuj

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 14:22  
Cytuj
Czytałem kiedyś , że w starożytnym Egipcie , karą za tzw.lekkie grzechy było zjedzenie małego chlebka pszennego.
Natomiast za tzw ciężki "grzech" - komisyjne zjedzenie bochna chleba , po którym grzesznika zawsze szlak trafiał.
Dziś...j.w. - tez szlak trafia , tylko powoli i przy poklasku "przywódców" wszelakich.

xxl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 15:30  
Cytuj
A ja czytałam , ze codzienna podaż glutenu(bułeczki-inne)upośledza wchłanianie żelaza powodując niedokrwistość , anemie i wiele innych choróbsk.
Natomiast ciemne żytnie pieczywo-pełny przemiał upośledza wchłanianie ...wapnia!

Na szczęście nie zjadam pokarmu niewolników , od kilku dobrych lat!
Radzę zrobić to samo.


Moderowano przez: panna_pina
Rozdwojenie jaźni. MILOSC=seanor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 19:21  
Cytuj
Zatrzęsło galotami? - Dobrze!

Dorzucę jeszcze coś - http://www.jedzd(...)sowa_550

Inne są jeszcze gorsze...

Biochemia udowadnia ze "ludzik" winien zjadać max 100 gram węglowodanów na dobę(nie mówimy o "atletach), na których w większości pracuje MÓZG(nasz komp)
Konia z rzędem temu kto tyle zje - śmiem twierdzić ze pół kilo to "srednia norma".

Kiedyś Eric Fromm napisał:
Patrząc na kule ziemską z perspektywy , okazuje sie , ze jesteśmy bandą szaleńców , których należy izolować. Tylko kto kogo ma izolować , gdy wszyscy są szaleni , a szaleństwo uważamy za normę.

Odstaw na tydzień truciznę wszech czasów i przekonaj się...to nic nie kosztuje , a przestanie bolećmlotekgooduśmiechsmiech2

Przy dobrym układzie przestaniesz być szaleńcemsmiech2ok

I na koniec---bardziej kumatym wyjaśniam:

Prawdą jest , że w tradycji chrześcijańskiej chleb ma znaczenie wielce symboliczne. W Nowym Testamencie jest o nim mowa podczas cudu rozmnażania , a także w czasie Ostatniej Wieczerzy. Jest traktowany jako Pokarm dla Duszy. Nie dla ciała!!! Wszak eucharystia zakłada , że chleb jest ciałem Chrystusa , który zstąpił z nieba.
Chleb jest więc SPRAWĄ SYMBOLICZNĄ , a nie pajdą wkładaną do przewodu pokarmowego i czyniącego to , co w tytule tego wątku.
Ps.Muzułmanie uznają chleb za dar Allacha , dlatego nigdzie i nigdy go nie kupisz...trują się sami...bez pośredników

Moderowano przez: panna_pina
Rozdwojenie jaźni. MILOSC=seanor.

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2014r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
A ja czytałam , ze codzienna podaż glutenu(bułeczki-inne)upośledza wchłanianie żelaza powodując niedokrwistość , anemie i wiele innych choróbsk.
Natomiast ciemne żytnie pieczywo-pełny przemiał upośledza wchłanianie ...wapnia!

Na szczęście nie zjadam pokarmu niewolników , od kilku dobrych lat!
Radzę zrobić to samo.


Znam kilka osób którzy urodzili się jeszcze przed II wojną światową, jedna z nich ma przeszło 90 lat, a w ich diecie jest chleb, bułki itd.
Teorie kursantów dietetycznych są im obce, żyją i cieszą się tym życiem. Umiar jest złotym środkiem każdej diety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Sie 2014r. 18:49  
Cytuj
Nie każdemu słońce służy

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2014r. 06:49  
Cytuj
Kretowi na pewno nie.
Bez światła jednak nie ma życia(rozumiem przenośnię)
Zapamietaj jednak , ze od Fiodora do Wasyla droga bliziutka...smiech2

Ja też miałam pradziadka(sybiraka) , który bez chleba ani rusz. Zawsze jednak obok czerstwego chleba(piekło sie bowiem raz na tydzień)leżała wyborna gruba wędzona , lub zasolona słonina. Dziadek mówi mi , ze jego tato , praktycznie zjadał słoninę , a czerstwy chleb był dodatkiem.
Tyle - nie produkuje się wiecej - wiem swoje

Cieszy tylko to , że coraz więcej dochtorów przejrzewa na oczy...bez bojaźni(pewnie nie są już w trybach farmaceutycznych...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2014r. 06:28  
Cytuj
No to masz babo placek...
Moja tak sie zawzięła , że nawet jogurtu nie kupi w którym jest gluten.
Przez prawie dekadę(9 dni) ubyło jej CZTERY KILO!!!
Ponadto zniknęły bóle kolan i...przybyło...jeszcze coś...good

Wspiera sie książką - Jedz optymalnie. Korzystała tez z kilku porad na necie.
Mi to też pasujeok

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2014r. 08:23  
Cytuj
W Nexusie pisali, że sprawcą problemu z glutenem jest używanie środka ochrony roślin Roundup produkowanego przez koncern Monsanto. Gluten jest obecny w naszym organiźmie, tak samo jak glutaminian sodu i mają swoje zadania. Jeśli ktoś chce wyrzucić ze swojej diety chleb, niech się zastanowi, dlaczego go ludzie jedzą. Otóż zboża zawierają mnóstwo składników odżywczych mikro i makro elementów. Kiedyś powszechnie uprawiano proso (robi się z tego kaszę jaglaną, która odkwasza organizm) i pewną odmianę pszenicy - orkisz. W dzisiejszych czasach powoli stajemy się niewolnikami swojego umysłu, przemysł medyczny jest tak rozwinięty, że ktokolwiek zostałby wzięty na badania, to okazałoby się, że nie jest zdrowy. Nie dajmy się zwariować, różnym informacjom, że to jest be a to jest cacy. Źródła problemów z żywnością szukałbym w GM i GMO, do tego fatalny stan wody i wyjałowienie gleby... Heh, temat rzeka, będę o tym mówił w odpowiednim czasie, bo ludzie nie mają o tym pojęcia. DLa dociekliwych polecam http://david(...)340.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2014r. 10:37  
Cytuj
Na płocie była dziura i pisali...

Prawda: http://slowfoodlife.com/formula-3g/


Moderowano przez: panna_pina
Rozdwojenie jaźni. MILOSC=seanor.

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sie 2014r. 18:20  
Cytuj
Zdjęte z fb(ten sam temat)

Jeśli przeczytałeś ze zrozumieniem cały tekst(choć jest go niewiele) zawarty w tym wątku. Jeśli poznałeś zawartość podanych linków , a z rana nadal kroczysz w kierunku piekarni , bądź sklepu z pieczywem , dla ciebie ratunku nie ma. Szkoda oczu , czasu i tzw. mozolenia się. Jeśli natomiast nastąpiło pewne wahanie- kupić , nie kupić - jeść , czy już nie jeść, jesteś na właściwej , coraz mniej zawiłej drodze, po której kroczyć należy. W krótkim czasie zauważysz korzyści z tego płynące. Definitywne odstawienie "powszedniego" , uczyni z Ciebie Człowieka , albowiem poznałaś Najtrafniejsze słowo - Prawdę , odkryłeś Najwyższą Myśl - Radość , oraz doznałeś Najwznioślejszego uczucia , zwanego Miłością. W takim przypadku droga w kierunku Uczty z tłuszczów , szpiku i wina stoi prze Tobą Otworem. ON - ONA - ONO CZEKA. Jesteś bowiem najdoskonalszym , najwspanialszym , najbardziej godnym podziwu Tworem Boga , do którego Strach i...medycyna dostępu nie maok


Moderowano przez: panna_pina
Rozdwojenie jaźni. MILOSC=seanor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sie 2014r. 06:07  
Cytuj
Nagonka?! Nie! PRAWDA
http://www.wysok(...)ieobcasy

Poznaj Prawdę , a ona Cię wyzwoli...

Do "kompletu":
Biblia: K.R. 3,17-3,20 - ...Adamowi zaś rzekł: "Iżeś usłuchał głosu żony twojej i jadłeś z drzewa, z któregom ci był kazał, abyś nie jadł, przeklęta będzie ziemia w dziele twoim; w pracach jeść z niej będziesz po wszystkie dni żywota twego. Ciernie i osty rodzić ci będzie, a ziele ziemi jeść będziesz. W pocie oblicza twego będziesz pożywał chleba, aż się wrócisz do ziemi z którejś wzięty; boś jest prochem i w proch się obrócisz."

Z tekstu wyraźnie wynika, że chleb (jako pokarm) stał się dla Adama karą za nieposłuszeństwo wobec nakazów Boga. Nie jest więc uświęconym błogosławieństwem, godnym najwyższego szacunku wśród wszystkich pokarmów, tak ja by chciał Kościół, a przekleństwem...

P.S. Być może, że m.in. ten właśnie fragment był powodem, dla którego władze Kościoła długo nie zezwalały na udostępnienie Biblii dla ogółu...


Moderowano przez: panna_pina
Rozdwojenie jaźni. MILOSC=seanor.

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 11:25  
Cytuj
Zaprawdę powiadam wam , ze nadszedł czas na diety bezglutenowe http://foch.(...)owa.html
A jej korzenie , to Stalowa Wolaok
(wszystko w swoim czasiegood)


Moderowano przez: panna_pina
Rozdwojenie jaźni. MILOSC=seanor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Zaprawdę powiadam wam , ze nadszedł czas na diety bezglutenowe http://foch.(...)owa.html
A jej korzenie , to Stalowa Wolaok
(wszystko w swoim czasiegood)



Te korzenie urosły na wiedzy z dobytej gdzie,przez kogo ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 13:52  
Cytuj
Przez kogoś , kto WIEok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 17:19  
Cytuj
Czytam z uwagą , każdą informację na temat cichego zabójcy - glutenu , a to z uwagi , ze żona mojego dobrego znajomego stała się ofiarą tego najwiekszego oszustwa.
(poniosła najwyższą cenę - niech spoczywa w pokoju)
Przejęty jego tragedią postanowiłem od pierwszych dni ukazanego się wątku wprowadzić rygorystyczny zakaz przechowywania/kupowania i spożywania trucizny wszech czasów przez moich domowników.
Powiem tylko tyle - mimo ogromnych oporów , sporów , a nawet kłótni wśród domowników - opłaciło sięgood
Dzisiaj wszyscy są zadowoleni , bo kłopoty zdrowotne mineły bezpowrotnie.
Ksiązka pt. Jedz optymalnie - Bądź zdrów! okazała się , jak dotąd , najlepszą inwestycją , jaką poczyniłem w ostatnich latachok.

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Czytam z uwagą , każdą informację na temat cichego zabójcy - glutenu , a to z uwagi , ze żona mojego dobrego znajomego stała się ofiarą tego najwiekszego oszustwa.
(poniosła najwyższą cenę - niech spoczywa w pokoju)
Przejęty jego tragedią postanowiłem od pierwszych dni ukazanego się wątku wprowadzić rygorystyczny zakaz przechowywania/kupowania i spożywania trucizny wszech czasów przez moich domowników.
Powiem tylko tyle - mimo ogromnych oporów , sporów , a nawet kłótni wśród domowników - opłaciło sięgood
Dzisiaj wszyscy są zadowoleni , bo kłopoty zdrowotne mineły bezpowrotnie.
Ksiązka pt. Jedz optymalnie - Bądź zdrów! okazała się , jak dotąd , najlepszą inwestycją , jaką poczyniłem w ostatnich latachok.


Powiadasz ze od 31 lipca (ukazanie się watku) wszyscy w twoim domu cudownie ozdrowieli i sa w 100% zdrowi ? Interesujące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 18:29  
Cytuj
Zaprawdę powiadam ciumiechok - sprawdź to na sobie , to nic nie kosztuje.
Wystarczy tydzień bezglutenowy , aby doświadczyć tego o czym nawet ci sie nie śniło.
Wiem ,ze w swietle alergologii ,łyzeczką mąki , czy worek tej trucizny maltretuje i niszczy kazde ludzkie ciało
To pokarm dla zwierząt , nie dla istoty ludzkiej , jak chcą Oszuści w białych i czarnych fartuchachcool girl.

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 19:31  
Cytuj
Uważaj cyku , boś z plastyku

http://www.poczt(...)lastiku/

Uważnie i ze zrozumieniem posłuchaj:

http://www.youtu(...)youtu.be

Więcej na ten temat , na tym forum nie będzie!
Natomiast o "Stalówce" będzie coraz głośniej , a to za przyczyną O.C.Ż. i Fundacji im K.D.(wszystko w swoim czasie)


Moderowano przez: panna_pina
Rozdwojenie jaźni. MILOSC=seanor.

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 06:40  
Cytuj
Tylko dla kumatych - pełny zestaw:

http://www.youtu(...)dPiF-fXB


Moderowano przez: panna_pina
Rozdwojenie jaźni. MILOSC=seanor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2014r. 10:38  
Cytuj
Polska bez glutenu - TVP2 - dziś w pytaniu na sniadanie - warto było.
Zaprawdę powiadam wamuśmiech - odstawcie watykańska trucizne na dwa miesiące , a przekonacie się jak opustoszeją kolejki w przychodniach/szpitalachcool girl

To nic nie kosztujeok

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »