NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
botox w Stalowej,
~~flo
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 21:58  
Cytuj
pojawiły się reklamy stalowowolskich dermatologów robiących botox,korzystał ktoś?myślicie,że dermatolog-wenerolog to właściwy "adres",jeśli chodzi o takie zbiegi?co

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 21:58  
Cytuj

 
 
 
 
~~....
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 22:11  
Cytuj
Oj z tego co wiem to na swiecie zabiegi taki robia chirurdzy plastyczni - co prawda nie jest to jakis tam skomplikowany zabieg bo tylko kilka wstrzykniec ale mimo wszystko nie poszedlbym z tym do dermatologa.

Widze ze stalowowolscy "specjalisci od siedmu bolesci" chca sobie dorobic.

Az szkoda gadac

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
Oj z tego co wiem to na swiecie zabiegi taki robia chirurdzy plastyczni - co prawda nie jest to jakis tam skomplikowany zabieg bo tylko kilka wstrzykniec ale mimo wszystko nie poszedlbym z tym do dermatologa.

Widze ze stalowowolscy \"specjalisci od siedmu bolesci\" chca sobie dorobic.

Az szkoda gadac


Botox nz calym swiecie wykonywany jest przez dyplomowane pielegniarki. Jest to bardzo bezpieczny i popularny zabieg.
Lagodzi zmarszczki od 3 do 6 miesiecy.

 
 
 
 
~~kawa
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 07:20  
Cytuj
proponuję poczytać o dermatologii kosmetycznej i dopiero wtedy zastanawiać się czy dermatolog jest właściwą osobą do wykonywania takiego zabiegu

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 21:24  
Cytuj
Kasiu,jak świat światem- cały zabiegi typu botox,kwas hialuronowy czy głębokie peelingi wykonywane były przez dermatologów kosmetologów, a ja osobiście nie pozwoliłabym wstrzyknąć sobie botoxu, czy kw. hialuronowego osobie która dokładnie nie zna anatomii głowy, by nie wyjść z paraliżem nie tego mięśnia co trzeba

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Kasiu,jak świat światem- cały zabiegi typu botox,kwas hialuronowy czy głębokie peelingi wykonywane były przez dermatologów kosmetologów, a ja osobiście nie pozwoliłabym wstrzyknąć sobie botoxu, czy kw. hialuronowego osobie która dokładnie nie zna anatomii głowy, by nie wyjść z paraliżem nie tego mięśnia co trzeba

Elu,
Od dwoch lat jestem pacjentka i nie narzekam,efekty sa zadziwiajace.Przebywam w Stanach i calkowicie ufam moim pielegniarka,ktore musza przejsc przez kurs i zdobyc certyfikat.Ja tez jestem tu pielegniarka i uwierz mi,ze sama moglabym to robic,nawet zastanawiam sie nad tym.

 
 
 
 
~~bip
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 08:02  
Cytuj
do pani Kasi: w d... wstrzyknij sobie ten botox!!

 
 
 
 
~~Luiza
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 17:03  
Cytuj
"pojawiły się reklamy stalowowolskich dermatologów robiących botox...."

A można wiedzieć kto w Stalowej robi takie zabiegi?

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 01:08  
Cytuj
CYTAT
do pani Kasi: w d... wstrzyknij sobie ten botox!!


Nie rozumiem skad ta agresja? Na ta czesc ciala botox nie pracuje,ale moze kiedys?

 
 
 
 
~~bip
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
do pani Kasi: w d... wstrzyknij sobie ten botox!!


Nie rozumiem skad ta agresja? Na ta czesc ciala botox nie pracuje,ale moze kiedys?
przepraszam troche mnie poniosłozarumieniony

 
 
 
 
~~bogini
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 08:43  
Cytuj
Witam, myśle że botox wykonuje dr. Piłat dermatolog ma gabinet Derm est gabinet dermatologii estetycznej w tym budynku co basen u Goli i zajmuje sie glownie twarza, ostatnio robilam u niej mikrodermabrazjeumiech polecamgood

 
 
 
 
~~kora
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Witam, myśle że botox wykonuje dr. Piłat dermatolog ma gabinet Derm est gabinet dermatologii estetycznej w tym budynku co basen u Goli i zajmuje sie glownie twarza, ostatnio robilam u niej mikrodermabrazjeumiech polecamgood



Czy ktos orientuje sie ile to kosztuje?

 
 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 19:58  
Cytuj
Ogłaszam wykopki - odświeżam temat umiech

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia w tym temacie i mógłby się podzielić?
Będę wdzięczna! air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2015r. 21:35  
Cytuj
Chyba najlepszym miejscem w stalowej jest centrum dermatologii Maciąga. Wprawdzie botoksu nie robilam ale korzystalam z dobrodziejstwa laseru i jestem bardzo zadowolona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 09:36  
Cytuj
A gdzie ono się znajduje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 09:56  
Cytuj
koło szpitala, naprzeciwko liceum. W tym samym budynku jest apteka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »