NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Multimedia lekceważą swoich klientów.,
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 22:13  
Cytuj
No tak, ale i w tych extra płatnych trzeba by z tego miesiąca min. pół roku zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 22:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 07:46  
Cytuj
Przeglądnąłem wczoraj oferty dostawców TV i proszę:
najtańszy pakiet Comfort+ w nc+: 85 kanałów, w tym 28 w HD - 39,90zł miesięcznie.
W Multimedii za taką kwotę otrzymujemy kilka programów HD oraz gratis cotygodniowe mieszanie w programach... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2014r. 10:52  
Cytuj
rodzice dostali telefon z Gdanska bodajze bo tam jest ich glowna siedziba. przeprosili za ostatnie problemy i zaoferowali rok abonamentu za darmo w ramach przeprosin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Przeglądnąłem wczoraj oferty dostawców TV i proszę:
najtańszy pakiet Comfort+ w nc+: 85 kanałów, w tym 28 w HD - 39,90zł miesięcznie.
W Multimedii za taką kwotę otrzymujemy kilka programów HD oraz gratis cotygodniowe mieszanie w programach... zaklopotany


tak, tylko że spośród tych programów może 5 jest sensownych, reszta to jakieś PoloTV i inne dziwadła. Nic co nadaje mecze na żywca, nowe filmy, jakościowe programy 'o zwierzetach' czy coś w tym stylu...pytanie, czy ma to sens? co kto wolinie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przeglądnąłem wczoraj oferty dostawców TV i proszę:
najtańszy pakiet Comfort+ w nc+: 85 kanałów, w tym 28 w HD - 39,90zł miesięcznie.
W Multimedii za taką kwotę otrzymujemy kilka programów HD oraz gratis cotygodniowe mieszanie w programach... zaklopotany


tak, tylko że spośród tych programów może 5 jest sensownych, reszta to jakieś PoloTV i inne dziwadła. Nic co nadaje mecze na żywca, nowe filmy, jakościowe programy 'o zwierzetach' czy coś w tym stylu...pytanie, czy ma to sens? co kto wolinie wiem



meczów na żywca za 39,90 nie będziesz miał w nc+, ale sprawdź pakiet z opcją Premium Sport

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2014r. 10:45  
Cytuj
Od trzech dni praktycznie na każdym kanale przycina mi sie obraz, czy macie podobny problem? czy może mi zaczyna szwankować dekoder..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2014r. 14:07  
Cytuj
a teraz jest fajna oferta o nazwie bodajże "smartdom" w Plusie.
Za jeden z 3 abonentow o wartosci min. 49,90zł czyli telefoniczny, telewizyjny lub internetowy, dwa pozostale są w świetnej promocji, bo drugi za 1/2 ceny a trzeci za 1 zł.
Ja wziąłem smartfona w abonamencie za 49,90zł na 24 miesiace i dostałem za 1/2 ceny Polsat Cyfrowy ( Familijny Max HD )ze 130 kanałami w tym 32 kanały w jakości HD ( w tym sportowe i filmowe
w jakości HD i 2 -oma cinemax-ami w tej jakosci) za 29,95zł a za 1 zł dostałem jeszcze w Plusie internet LTE. Całość za 80 złociszy. Znajdziecie taniej? Na pewno nie!!!!! W wcześniej za 69 złociszy płaciłem za nc+ choc musze przyznać z 5-cioma kanałami CANAL+.
Pewnie bym sobie to przedłużył gdyby mi oferowali to co mialem w dotyczasowej cenie ale umowa po 18 miesiacach mineła i zamiast mnie naklaniać na pozostanie w tej samej cenie, to z łaska mi mowią, że
albo zabulę wiecej ( niz dotychczas) albo w dotyczczasowej cenie czyli 69złociszy zabiora mi niektore kanały. Odpowiedziaslem im oczywiście: "adios".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2014r. 15:15  
Cytuj
BartekStw ,
nie tylko u Ciebie są takie problemy.
Moja cierpliwość się skończyła, rezygnuje z usług tej firmy.
Konkurencja wypada lepiej jeśli chodzi o cenę i różnorodność programów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2014r. 18:37  
Cytuj
ostatnio też wyłączyli lektora w języku polskim na kilku programach jak też brak txk mimo że jest normalnie w innych kablówkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2014r. 23:12  
Cytuj
no wlasnie tez sie zastanawiam nad zmiana, do tego od wczoraj nie mam nsport hd, jakas żonglerka ofertą programową czy conie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 11:21  
Cytuj
Mam pytanie do abonentów "Stelli":
1. Proszę o informacje jakie programy znajdują się w pakietach 40+ i 90+ - na stronie Stelli nie ma o tym ani słowa,
2. Czy w ww. pakietach są programy w HD?
Gdyby ktoś był łaskaw udzielić odpowiedzi byłbym wdzięczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 08:27  
Cytuj
to co robi MM to jedno draństwo czy oni nie mają najmniejszego pojęcia które programy ludzie lubią najbardziej czy robią to celowo? wyłańczajac NG stracili na pewno choć jednego klienta którym jestem ja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 13:27  
Cytuj
Czy możecie podpowiedzieć-jeśli skończyła się umowa to też obowiązuje trzymiesięczne wypowiedzenie?I drugie pytanie jaki lub do kiedy mogę nie zgodzić się na nowy regulamin,co skutkuje zerwaniem umowy bez tego wypowiedzenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 18 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 17:56  
Cytuj
Mi się skończyła umowa z końcem roku. Mam pakiet internet 30Mb + SuprBoxa w cenie 98zł za m-c. Może ktoś podpisywał teraz umowę w MM i podzieli się info o opłatach. Chciałbym wiedzieć co mogę wynegocjować, a może lepiej poszukać korzystniejszych ofert u innych operatorów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 19:47  
Cytuj
ja mam super box u nich za 34zeta a neta20gb za 40zeta z mtm razem 74zeta za wszystko zatem chyba przeplaciles daj znac co wynegecjowales

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 23:13  
Cytuj
Mam internet, telewizje i telefon z Multimedii - na wszystko mozna ponarzekać. Internet często odłączają z niewiadomych przyczyn, telewizja tak jak inni pisali przestawiają kanały, raz miałam sytuacje gdy usunięto mi Comedy Central i wstawiono na jego miejsce jakiś bubel, poszłam do biura powiedziałam o co chodzi, Pani oczywiście zdziwiona bo nie wie czy ogólnie mi przysługuje ten program zaklopotany. Ale w końcu po dłuższej naradzie doszli do wniosku, że powinnam go mieć aaaaaa i jako powód podali "to pewnie przez te burze". Nie wytrzymałam, zaczełam się smiać uśmiech Ogólnie była wielka niechęć do zwrócenia mi tego kanału, zaczęto mi wmawiać że ten który jest na jego miejscu też jest ciekawy. Strasznie nie lubię gdy ktoś próboje wcisnąć mi coś innego, mimo że przyszłam z konkretnym problemem. Wróciłam do domu...jest Comedy Central...bez glosu good no i znowu dawaaj do biura, ogólnie koszmar. A telefon dopiero przenieśliśmy, ale też jakieś problemy są gównie z dzwiekiem "połączenie oczekujące" -na stronie jak byk pisze, że jest taka opcja a wszyscy z Multimedii nie wiedzą co to jest potluczony

PS. Apropo nc+ to też jest ciekawie, mianowicie dostajesz fajny pakiecik, kuszący ceną na początek a gdy kończy Ci się umowa to masz 3 wyjścia, przedłużasz ją, zostajesz przy tej i płacisz standardową cene (czyli prawie 2 razy więcej niż do tej pory) lub rezygnujesz. Jeśli przedłużasz to konsultanci proponują Ci super ofertę... to samo co masz do tej pory tylko pod inną nazwą i 20 zł drożej (no dobra może dostajesz te 10 badziewnych kanałów).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »