NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jednodniowy wypad z 3-latkiem za miasto. ,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 10:16  
Cytuj
Podepnę się. Możecie polecić jakąś miejscówkę w Bieszczadach?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 10:16  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 10:37  
Cytuj
Jak wczoraj pyknalem z synem trase wroclaw- zoo, pozniej gliwice- palmiarnia i na koniec krakow jak co roku parada smokow na wisle plus ogolne spacerowanie po rynku, wawelu itp. Co prawda to prawie 1000km ale w tarnowie wskakuje sie na autostrade (ok 120km od stw) i juz pozniej gladko sunie sie do konca. Co do krakowa to dzis rowniez jest parada smokow tylko juz na rynku, nie jest daleko mysle ze warto sie wybrac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
Podepnę się. Możecie polecić jakąś miejscówkę w Bieszczadach?



Z komfortowych miejscówek polecam w Smereku: Niemczukówka, Karczma Paweł nie całkiem ...

W tej drugiej bedzie problem z terminami "z dnia na dzien". Nieco wyższy poziom, ale i nieco drożej. Plusem jest dobre żarcie pod nosem.
W tej pierwszej zawsze jakiś pokoik się znajduje.

Głębiej w Bieszczadach (okolice ustrzyk górnych) niestety nie ma nic ciekawego :(
Omijaj SZEROKIM ŁUKIEM Hotel górski pttk w ustrzykach.

Ale najlepszą miejscówką będzie ta własna. Biwak pod chmurką jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Jasmina - zdaj relację po powrocie jezyk
Czortunio, a wiec bylam jednak dzisiaj. bylam,zobaczylam i zdaje relacjejezyk Tak jak pisalam wybraliśmy cały pakiet,który kosztował19zł Dla osoby dorosłej,15dla dziecka. obejmowało to zwiedzanie zamku,dziedziniec,lochow i było to łącznie1.5godziny zwiedzania z przewodnikiem plus trwające pol godziny'safari bizon'.poza tym po zakończeniu pakietu można było chodzic tam ile się chce i znaczyć np to mini zoo. zamek lub pałac to dla mnie za dużo powiedziane bo wnętrze jest dosyć skromne,ponieważ niewiele rzeczy zachowało się z tamtych czasów. no ale jechała tam z malym dzieckiem i że świadomością tego że nie mogę zmęczyć go ogromem historii i zwiedzania , bo dziecko po prostu nudzilo by się. lochy i podziemne piwnice były bardzo fajne i ich historia przedstawiona w ciekawy sposób.moje dziecko było bardzo zadowolone i podobało mu się w nich. co do tego safari bizon to nie wiem dlaczego pisałes, że trwa5minut trwało 30minut . fakt faktem ten woz jak to napisali 'westernowy' to traktor uśmiech drewnianą, zadaszona przyczepą z ławkami, cztery litery wytrzeslo mi niemiłosiiernie i gdyby gość jechal trochę szybciej pomyslala bym, że to rajd paryż-dakar :-) ale było bardzo śmiesznie a o dziecku już nie wspomnę :-) bizony na dziecku zrobiły duże wrażenie. co do zoo faktycznie mini ,no ale tak było na ich stronie i Wiedzialam, że nie jest to typowe prawdziwe ,typowe zoo.bo gdybym miala do takiego jechac,to poleciała bym gdzieś indziej. prócz kur i strusia,które wymieniłes, były tam lamy,osiolki,kucyki,konie,swinki wietnamskie,kroliki,szop,kozice,czarne owieczeki. także dodatkową atrakcją na plus. dodatkówo za5zł dziecko Mialo przejazdzke na osiolku i kucyku i to samo w sobie było fajnym,niecodziennym przeżyciem. wszyscy byli zadowoleni:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 21:14  
Cytuj
wiem,że jest wiele pięknych miejsc,ze świetnymi zamkami i innymi zabytkami do zwiedzania ,ale Chcialam zabrac małe dziecko w jakieś ciekawe miejsce i wiem, że wycieczka ukierunkowana tylko na zwiedzanie była by dla takiego dziecka po prostu nudna. dlatego wybralam to miejsce i nie żałuję.do tego dłuższe trasy były by dla niego męczące. Szopen też pytal o miejsca gdzie można zabrac małe dziecko tak żeby były oddalone do100km. też szukalam właśnie takiego miejsca i to dlatego zasugerowalam mu te Kurozweki,ponieważ spełniały to o czym pisałgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liz
liz
liz
Posty: 55
Dołączył: 26 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 12:31  
Cytuj
Podpinam sie, mozecie polecic miejscowke na weekend w bieszczadach przystosowana dla dzieci??? Chodzi o to zeby bylo ogrodzenie, plac zabaw, itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 16:50  
Cytuj
Sandomierz (bulwar) , Kazimierz dolny, janowiec, bałtów, stadnina koni w żabnie, zalew w gorzycach lub Zaklikowie, jezioro tarnobrzeskie, baranów sandomierski, zamek w puławch czy zamościu , łancucie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 21:45  
Cytuj
Dla dziecka w wieku 3 lat, tylko PACANÓW ! Uwierzcie mi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2016r. 14:27  
Cytuj
Polecam Magiczne Ogrody w Trzciankach pod Janowcem koło Puław. Super sprawa dla dzieciaków nawet do 10 lat. Polecam jechać zaraz na otwarcie. W cene wstępu wliczone są wszystkie dostępne atrakcje bez limitu czasu więc zabawa do zamknięcia. Przez cały dzień dziecko nie będzie się nudzić, ma się nawet gdzie pochlapać w wodzie. Do parku Magiczne Ogrody ze Stalowej jest jakieś 120 km ale naprawde warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2016r. 14:42  
Cytuj
Ja polecam Bałtów, akurat jestem świeżo po wypadzie i z czystym sumieniem moge polecić

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2016r. 18:33  
Cytuj
A 3- latek to nie za mały na zwiedzanie, lochy i strzygi? Pewnie maluszek wolałby poszaleć na placu zabaw, popluskać się w fajnym basenie lub po prostu porzucac piłkę z mamą i tatą gdzieś na zewnątrz..
Nie wspomnę już tak daleki dojazd do odległych miejscowości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2016r. 19:57  
Cytuj
Wierz mi że w Magicznych Ogrodach i 3-latek nie będzie się nudził. W najgorszym wypadku chyba 6 trampolin o średnicy około 5 metrów, i zamki dmuchane chyba 4. Dodam, że dzieci do wzrostu 100cm wchodzą za free. Ja płaciłem tylko za siebie i żonę. Dwoje dzieci weszło wg regulaminu za darmo. Miejsce do kąpieli też jest. Co prawda niewielki stawik, ale z plażą i leżakami do dyspozycji przy tym baldachimy i parasole. W sam raz dla 3-latka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2016r. 22:59  
Cytuj
3-latek to już nie taki maluszek. Bardzo dużo rozumie, przyswaja, zapamiętuje i potrzebuje różnych bodźców. I naprawdę można się z nim wybrać dalej niż 20km, nic mu nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2016r. 23:50  
Cytuj
również polecam magiczne ogrody -

- zaliczyliśmy je rok temu, mój mały miał wtedy 3 lata

było naprawdę fajnie

liczę, że w tym roku będzie jeszcze lepiej (nowe atrakcje?)
W tym roku pewnie nie, ale za rok, myślę, że znowu się wybierzemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »