NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet PLAY LTE, Play LTE
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 20:08  
Cytuj
Czy ktoś już korzysta z nowej oferty Play-a na abonament internetowy LTE, jak z zasięgiem faktycznym bo na mapach różnie to bywa.
Zamówiłem właśnie sobie ten abonamencik za 89,99 zł wraz z routerkiem bezprzewodowym jak i modemem po 1 zł przy umowie na 24 miesiące:

http://www.play.(...)device=2

Jak ma się średnie zużycie transferu czy 35 GB to wystarczająco dużo na codzienne korzystanie z neta, głównie przeglądanie stron rzadziej sciąganie plików no i czasem youtube ? umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 20:08  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 20:12  
Cytuj
Dodam, iż chodzi mi o zasięg na terenie Stalowej Woli no i w najbliższych okolicach, jakie wartości uzyskaliście na testerze prędkości połączenia ?

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 20:21  
Cytuj
play nie ma zasięgu lte w Stalowej Woli.
Najbliżej skorzystasz z lte w Rzeszowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 20:21  
Cytuj
Mam internet z play od ok. 2 lat, od tego czasu az/tylko dwa razy nie miałam przez godzine neta. Ogolnie jestem zadowolona. Jesli masz 35 gb to spokojnie starczy Ci na to by przeglądnać strony, youtub. Mam duzo mniej Gb i duzo korzystam z internetu i mi starcza spokojnie. Internet chodzi na tyle szybko, że nie mam potrzeby zmieniać na innego dostawce. Pozdro ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 21:41  
Cytuj
własnie zamierzam przejsc do play z orangr jak myslicie opłaca sie?

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »