NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Skradziono żółty rower, miejski, Cossack Moonrider
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 23:19  
Cytuj
ZNALEZIONY !!! ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 23:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 23:47  
Cytuj
A gdzie był?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2014r. 23:00  
Cytuj
Wywieziony na wieś kolo Stalowej Woli. Nowa "właścicielka" twierdziła, ze kupila go na giełdzie w Sandomierzu. Szkoda, ze policja nie ma czasu się tam przejechać zamiast siedzieć u Nazira.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 08:00  
Cytuj
Kurde nie strasz :szok: .Ja ostatnio w sobote na gieldzie w Sandomierzu kupilam rower.Mam nadzieje ,ze nie kradziony uśmiech . Tyle mojego szczescia,ze wzielam sobie dane sprzedawcy (na wszelki wypadek i sprawdzilam je z jego dowodem osobistym). Mam teraz tylko nadzieje,ze komenda mi nie karze z niego zsiasc w srodku miasta ,bo bedzie gdzies tam na kebabie jezyk

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 10:45  
Cytuj
Nie strasze. Moze przed kupieniem uzywanego roweru warto sprawdzić numer ramy. Wiem,ze ludzie chca kupic jak najtaniej, ale jeśli ktos sprzedaje prawie nowy rower z dodatkowymi akcesoriami za 150zl warty ponad tysiaca to samo to. Oczywiscie nie wszyscy tam sprzedają kradzione rowery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 11:11  
Cytuj
Ja uważam że historyjka z tym Sandomierzem trochę naciągana .Tam handlują rowerami jedne i te same osoby w ilościach hurtowych ( ich samochody stoją przy rowerach więc nie są anonimowi ) , więc nie wierzę że sprzedają kradzione . No chyba że to był zakup od jakiejś przypadkowej osoby z która miała tylko jeden lub dwa rowery - co samo w sobie jest już podejrzane , a w dodatku za 1/10 ceny roweru ..... .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 12:13  
Cytuj
Taaa popieram. Każdy zgania na Sandomierz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 12:33  
Cytuj
Czyli rozumiem, że ktoś ten rower przypadkiem zauważył i wtedy wiedziałaś już gdzie go szukać. Ciekawi mnie jedna rzecz jak go odzyskałaś. Normalnie poszłaś i został oddany po dobroci czy interweniowałaś z policją?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 14:35  
Cytuj
kolo1 widziałem nie raz w sandomierzu jak stali przy płocie giełdy np z jednym rowerem i kilkoma smartfonami. Czyli szansa jest duża na kupno kradzionego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 15:02  
Cytuj
Niestety, ale nie moge zdradzic jak zostal znaleziony. Ważne, że jest. Tak jak pisałam, Pani, która posiadała ten rower twierdziła, że kupiła go w Sandomierzu na giełdzie za 150zł. Oddała rower dobrowolnie, ponieważ zostały jej przedstawione dokumenty z numerem ramy. Początkowo nie zbyt chciała, ale postraszona policją stwierdziła, że nie chce aby jej syn miał problemy, bo już jakieś tam miał, a akurat w momencie odzyskiwania roweru on tym rowerem był pod sklepem i nie chciał przyjechać. Daje mi to też do myślenia i mam wrażenie, że on go ukradł. Ale myślę, że teraz policja się tym zajmie jak należy porównując go do nagrania, które zarejestrowała kamera. Co do giełd, rowerów kradzionych jest mnóstwo. Te sprowadzane z Holandii i inne , myślicie, że jak robią?? Na szczęscie mamy rower był blisko Stalowej Woli, a nie gdzieś na Ukrainie ;) Pozdrawiam. Temat można zamknąć .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 15:06  
Cytuj
kolo1 , uważasz ,że zwyczajna osoba, która będzie potrzebować gotówki nie może pójsc na gielde i sprzedac jednego lub dwoch rowerow? Czy na gieldzie jest nakaz posiadania ilosci hurtowych? Oczywiscie, ze nie. Nie nalezy wrzucac wszystkich do jednego wora, jednak zawsze trzeba byc ostroznym i pewne rzeczy mozna sprawdzic. Roweru bez numeru ramy bym tez nie kupila, bo jest to jedno znaczne z powodem usuniecia. Takze jesli komus zginie rower, warto sie przejechac na gieldy zaraz po kradziezy, lub troche po.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »