NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakup sukienki,
Posty: 4
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 20:46  
Cytuj
Czy ktoś orientuje się, gdzie można w Stalowej kupić sukienkę na wesele w rozsądnej cenie dla młodej osoby? umiech Jakiś fajny sklep, butik etc.
Nie jestem ze Stalowej i nie bardzo wiem gdzie szukać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 20:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 22:17  
Cytuj
Za halą sklep EWELINA ;) Wchodzi się tam po schodkach, jest masa świetnych sukienek. Poza tym to w Tesco - mrówka, no i ten obok apartu, jest jeszcze kilka innych, ale niewiem jak się nazywają ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 12:41  
Cytuj
Tak to prawda sukienki u EWELINY są śliczne ale niestety jakość nie równa się cenie. Kupiłam tam 3 sukienku w życiu. Przy dwóch sukienkach w czasie wesela oderwały się ramiączka dodam że jedna kosztowała 200 zł ;/ Te sukienki w sklepie koło Apartu to te same co są na rynku tylko że z wyższą cenną. Wiec jeżeli nie zależy Ci aż tak na jakość i przydatności sukienki ponownie to zapraszam na rynek kupisz tam taniej niż w sklepie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 13:09  
Cytuj
w duzym centrum na niezlomnych jest sklep pasadena. rzeczy extra ale ceny nie sa niskie. czasami cos przeceniaja i wtedy mozna sprobowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2014r. 22:08  
Cytuj
Jeśli nie czujesz zgorszenia jeśli chodzi o sukienki używane , to w sobote przyjeżdza kobieta z towarem, rozkłada go przy City Parku obok ogrodzenia PKS. Sukienki niektóre nowe - z zagranicy, niektóre używane...do tanich nie należą..ale mozna u niej wybrać prawdziwe perełki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2014r. 22:19  
Cytuj
QUIOSQUE extra sklep sukienki na każdą okazję ceny przystępne jest też stojak z przecenionymi sukienkami(cena do 100zł) polecam mam już kilka sukienek i jestem zadowolona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
QUIOSQUE extra sklep sukienki na każdą okazję ceny przystępne jest też stojak z przecenionymi sukienkami(cena do 100zł) polecam mam już kilka sukienek i jestem zadowolona


Również polecam ten BUtik w 100%.Panie które tam pracują zawsze służą pomocą , są życzliwe i dobiorą ubiór tak że się poczujesz wyjątkowo,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 17:03  
Cytuj
W Tesco na pasażu w de facto jest wyprzedaż. Właśnie też kupiłam na wesele i jestem zadowolona jakościowo bardzo dobre i niedrogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 18:12  
Cytuj
Sukienki w Centrum na przeciwko TEXTIl-u ceny kosmiczne !!! kupilam w tamtym roku sukienke na komunie dziecka ( 280 zł) bedac na wakacjach ta sama sukienka ten sam producent,rozmiar w Gdańsku w butiku kosztowala 170 zl myslalam ze mnie szlag trafi,w takiej pipidówie jak Stalowa wola facet ma narzut chyba z 200 %.
Prawde mowiac faktycznie nie ma w naszym miescie fajnych sklepow (pomijajc sieciowki i rynek )gdzie mozna kupic fajna kreacje na imprezke.
Druga sparawa-kupno fajnej sukienki dla dziewczynki 8-12 lat (jeszcze dziecko ale jeszcze nie panienka rozmiar 34) graniczy w Stalowej z cudem,wsiowe kiecki z hali to porazka,róze,fiolety,sztuczne kwiatki przy pasku,szyfon -masakra jakas.
Brakuje w miescia fajnego sklepu z ciuchami dla dzieci w wieku 8-13 lat,sa fajne kiecki na allegro i tam tez kupuje bo nie ma innego wyjscia ale wolalabym sklep gdzie mozna przymierzyc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2014r. 08:43  
Cytuj
Wiem kto ma do sprzedania tanie nowe sukienki.
Wiadomość na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2014r. 09:20  
Cytuj
To ja poproszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2014r. 07:39  
Cytuj
A gdzie dokładnie mieści się QUIOSQUE?

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2014r. 09:04  
Cytuj
Okulickiego 7, w budynku między dworcem PKS i sklepem TESCO, wejście do sklepu jest od strony torów.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 10 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2014r. 09:09  
Cytuj
Dziękuję

dupcia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »