NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Co myślicie o ginekolog Lorkowskiej?, Jakie są wasze opinie na jej temat ?
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2020r. 21:33  
Cytuj
Masz wyżej dziesiątki opinii sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2020r. 21:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2020r. 21:49  
Cytuj
Ja napiszę tak... Nie byłam u niej na wizycie nigdy, ponieważ ginekologa mam w Rzeszowie, ale... Mojej siostrze być może uratowała dziecko. Lekarz ze szpitala klinicznego nie widział nic złego, a dziecko się dusiło. Dała pilne skierowanie do szpitala i wytłumaczyła co i jak. Oczywiście w szpitalu wojewódzkim nadal nie widziano podstaw do hospitalizacji, ale ostatecznie po trudach siostra została przyjęta na oddział. Po 1.5 dnia była pilna cesarka w 30 tyg.
Słyszałam o Lorkowskiej wiele opinii i złych i dobrych. Rzeczywiście jest "bezpośrednia", jednym to pasuje, innym nie. Co pacjentka to opinia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2020r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
Masz wyżej dziesiątki opinii sciana
zgadza sie ale te opinie sa z przed 6 lat wiec moze ktos aktualnie sie wypowie a jak nie ma ktos do powiedzenia w temacie to lepiej się nie wypowiadać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 14 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 17:22  
Cytuj
Ja szczerze polecam dr Lorkowska, wyprowadzila mnie z roznych problemow i dzieki niej jestem szczesliwe w ciazy ze zdrowym dzieciaczkiem. Poza tym, ze daje konkretne rady to i zawsze jest pod telefonem jak trzeba i pomoze nawet na odleglosc jesli masz jakies pytania. A poza tym super babka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 15 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2020r. 15:43  
Cytuj
Witam
Czy doktor Lorkowska przyjmuje w gabinecie prywatnym? Dziś gabinet zamknięty, czy pani doktor jest może w kwarantannie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »