NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 »
Uwaga na konfidentów z kamerkami w samochodzie.,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 10:04  
Cytuj
Na pomarańczowym to nie na czerwonym.

https://www.facebook.com/djlodzkie/videos/1626849327560355/

Dlatego trzeba przestrzegać przepisy drogowe. Ze specjalną dedykacją dla HIV

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 10:04  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 13:56  
Cytuj
Andrzejek nie zna życia i wierzy jak małe dziecko w przepisy, uczciwość urzędników i w ogóle cudowny świat. Tu tkwi jego niezrozumienie wątpliwości innych, bardziej doświadczonych zawodowo, życiowo. W innym wątku (Wszystko o PO) już chyba wyjaśniłem, że tak nie jest? A to nie jedyny przykład. Znam więcej spraw sądowych przegranych dla policji. Kierowcy zawodowi mają tacho i mają się czym bronić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
Na pomarańczowym to nie na czerwonym.

https://www.facebook.com/djlodzkie/videos/1626849327560355/

Dlatego trzeba przestrzegać przepisy drogowe. Ze specjalną dedykacją dla HIV


Andrzejku. Twoj filmik pokazuje jedynie, że na drodze królem jest samochód. I takie powinno być prawo. Na drodze nie ma prawa się nic innego niż samochoód znaleźć, a jak się znajdzie to ponosi tego konsekwencje.
Nie jesteśmy w stanie uchronić się przed takimi sytuacjami. Można zmniejszyć prędkość do zera, a i tak znajdzie się rowerzysta, który wjedzie w stojący samochód i się rozwali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 17:14  
Cytuj
Ta matka powinna dostac w ryj. Tak skrajnej nieodpowiedzialnosci juz dawno nie widzialem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 20 Marz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 20:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 20 Marz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 21:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 22:16  
Cytuj
CYTAT


To jest sprawa na osobny temat.Sprawa dotycząca kultury,a raczej jej braku u kierowców nie tylko z naszego miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 22:18  
Cytuj
bezrobotny Janie, ten filmik z petem to tak czysto informacyjnie że źle robi, takich filmików nie wysyłajcie przypadkiem na maila policji, bo się niedługo sami pozabijamy o byle pierdołę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 20 Marz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
czysto informacyjnie że źle robi

yes sir

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 23:52  
Cytuj
CYTAT


Świetnie. Wszyscy się cieszą, że tak cudownie zareagowałeś. Wrzucić filmik do sieci. Jak Cie to uraziło to personalnie podbijasz i zwracasz uwage albo działasz w inny konstruktywny sposób.
Jak masz zaśmiecać forum i wrzucać kolejny bezsensowny film to odpuść sobie..
Tak na marginesie wszyscy się ciesza, że masz kamerę ale na tym forum już wystarczająco się pochwaliłeśuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 09:44  
Cytuj
czortunio rozumiem, że ty jako Pan i Władca przestrzeni asfaltowej tego dzieciaka byś rozmazał na masce swojej furmanki.

jaciek no to mało jeszcze w życiu widziałeś. No ale można dzieci powiązać pasami i wypuszczać tylko w obrębie silnie strzeżonych placów zabaw.

HIV ty jesteś debilem i tego jestem pewien. Nie musisz już tego udowadniać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 09:50  
Cytuj
CYTAT


ty wszedzie jezdzisz 30 km/h ? Powinni zabrac ci prawo jazdy. Mam nadzieje ze cie nie spotkam nigdzie na drodze ... Jezdzisz jak babcia ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 10:04  
Cytuj
Busem wjechał w rowerzystki. Zginęła matka z córką. Kierowca w areszcie

Czytaj więcej na http://www.rmf24(...)n=chrome

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 10:08  
Cytuj
@feld on wrzuca tylko filmiki na ktorych klepie w granicach przepisow. Obstawiam ze ma nagranych sporo duzo mocniejszych sytuacji na drodze ale wez tu pokaz jak licznik bije np 90 w zabudowanymumiech jeszcze sam by musial siebie pod*ebac

@andrzejku nie chodzi o wiazanie pasami ani prowadzanie na smyczy. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji jak ta na filmie i mowie to jako ojciec dwojki dzieci. Przy dzieciach nie ma miejsca na popelnianie bledow tego kalibru, to dziecko to juz byl praktycznie trup. Jezeli zabierasz dziecko na spacer w miejsce gdzie sa ruchliwe ulice (i inne podobne zagrozenia) to masz oczy dookola glowy i jedno dodatkowe w dupie zeby nic ci nie umknelo, zachowujesz sie jak jasnowidz i ku*wa przewidujesz 10krokow na przod co moze zrobic twoj synek/corka i jak trzeba zareagowac. Jesli ktos tego nie rozumie to niech kupi sobie psa i jego wyprowadza na spacer, jak pierdol*ie go samochod to sobie kupi nowego. Jezeli kierowcom zabieraja prawojazdy i wpierdzielaja mandaty to takim babom powinni tez zabierac dziecko na 3miesiace albo przynajmniej wpierdzielic z 2000zl mandatu bo przez jej lekkomyslnosc (brak oka w dupie i jasnowidzctwa) byla o krok zgotowania zyciowej, nieodwracalnej tragedii, i sobie, i temu ktory to dziecko by zabil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 10:26  
Cytuj
jaciek twierdzisz że masz dzieci a w ostatnim zdaniu.... Wg. mnie to z ciebie raczej tatuś teoretyk. Matka twoich dzieci nieźle by sie ubawiła czytając jaki zapobiegliwy jesteś ;-) No i kara dla matki zabrać dzieciaka na 3 miesiące. Dla matki, a gdzie dziecko? tatuś teoretyk ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 10:43  
Cytuj
Ciezko byc teoretykiem majac w praktyce wychowana dwojke dzieci (tzn bedac w trakcie wychowywaniaumiech) nie mniej poki co (odpukac) moim dzieciom nie stala sie zadna krzywda, zadne z nich tez nie wbieglo na ruchliwa ulice, nie topilo sie, nie poparzylo goraca herbata stojaca na brzegu stolu czy nie skaleczylo ostrym nozem lezacym w zasiegu ich rak- od takie przyklady ze bedac rodzicem musisz myslec za dziecko wlasnie te "10 krokow do przodu". Co do zabierania dziecka matce to kwestia interpretacji- moze ty rozumiesz to jako oddanie go na ten czas do domu dziecka ale rownie dobrze mozna oddac go pod opieke babci badz zostawic w domu ale wykluczyc matke na 3miesiace z jego zycia- zeby kobiecina miala czas na przeanalizowanie swoich bledow. W dzisieszych czasach kiedy czesto rodzice jada za chlebem i zostawiaja dzieci z rodzina nawet i na rok mysle ze te trzy miesiace "bez mamy" nie zrobia im krzywdy. Wiem ze to kompletna abstrakcja i tak sobie tylko teoretyzuje ale na takie "niedopatrzenia" ze strony matki powinny byc surowe paragrafy. Pytasz co z dzieckiem? A co z ludzmi ktory po utracie prawajazdy traca prace bo sa np zawodowymi kierowcami? Co z ich rodzinami ktore dostaja po dupie bo odpada jedna wyplata i nie starcza na chleb albo nie ma kto rano zawiezc dzieci do szkoly bo tylko tata mial prawo jazdy? Za "lekkomyslnosc" kierowcow skutkujaca utrata prawka dostaja po dupie rowniez ich cale rodziny i to trzeba tez wziasc pod uwage. Co do mojej zony to czesto czyta moje wypociny i rownie czesto sie z nich smiejeumiech ale co do zapobiegliwosci mysle ze sie ze mna w pelni zgodzi bo w tej kwestii mamy identyczne podejscie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 13:28  
Cytuj
Lemingowaty Andrzejku, w szkole też pewnie skarżyłeś na inne dzieci do pani, że np. ściągają na sprawdzianie? A tatuś był w ORMO? Takie mendy jak ty należy zwalczać bo one psują zdrową tkankę społeczną. I uważaj jak jeździsz rowerkiem, żeby dżdżownicy nie przejechać, gdyby ta miała ochotę przejść przez drogę, bo przez emocje nie zaśniesz w nocy. A z dorosłymi nie dyskutuj, bo nie masz jeszcze doświadczenia mimo swoich 38 lat. Jak dorośniesz (może w wieku 70 lat) to podyskutujesz.

Zdrowa tkanka społeczna występuje w większości (całe szczęście). Rządy PO, są wypadkiem przy pracy dobiegającym końca, które są reprezentantem takich osobistości jak Andrzejek. Nie może być tak, żeby mniejszość gnębiła większość i wymyślała prawo pod siebie w każdej dziedzinie życia. Nie jesteśmy zwierzyną łowną dla "elyty" władzy, by ta miała z czego opłacić rachunki za ośmiorniczki. Ktoś, kto popiera gnębienie społeczeństwa nie zasługuje na miano współobywatela. W dawnych czasach zostałby wygoniony na banicję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 16:35  
Cytuj
CYTAT

Zdrowa tkanka społeczna występuje w większości (całe szczęście).

Ty niestety nie zaliczasz się do tej tkanki.Jesteś jak widać po Twoich pstach raczej nieodwracalnie zarażony i zawirusowany i sądze jest tylko jedno lekarstwo na tą chorobę........anulowanie prawa jazdy co uchroni wielu użytkowników naszych dróg zarówno tych zmotoryzowanych i pieszych.

Apeluję do policjantów czytających to forum o eliminację takich kierowcó jak HIV.Kierowcy niech sprawdzają swój refleks na torach czy placach do tego przeznaczonych a nie na drogach publicznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 21:05  
Cytuj
Miałaś już cioto drogowa nic nie pisać? Zabolała prawda i zaszczekałaś? Proszę bardzo, próbuj mnie eliminować. Życzę powodzenia. Miernoty zawsze muszą zginąć. Już ZSRR próbował zdrowych eliminować. Jak się to skończyło, wszyscy wiemy. Nic mi nie zrobicie, praw natury nie zniszczycie. To ja będę gnębił cioty drogowe na trasach. W nocy moim ulubionym eliminowaniem cioty jak zawala drogę jest jazda na światłach drogowych i oślepianie cioty. Ciota musi ulec. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 21:19  
Cytuj
HIV to ty i tacy jak ty jesteście w mniejszości na całe szczęście. Reszta twojego wpisu... szkoda komentować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 22:17  
Cytuj
HIV widzę,że udało wyprowadzić Cię z równowagi a to świadczy o Twojej słabości.Miałem co prawda nic nie pisać ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem sprawdzić czy mi się uda Cię zdenerwować....no i udało się a człowiek wtedy popełnia błędy i odsłania swoje oblicze.Ale wiesz sądząc po Twoich komentarzach to nie jesteś i nigdy nie byłeś zawodowym kierowcą a zwykłym młokosem,który ma wybujałe mniemanie o sobie i myśli,że jest Hołowczycem co udowodniłeś w ostatnim wpisie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
Miałaś już cioto drogowa nic nie pisać? Zabolała prawda i zaszczekałaś? Proszę bardzo, próbuj mnie eliminować. Życzę powodzenia. Miernoty zawsze muszą zginąć. Już ZSRR próbował zdrowych eliminować. Jak się to skończyło, wszyscy wiemy. Nic mi nie zrobicie, praw natury nie zniszczycie. To ja będę gnębił cioty drogowe na trasach. W nocy moim ulubionym eliminowaniem cioty jak zawala drogę jest jazda na światłach drogowych i oślepianie cioty. Ciota musi ulec. smiech2


A co robisz jak gra się zawiesza ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 23:36  
Cytuj
Tak, to prawda, że byłem mocno wku.. pisząc poprzedniego posta, ale nie przez wpis internetowych ciot drogowych tylko tych realnych spotkanych dziś na trasie pomiędzy Stalową Wolą a Niskiem. Jeśli można jechać 40-45 km/h i ciągnąć się sznureczkiem w 5 aut (rejestracje RST) to lepiej przesiąść się na furmankę lub rowerek. Będzie zdrowiej dla wszystkich.
Reszta mojego wpisu jest jak najbardziej prawdziwa. Proponuje wam (cioty drogowe i osoby podobnie myślące) ogrodzić się drutem i wprowadzić swoje prawa. Zobaczymy jak długo wytrzymacie bez skomlenia o zasiłki i zapomogi jak przedsiębiorczy ludzie stąd wyjadą. Feniks, ja nie muszę jeździć, tylko wiedz o tym, że będziesz musiał mnie utrzymać. Jak mi zapłacisz zasiłek w wysokości moich poborów to bardzo chętnie przestanę denerwować się widząc cioty drogowe.

Andrzejek, większość? smiech2smiech2smiech2
Poczytaj fora na ogólnopolskich portalach (onet, interia, wp, gazeta.pl) w tematach podobnych to zobaczysz, czy większość. Spłyniecie jesienią, po wyborach. Dość okupacji polszewickiej.

Moderowano przez: panna_pina
+20 za język wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 07:01  
Cytuj
No tak `HIV jak zabiora Ci prawko w nagrode za Twoj refleks i doswiadczenie to rozumiem ze to Nasza wina bedzie.

A ja pytam gdzie Moderator tu sie regulaminu nie przestrzega obrazajac innych.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 07:20  
Cytuj
HIV ty faktycznie jesteś kierowcą z fora internetowego a nie z prawdziwego życia. Ja stwierdzam po jeździe samochodem na naszych drogach. Jesteś w mniejszości.

Teraz co do tej przedsiębiorczości. Co ona ma wspólnego z przepisową jazdą? Mylisz się jeśli uważasz, że każdy przedsiębiorca to cwaniak, który nie szanuje prawa. Osoba jadąca w mieście 100 km/h i świecąca światłami drogowymi to prostak nawet jeśli prowadzi własną firmę i jest przedsiębiorczy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »