NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Tłuszczak-dobry lekarz, tłuszczak
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 14:15  
Cytuj
Witam,czy miał ktoś juz do czynienia ze zmianą typu tłuszczak? do jakiego lekarza się zapisać najlepiej? do chirurga? jakiego polecacie w Stalowej Woli lub okolicach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 14:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 16:43  
Cytuj
Hej. Ja miałam do czynienia z dość dużym tłuszczakiem. Usunął mi go chirurg Remigiusz Żebrowski. Wspaniały lekarz z powołania. Przyjmuje w Lublinie, ale uprzedzam, żeby się do niego dostać trzeba swoje odsiedzieć w ogromnych kolejkach(przed każdą wizytą). Jeśli Twoja zmiana nie jest zbyt duża lub w dość "trudnym" miejscu to zastanów się nad specjalnymi zastrzykami rozpuszczającymi tłuszczaki(to tak pisząc najprostrzymi słowami, najogólniej w skrócie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 21:33  
Cytuj
chirurg onkolog z Tarnobrzega,Wojciech Parcheta,namiary na prywatny gabinet są w internecie,sympatyczny i kompetentny,usuwawałam w ubiegłym roku u niego,przyjmuje też państwowo i tam usuwa,koło dworca w przychodni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 22:27  
Cytuj
Nie orientujecie się czy gdzieś w Stalowej lub okolicy można wykonać zabieg lipolizy na tłuszczaku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 09:42  
Cytuj
Podejdz do Karbarza. W szpitalu przyjmuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 11:46  
Cytuj
Mela, ale wiesz, że ten lekarz robi takie zabiegi? Musiałabym iść po skierowanie do rodzinnego i czekać w kolejce. Jeśli ten Pan nie zajmuje się takimi rzeczami to szkoda mojego czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 12:38  
Cytuj
Achtung !

Tłuszczak jest nowotworem niezłośliwym. Podrażenienie go poprzez odsysanie z jego wnętrza tłuszczu, może łatwo doprowadzić do zezłośliwienia*.

* - tzn. zacznie naciekać inne tkanki niż tkanka tłuszczowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
Mela, ale wiesz, że ten lekarz robi takie zabiegi? Musiałabym iść po skierowanie do rodzinnego i czekać w kolejce. Jeśli ten Pan nie zajmuje się takimi rzeczami to szkoda mojego czasu.
jest chirurgiem onkologiem czyli wycina.leczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2016r. 13:41  
Cytuj
Nacht lipoliza to nie jest odsysanie tylko rozpuszczanie. Liposukcja to odsysanie.
Mela zdążyłam się zorientować, że to chirurg onkolog i że zajmuje się wycinaniem takich rzeczy, ale ja nie chcę już wycinać. Potrzebuję namiarów na kogoś kto wykonuje lipolizę iniekcyjną na tłuszczakach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »