NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyjazdy do Lwowa, Wyjazdy do Lwowa
Posty: 10
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 08:45  
Cytuj
Witam, znalazłam na stronie PKS Stalowa Wola informacje na temat wyjazdu do Lwowa 3 maja. Czy ktoś z Was sie wybiera?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 08:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 11:05  
Cytuj
a Lwów to przepiękne miasto, szczególnie historyczne centrum, warto poświęcić mu przynajmniej kilka dni, by poznać najważniejsze miejsca i zabytki, byłam tam raz, leciałam tanimi liniami, jest obecnie dość duży wybór ofert różnych przewoźników więc zawsze się coś znajdzie taniego tu przykład http://www.pansamolocik.pl/loty/PL/LWO/tanie-loty-do-lwowa.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 11:25  
Cytuj
Lwów faktycznie jest przepięknym miastem, jadąc tam na pewno warto "zachaczyć" o Przemyśl. Jest to miasto, do którego doskonale pasuje przysłowie "cudze chwalicie, swego nie znacie". Mnóstwo zabytków, szlaki rowerowe, spływy kajakowe i przepyszna kuchnia której wizytówką jest restauracja polanka znajdująca się na rynku.

Polecam to miasto, chociażby tylko przejazdem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 11:39  
Cytuj

Lwów jest pięknym miastem. Warto pojechać zwiedzić je, ale jeden dzień to mało. No i kurs hrywny jest dla polaków bardzo dobry. Jechałem 17 lutego ma mecz szachtar donieck vs. bayern monachium, za 100 zł miałem 675 hrywien (hrywny kupowalismy w kantorze za przejściem w hrebennem). Dla porównania, w listopadzie za 100 zł było ok. 400 hrywien.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »