NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
kurzajki, gdzie iść usunąć kurzajke?
Posty: 5
Dołączył: 4 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 09:57  
Cytuj
Moja córka ma dużą kurzajke pod stopą co jej bardzo przeszkadza w chodzeniu. Nie pomagają żadne środki ani zamrażania . Gdzie i do kogo iść, żeby to wyciąć .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 09:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 10:05  
Cytuj
hej ja Ci moge polecić sprawdzony sposób, który zadzialał na "mnie" ;)
obierz cytrynę ze skórki i tą skórkę potnij w drobne kawałki (wielkości kurzajki- nie większe, nie mniejsze) zamocz to w occie. Niech poleży w słoiku ok 48h i nabierze "mocy". Później ten kawałeczek cytryny przyłóż na kurzajkę i zaklej plastrem. Ja stosowalam tę kurację na noc. Pierszą noc delikatnie piecze ale da się wytrzymać. Rano ściąg plaster i cytrynę i załóż nowy dopiero na kolejną noc. U mnie po 7 dniach śladu nie było. I nie wiem może 3nocy na plastrze widoczna była czarna kropka- wyczytałam że to jest korzeń kurzajki, jak się tego pozbędziesz to i kurzajki się pozbędziesz. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 12:40  
Cytuj
latem/wiosną najlepsze ejst tak zwane jaskółcze ziele. jest to kwiatek/krzaczek podobny do kaczenca - zolte platki ma tylko jest wyzszy. najlepiej odłamać kawałek łodyżki, kwiatka i posmarowac kurzajkę. Roslina wydziela żółtą maź. Pomaga bardzo. Ja jak mialam pierwszą kurzajkę to od razu pobiegłam do dermatologa, akurat trafiłam na doktor Piłat. Miałam zamrażaną raz, a potem wypalana - niestety odrosła i dlatego dwukrotnie była usuwana. To że odrosła to nei wiem czy jest kwestią złego wykonania czy ot kurzajki samej w sobie.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
hej ja Ci moge polecić sprawdzony sposób, który zadzialał na "mnie" ;)
obierz cytrynę ze skórki i tą skórkę potnij w drobne kawałki (wielkości kurzajki- nie większe, nie mniejsze) zamocz to w occie. Niech poleży w słoiku ok 48h i nabierze "mocy". Później ten kawałeczek cytryny przyłóż na kurzajkę i zaklej plastrem. Ja stosowalam tę kurację na noc. Pierszą noc delikatnie piecze ale da się wytrzymać. Rano ściąg plaster i cytrynę i załóż nowy dopiero na kolejną noc. U mnie po 7 dniach śladu nie było. I nie wiem może 3nocy na plastrze widoczna była czarna kropka- wyczytałam że to jest korzeń kurzajki, jak się tego pozbędziesz to i kurzajki się pozbędziesz. Powodzenia.


Znam osobę, która od takiej metody ma bardzo brzydką bliznę na ręce, więc uważaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 13:57  
Cytuj
Ja mam podobny problem jesli chodzi o kurzajke u twojej corki bo u mnie mowili ze odcisk a byla to kurzajka i moge ci polecic dr, Pieprzną jedyny chyba dobry dermatolog w stalowej . Tylko lepiej odrazu idź i sie zapisz bo u niej czeka sie na wizyte ok.2 miesiace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 14:34  
Cytuj
Potwierdzam lecznicze własciwości jaskółczego ziela, a ryzyko blizny wydaje mi się żadne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 14:34  
Cytuj
Wystarczy regularnie 3 razy dziennie pocierac kreda szkolna,do czasu az kurzajka nie zaschnie.Sprawdzona metoda ,zwalczylam w ten sposob kurzajki u mojego dziecka ,jedna miala na stopie i dwie na rekachgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 17 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 14:41  
Cytuj
mi kiedys kiedys za mlodu pomogla w tej kwestii kosmetyczka - p. Lucyna Zakościelna ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 15:23  
Cytuj
Kiedyś też miałam i zamrażanie nie pomagało, dermatolog zapisał mi taki płyn żrący 1x w tygodniu i po 2 smarowaniach zniknęło, a wcześniej męczyłam się z tym 2 miesiące. Lek nazywa się Vericaust jest na receptę płaciłam około 25zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 16:28  
Cytuj
potwierdzam - VERICAUST naprawdę daje radę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 17:54  
Cytuj
Zgadza sie VERICAUST daje rade ale nie wiem czy nadal jest w sprzedazy, jak kupowalem go ponad rok temu w aptece w jubilacie na zamowienie bez recepty. Tylko trzeba uwazac bardzo mocny preparat ale bardzo skuteczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
hej ja Ci moge polecić sprawdzony sposób, który zadzialał na "mnie" ;)
obierz cytrynę ze skórki i tą skórkę potnij w drobne kawałki (wielkości kurzajki- nie większe, nie mniejsze) zamocz to w occie. Niech poleży w słoiku ok 48h i nabierze "mocy". Później ten kawałeczek cytryny przyłóż na kurzajkę i zaklej plastrem. Ja stosowalam tę kurację na noc. Pierszą noc delikatnie piecze ale da się wytrzymać. Rano ściąg plaster i cytrynę i załóż nowy dopiero na kolejną noc. U mnie po 7 dniach śladu nie było. I nie wiem może 3nocy na plastrze widoczna była czarna kropka- wyczytałam że to jest korzeń kurzajki, jak się tego pozbędziesz to i kurzajki się pozbędziesz. Powodzenia.


Znam osobę, która od takiej metody ma bardzo brzydką bliznę na ręce, więc uważaj.



Dlatego napisałam: skórkę potnij w drobne kawałki (wielkości kurzajki- nie większe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 20:21  
Cytuj
VERICAUST jest do kupna, rzeczywiście kilka miesięcy nie był do dostania ale teraz bez problemu - kupowałem tydzień temu na KEN obok sklepu papierniczego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 22:11  
Cytuj
Vericaust, kupowałam ok miesiąca temu, 23 zł, w większości aptek dostępny bez problemu. Właśnie zakończyłam "leczenie" kurzajki u mojej córki, miała ją na dużym palcu u nogi. Raz w tygodniu smarowanie, po piątym smarowaniu kurzajka odpadła zupełnie. Mam nadzieję, że nie odrośnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
latem/wiosną najlepsze ejst tak zwane jaskółcze ziele

ok
Nie ma nic lepszego.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 11:12  
Cytuj
A ktoś wie gdzie takie jaskółcze ziele rośnie? Pilne good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 12:51  
Cytuj
Na bank jest za szpitalem (na dole,obok kortów tenisowych)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 18 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 22:19  
Cytuj
Polecam VERICARTUS -wyleczyłam kurzajkę stosując go 4x .Bardzo żrący lepiej osłonić zdrową skórę wokół bo wypala jak leci,ale kurzajka znikłagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »