NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
tani komis tel,
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 13:30  
Cytuj
witam mam pytanie orientuje sie ktos ktory komis w stalowej woli jest tani i dobry? Chodzi przede wszystkim o wymiane wyswietlacza w 2 smartfonach i zakup 2 pokrowcow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 13:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 13:32  
Cytuj
My wszystkie telefony naprawiamy u Krissa, a pokrowce zamwiam na allegro bo bardziej sie oplaca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 14:37  
Cytuj
Trzeba tylko wziasc pod uwage to ze w komisie moga wsadzic ci "zamiennik" wyswietlacza- czyli poprostu nieoryginalny i wtedy dotyk nie hula juz tak jak powinien. Przerabialem to w iphonie 4 syna - rozbity wyswietlacz (ok 300zl) po wymianie w komisie jest zdecydowanie zmulony. Natomiast gdy ja rozwalilem swoja 5tke (byla ubezpieczona) oddalem do autoryzowanego serwisu do rzeszowa (tio w milenium hall) - takie wymagania mial ubezpieczyciel. Wyswietlacz zostal wymieniony (998zl) i telefon smiga jak nowy. Nie wiem jak to wyglada przy innych smartfonach ale przy produktach apple trzeba uwazac bo czasami lepiej doplacic pare groszy i kupic nowy niz chodzic ze zmulonym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 26 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 16:34  
Cytuj
Na rynku, przy tym sklepie spolem. Chłopak dobry jest , tanio i solidnie. Nie każdego stać na oryginalny wyświetlacz za 350-400 zł kupuje sie zamiennik za 150-200. Wiadomo ze juz nie to samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 00:10  
Cytuj
Witam.
Polecam serwis który znajduje sie obok wiaduktu ( w pawilionie gdzie znajduje sie salon firan ). Natomiast nie polecam komisu w lasku REX, jak oddasz tam telefon to bedziesz ciagle slyszal " przyjdz pozniej " : )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 01:06  
Cytuj
CYTAT
Nie każdego stać na oryginalny wyświetlacz za 350-400 zł


Via internet oryginalny 150-250 potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 26 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie każdego stać na oryginalny wyświetlacz za 350-400 zł


Via internet oryginalny 150-250 potluczony


zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 11:36  
Cytuj
Gdzie najtaniej wymienię mikrofon (nie słyszy mnie mój rozmówca, lub słyszy ale słabo)? Tel. Nokia (model jakiś podstawowy - bez aparatu i innych bajerów).?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 14:44  
Cytuj
odradzam tesko na wejściu !! zdzierstwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 16:20  
Cytuj
u rexa nie jest "przyjdz pozniej" tylko przyjdz po 19stej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 16:33  
Cytuj
borus tego komisu pod wiaduktem to dawno nie ma splajtował chyba ... chyba dawno nie byłeś w tamtych okolicach - masz nieaktualne informacje..:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 17:37  
Cytuj
Śmiało możesz iść na hali w środku koło Matthiasa też chłopak robi dobrze i w normalnych cenach S3 wymieniałem dotyk z wyświetlaczem Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Śmiało możesz iść na hali w środku koło Matthiasa też chłopak robi dobrze i w normalnych cenach S3 wymieniałem dotyk z wyświetlaczem Polecam


Chyba żartujesz,on ma tylko wielkie mniemanie o sobie, ceny z sufitu. Wgrywał mi program w jeden z telefonów, a drugi próbował naprawić i stwierdził,że się nie da,a pierwszy wywalał błędy. Dopiero jak zaniosłem do"Kris"-a telefony odżyły w rozsądnych cenach. Taka sama sytuacja była z ładowarką, po paru miesiącach padła i właśnie wtedy trafiłem do"Kris"-a za nową ładowarką,bo nie chciałem się z nim kłócić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 19:57  
Cytuj
to i tak pikuś przy tym co się wyprawia u krissa czy u tego taxiarza na dworcu PKS .. tam to jest dopiero dramat... ale każdy ma swoje zdanie....zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 23:14  
Cytuj
Skąd w Tobie tyle jadu doktorze chytry Naprawiam koło kantoru w hali targowej wszystkie telefony i z tą firmą nie miałam nigdy problemów.Zdarzyło się nawet, że uwzględnili mi reklamację baterii i wymienili od ręki a nie miałam paragonu bo zgubiłam. W opini mojej i moich znajomych profesjonalna obsługa i cenyok Szczerze polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 06:28  
Cytuj
piorun25 to aż konto trzeba było założyć żeby zareklamować się i to w dwóch postach bo pierwszy pozostał bez odzewu.W wymianę tej baterii bez paragonu jakoś nie chce mi się wierzyć to po pierwsze,a po drugie to nie był jad,a wyrażenie swojej opinii.Zauważyłem również po Twoim wpisie,że konkurencja"Krisa" i taksiarza z dworca PKS mocno daje Ci się we znaki.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 08:20  
Cytuj
andy4life no chyba mam dobre informacje. Serwis obok salonu firan nadal isteniej i ma sie raczej dobrze : )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 08:38  
Cytuj
doktor każdy kiedyś konto musi założyź tak jak Ty w tym poście gdzie ostro od samego poczatku włazikujesz krissom http://stalo(...)d=743465 a ja po to zebym mogła wyrazić swoją opinie. Poza tym nie wiem czy zauważyłes, ale to co w pierwszym poście napisałam to cytat większości tej konwersacji i nie chce mi się wierzyć ze ktoś kto kupuje ładowarkę nie próbuje jej reklamować, tylko kupuje nastepną... Widze, ze musiałes mieć wielkiego pecha panie DOKTOR ze nie naprawiono ci 2 telefonów i sprzedano zepsutą ladowarkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 15:50  
Cytuj
Zadałaś/leś(drugie konto pawcio54)sobie dużo trudu żeby znaleźć ten link i tylko udowodniłeś,że twoja osoba związana jest z tym komisem. Czytając ten link widać dokładnie, że po usługach jego poszedłem do konkurencji i nie trafiłem prosto do "Krisa".Chyba to jest normalne.To wszystko co mam do napisania i wiecej tematu nie podejmuje nawet z pawciem54 na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 16:23  
Cytuj
Nie wiem o co Ci chodzi. Masz racje nie podejmuj lepiej tego tematu bo tylko sie pograzasz. Widze ze twoja opinia nie jest obiektywna. Zalezy Ci jednynie na tym zeby obrzucic miesem komis w ktorym pewnie nawet nie byles, i ciezko Ci przyjąć informacje, ze ktos moze miec inne zdanie niz ty. Proponuje wizyte u dobrego doktora ktory Ci pomoze. Zycze Powodzenia. Pozdrawiam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 19:08  
Cytuj
Najpierw naucz się poprawnie pisać to po pierwsze,po drugie ja Cię nie obrażałem tak jak Ty mnie,a po trzecie dziwi mnie,że admin nie zamkną jeszcze tego tematu,bo go nie stać się zareklamować tylko pyskówką próbuje się zareklamować na tym portalu.Uważam,że temat do zamknięcia.
P.S.
Szczerze nie polecam tego komisu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »