NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakup rolek,
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 19:48  
Cytuj
Gdzie można kupić w stw jakies dobrej jakości rolki w rozsądnej cenie?
W Rojaxie tylko? Czy są może jakieś inne sklepy z konkurencyjna oferta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 19:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 19:59  
Cytuj
Polecam maraton (bialo-czerwone naprzeciwko hali) dobre rolki w dobrych cenach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 20:19  
Cytuj
No proszę Cie. Gdzie Ty w tym zaścianku chcesz kupić dobre rolki ? Niewykonalne. W Rzeszowie jest ciężko. Kilka większych sklepów z rolkami dopiero w Krakowie znajdziemy. Zakup dobrych rolek zaczyna się od min ~400 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 20:26  
Cytuj
ja też w stw nie znalazłam dobrych rolek do jazdy rekreacyjnej, a w maratonie to już w ogóle porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
ja też w stw nie znalazłam dobrych rolek do jazdy rekreacyjnej, a w maratonie to już w ogóle porażka.

do jazdy rekreacyjnej z aluminiowa ploza i dobrymi kolkami mozna kupic za 200zl tylko trzeba chciec umiech chyba ze chce sie szpanowac rolkami fila czy nike za 600zl...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 20:56  
Cytuj
Dobre rolki kosztują. Rollerblade, K2, Powerslide itd. Budżet na poziomie 400 zł jest minium na dobre rolki.

Dobre rolki to nie tylko trwałość. To przedewszystkim wygoda i komfort, dobre trzymanie kostki (jakże ważne dla początkujących !).
Aluminiowa płoza - żaden wyznacznik. Nie ma nic złego w płozie z kompozytu.

Mając do dyspozycji 600-700 już mamy naprawdę spory wybór. Ale nie w tym stalowowolskim zaścianku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 21:08  
Cytuj
te rolki to dla dziecka ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 10:45  
Cytuj
W Stalowej nie ma dobrych rolek. W tamtym roku były głównie regulowane, a takich się nie kupuję. Kupiłam przez internet i na szczęście dobrze trafiłam.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 10:59  
Cytuj
Dzięki za opinie, wiem teraz mniej więcej jak wygląda sytuacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 11:06  
Cytuj
Regulowane rolki - są dobre dla dziecka :p

Myślę, że brak możłiwości zakupu dobrych rolek w Stalowej wynika z dwóch rzeczy. Raz, że nie ma porządnego sklepu sportowego. A dwa, podejrzwam, że nie było by wielu kupców na takie rolki. Tutaj wolą siedzieć przed TV i psioczyć, że im buczy potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 15:22  
Cytuj
zubrstw, jeśli ktoś czuję potrzebę szpanowania czy dowartościowywania się poprzez rolki to współczuję, musi mieć mnóstwo kompleksów. Dla mnie najważniejszy jest komfort jazdy i rolki lepszych firm mi go zapewniają, w przeciwieństwie do tych tańszych no name, które zresztą też kiedyś miałam.

Płoza (która, jak już zauważył czortunio, wcale nie musi być aluminiowa, zwłaszcza do jazdy rekreacyjnej) i kółka to nie są najważniejsze rzeczy. Bardzo ważny jest też but, który musi dobrze trzymać nogę (ale nie ograniczać jej ruchów) i oddychać. A z tanimi rolkami to jest właśnie tak: producent daje niezłe kółka i łożyska (bo ludzie z marnym pojęciem właśnie na tym się skupiają), a do tego plastikowy but, w którym noga lata na wszystkie strony lub jest usztywniona jak w gipsie, a po kilkudziesięciominutowej jeździe skarpetki można wyrzymać.

Jeżeli ktoś nie potrzebuje super wypasionych rolek tylko dobre, ale amatorskie rolki rekreacyjne, to wystarczy pojechać do Rzeszowa, tam jest któryś z tych sieciowych sklepów sportowych (nie pamiętam czy GoSport czy InterSport) i już można coś wybrać, a często mają promocje.

czortunio, z tego co widzę rolki (i w ogóle czynny wypoczynek) są u nas coraz popularniejsze. Kiedy się tu przeprowadziłam kilka lat temu ludzie patrzyli na mnie jak na głupią, kiedy jeździłam na rolkach (dorosła baba i jak dziecko na rolkach jeździ), teraz taki widok już w ogóle nie dziwi, często spotyka się całe rodziny na rolkach. I super.
Ale do lokalnych sprzedawców jakby to wciąż nie dociera, bo ciągle po lepsze rzeczy (nie tylko sprzęt sportowy ale też akcesoria dla dzieci jak wózki czy foteliki) wciąż trzeba jeździć do sąsiednich, większych miast i tam zostawiać swoje pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 22:22  
Cytuj
Faktycznie coraz więcej ludzi, zaczyna codziennie uprawiać różne formy ruchu, biegać, jeździć na rowerze, na rolkach, chodzić z kijkami. Biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców jest to tylko jakiś ułamek procenta, ale zmiany następują i idą w dobrym kierunku.
Może powoli stw zmienia się z siermiężnego hutniczego miasta, gdzie przeciętny pracownik hsw czy Mostostalu wypalał 2 paczki papierosów dziennie oraz nie gardził wódeczką nie tylko w weekend, w jakieś bardziej nowoczesne, w którym ludzie doceniają wartość ruchu na świeżym powietrzu oraz zdrowego żywienia, a także maja inne pomysły na urlop niż spędzenie go na działce lub przy remoncie mieszkania.
Szkoda tylko że poziom zarobków odbiega od średniej krajowej, co sprawia, że sklepy z lepszym towarem maja tu marne szanse na utrzymanie się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 21:51  
Cytuj
ludzie poglupieli...roli Nike, i Fila...buehehe...kazdy kto choc raz jezdził, wie ze te firmy robia tak zwany szajs.
wystarczy sprawdzic Powerslide'a czy K2...ale zakup tylko online. u nas jest nędza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 22:15  
Cytuj
Również polecam zakup np na allegro, ja kupilem swoje za 200 zl firmy salomon i jestem zadowolony. Z innych firm polecam rollerblade, K2, bauer ale najbardziej rollerbalde mialem rolki tej firmy juz w 91 roku i bije ona na glowe inne, nastepne jakie kupie to będą blade-y.
Ps.może ktoś ma ochote wspólnie pojezdzic, poki pogoda dopisuje w miarę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 06:23  
Cytuj
CYTAT
Gdzie można kupić w stw jakies dobrej jakości rolki w rozsądnej cenie?
W Rojaxie tylko? Czy są może jakieś inne sklepy z konkurencyjna oferta?
w Maratonie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
w Maratonie


Bądźmy poważni potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2016r. 12:45  
Cytuj
Hej a inwestujecie może w jakieś lepsze akcesoria? Rolki już mam, ale chciałabym jeszcze jakieś ochraniacze dokupić. Nie wiem, może kask i na nadgarstki + kolana. Więcej myślę, że niepotrzebne, choć przy pierwszych upadkach boję się o swoją pupuę ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lip 2016r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
w Maratonie


Bądźmy poważni potluczony


Racja,pozostaje zakup na allegro,obsługa w Maratonie to totalna olewkapotluczony

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »