NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Henna i regulacja brwi,
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 10:09  
Cytuj
Jaki salon w Stalowej Woli polecacie? Potrzebuje kogos co ma pojecie co do krztałtu brwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 10:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 11:50  
Cytuj
Temat odwiecznie wałkowany.
Odwiedź siostry w "Mania Wyglądania".Ja tam chodzę i jestem zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 14:51  
Cytuj
Ja Ci powiem gdzie nie iść - nie polecam salonu Joanna fakt, Pani zrobiła mi ladny kształt brwi, ale z henną to poleciała po całości i później myślałam w domu jak się tego pozbyć :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 15:02  
Cytuj
Temat faktycznie wałkowany, bo o osobę, która prawidłowo wyreguluje brwi naprawdę ciężko. I ja też wciąż szukam.
Byłam ostatnio w Primadonnie, nie jestem zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 15:45  
Cytuj
POlecam Panią Anie z zakładu Pantera, na poniatowskiego w budynku gdzie była dawna europejska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 16:16  
Cytuj
A ja szczerze polecam p. Agnieszkę z salonu Sara w Rozwadowie - nie ma takiej drugiej w Stalowej!
Chodzę do niej regularnie od ponad 5 lat, nadaje idealny kształt brwiom, reguluje najczęściej woskiem i dobiera odcień henny wg życzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 22:13  
Cytuj
Jeśli chodzi o henne to łatwiej bylo by zapytać gdzie partacza henne bo prawda jest taka ze większość kosmetyczek dobrze robi henne i reguluje brwi bo to w miare prosta rzecz. Być może są wyjątki ale myślę ze w stalowej zrobisz henne z której będziesz zadowolona w prawie każdym zakładzie .Wszystkie się starają i moim zdaniem nie ma najlepszej po prostu musisz trafić na taka która sprosta twoim oczekiwaniom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 08:04  
Cytuj
depilowanie woskiem brwi wcale nie jest takie ekstra. jakby nie było ciepły wosk rozgrzewa wrażliwe miejsca nad okiem, natomiast potem jeszcze rwanie włosków dodatkowo to miejsce podrażnia i sprawia ze skora tam moze stawac się bardziej wiotka. depilacja woskiem nei dla kazdego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 09:00  
Cytuj
salon kosmetyczny w dawnej Justynce koło Lidla Afrodyta pani kosmetyczka uzywa fajnego wosku innego niz wiekszosc w salonach kosmetycznych nie podraznia umiech ładnie reguluje brwi ja jestem mega zadowolona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 09:05  
Cytuj
Dziekuje za odpowiedzi ...jeszcze jak by ktos wiedzial gdzie robia regulacje nitka?? Wosk jest najgorszy na regulacje ..rozciaga skora ktora skutkiem kiedys opadnie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 10:06  
Cytuj
Ja osobiście polecam Primadonne Panią Stelle.
Pani uratowała moje brwi, mialam cieniutkie i bez ksztaltu po pół roku moje brwi są idealne!! Piękny kształt i henna super dobrana! I długo się trzyma. Polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 20:55  
Cytuj
Również polecam Primadonne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2016r. 15:27  
Cytuj
Ja chodziłam do kosmetyczki na regulację brwi, jednak postanowiłam, że sama w domu spróbuję wyregulować moje niesforne brewki. Przeczytałam jak powinno się regulować brwi http://www.biome(...)946.html i doszłam do wniosku, że nie jest to takie trudne. Teraz już nie muszę chodzić do kosmetyczki na regulacje, tylko robię to samodzielnie w domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »