NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »
Nowy Temat Odpowiedz
Średnie wynag. w powiatach woj. Podkarpackiego,
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 20:19  
Cytuj
Obrazek

Z tego co widać mamy prawie najwyższe zarobki w całym województwie podkarpackim. Lepszy jest jedynie powiat rzeszowski. Nie wiem czy mam się cieszyć, że jest u nas tak dobrze i czy w np powiecie strzyżowskim jest rzeczywiście tak źle czy mam płakać bo to co widze i obserwuję nie napawa mnie optymizmem chyba, że źle patrze?

Reszta województw w linku poniżej:
http://serwisy.forsal.pl/galerie/galerie/785915,duze-zdjecie,1,od_2349_do_6542_zl_zobacz_ile_srednio_zarabia_sie_w_kazdym_z_powiatow_w_polsce.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 20:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 21:23  
Cytuj
To umieralnia żywych trupów jeżdżących na rowerach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 21:48  
Cytuj
taa.... a ja zapierdzielam za 1000 zł;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 21:59  
Cytuj
No proszę, a człowiek to by tylko narzekał.
Takie zestawienia są potrzebne, już się czuje lepiejumiech
Tylko podobno te czynsze i opłaty za media w stw dość wysokie są.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2014r. 08:15  
Cytuj
no właśnie , ceny w Stalowej są trochę często oderwane od rzeczywistości .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2014r. 16:12  
Cytuj
Ciekawe kto ma takie wysokie wynagrodzenie skoro większość ludzi w Stalowej Woli (znajomi, rodzina itd. których się zapytamy) na rękę dostaje nie co ponad 1000 zł.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2014r. 16:34  
Cytuj
Ja tam znam sporo osób zbliżających się do średniej, a nawet ją przekraczających. W tym my z mężem oboje. Żadne specjalnie wysokie stanowiska. Dobre studia, umiejętności, doświadczenie nabyte gdzieś po drodze wystarczyły. No i zaangażowanie.
Ale jak ktoś chce pracować 7-15 i po wyjściu z pracy o niej zapominać, to wiadomo, że kokosów zarabiać nie będzie. Coś za coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2014r. 17:22  
Cytuj
jeśli ktoś musi pracować więcej niż od 7-mej do 15-stej to robi to z własnej i przymuszonej ambicjami woli,i dlatego nigdy nie będzie wiedział jaki mamy dzień tygodnia,ostatecznie nasze bytowanie na tej planecie głównie opiera sie na trzech podstawowych czynnościach tj.jedzenie ,spanie i sr...e. i biada temu kto zaniecha choć jednej z tych czynności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2014r. 18:26  
Cytuj
stone, niekoniecznie chodzi o nadgodziny.
Ale czy znasz kogoś, kto po 8 godz trzaska za sobą drzwiami i nie musi: być pod telefonem lub przejrzeć jeszcze maile lub przygotować się do pracy następnego dnia lub czytać branżową literaturę/czasopisma/przepisy lub raz na jakiś czas wyjechać na szkolenie/kurs czy w jakiś inny sposób podnosić swoje kwalifikacje itp. itd. i równocześnie dobrze zarabia? Tak się nie da, nie tylko w Polsce, ale i w każdym kraju rozwiniętym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 10:03  
Cytuj
mik8 masz racje w żadnej pracy a przynajmniej w większości zawodów nie ma tak że o 15 -tej zamykasz za sobą drzwi i już nie myślisz o pracy, bo tak jak piszesz musisz się dokształcać, odbierać telefony, uzupełniać dokumentację (tak jest to w moim przypadku) ale niestety poświęcony "domowy czas" na czynności dotyczące pracy nie przekłada się na zarobki. Szefa nie interesuje to że Ty w domu pracujesz dalej, bo zwyczajnie robota, którą powinny robić 3 osoby ma być zrobiona przez jedną (tak taniej dla pracodawcy). Zarobki nie są adekwatne do Twojego czasu, wysiłku a jeśli poprosisz o podwyżkę to na drugi dzień możesz sobie poszukać nowej pracy, bo szef powie, że: "Jak Ci nie pasuje to się zwolnij na Twoje miejsce jest sporo chętnych". Ty się nie zwolnisz, bo dobre nawet to 1000 zł skoro ciężko o pracę. I tak się zamyka błędne koło.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 10:23  
Cytuj
hahah jak wzięli zarobki prezesów,kierowników to tyle im wyszło, ciekaw jestem jak oni liczą ta średniapotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 10:26  
Cytuj
marines święte słowa

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 11:21  
Cytuj
Tylko ilu masz prezesów w Stalowej ? 3 a może 6 ?

Specyfika miasta sprawia, że ludzi dobrze wykształoconych, znających języki mieszka w Stalowej Woli niewielu. Większość wykonuje proste prace w przemyśle lekkim lub usługach.
Nie ma co narzekać bo np. w Warszawie też jest mnóstwo ludzi z zarobkami rzędu 800 złoty miesięcznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 11:25  
Cytuj
m87 z tą liczbą prezesów to trochę przesadziłaś/łeś bo ja znam jeden zakład pracy w mieście w którym jest aż 3 prezesów a zakładów mamy trochę mieście tych prywatnych jak i tych państwowych.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 17:22  
Cytuj
A ja tam nie kiwnę palcem po 15 jak mi pracodawca nadgodzin nie zapłaci, a źle nie zarabiam.
Nie można dać się stłamsić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »